Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.12.03. - II Przedświąteczne spotkanie Sekcji Zagłębiowskiej i Śląskiej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    2011.12.03. - II Przedświąteczne spotkanie Sekcji Zagłębiowskiej i Śląskiej

    Wiem, że czasu jeszcze sporo, ale co tam. Startuję z propozycją zorganizowania "II Przedświąteczngo spotkania Sekcji Zagłębiowskiej i Śląskiej".
    Rok temu było tak: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=90189
    Kilka zdjęć z pamiętnego spotkania tu: https://picasaweb.google.com/Promil0...eat=directlink
    Miejsce, dokładny czas i inne szczegóły oczywiście do dogadania. W Genezie było super, więc możemy iść tym tropem.
    Mamy jeszcze giełdy w Tychach i Spiżu po drodze, więc będzie możliwość pogadania.
    Pozdrawiam,
    Wasz Promilek
  • silvian
    Senior
    • 08-2008
    • 727

    #2
    Ale cię ciągnie na wrogą ziemię. Piszę się, przecież sam nie pójdziesz.
    "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

    Comment

    • TeDy_beer
      Senior
      • 06-2011
      • 283

      #3
      Z Żonką jeszcze na 'wrogiej ziemi' jesteśmy, ale od piątku w Sosnowcu także wesprzemy Was chętnie
      AMEN i :stout:
      Browar Domowy Małe Ale
      Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        #4
        Jeżeli to nie będzie 09-10 grudzień to moje przybycie jest bliskie 100%.

        Geneza troszkę spuściła z tonu jeżeli chodzi o asortyment piwny. Ostatnio w kranie tylko Litovel jasny i ciemny a i butelkowe skromniej niż w zeszłym roku.

        Według mnie Piwnica Zamkowa w Bielsku byłaby bardzo dobrym miejscem, Pan Krzysztof pewnie coś specjalnego pod to spotkanie by przygotował. Ale pewnie dla nietórych będzie daleko
        Last edited by Gringo; 14-10-2011, 13:42.

        Comment

        • strzelczyk76
          Senior
          • 11-2003
          • 823

          #5
          Pomysł spotkania bardzo dobry!
          Może weekend (piątek lub sobota) przed Mikołajem?

          Co do miejsca - dla mnie Bielsko odpada, ale myślę, że zadecyduje większość.

          Ja proponuję fajne miejsce, nawet bardziej mi się tam podobało niż w Genezie,
          równie blisko - a nawet chyba bliżej dworca PKP (tymczasowego), mianowicie:

          Atmosferę

          3 lane Primatory z kija, w tym ciemne i pszenica, rezane też robią, do tego zawsze coś na 4 kiju + butelkowe czeskie.
          NORMALNOŚĆ



          Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            #6
            Bielsko-Biała raczej odpada. Byłem kilka razy w Piwnicy i klimat na tego typu spotkanie rzeczywiście super, gorzej jednak z dojazdem, a raczej z powrotem.
            Weekend 2-3 grudnia może być. Optowałbym raczej za sobotą. A jeśli chodzi o Atmosferę, to też nie mam nic przeciwko. Jeśli Geneza nie daje rady, to czemu nie.

            Comment

            • Gringo
              Senior
              • 07-2007
              • 2151

              #7
              Atmosfera też niezły pomysł, tylko musielibyśmy mieć rezerwację bo w piątki i soboty jest prawdziwe oblężenie, jeżeli będzie znów około 30 osób to cały lokal trzeba zarezerwować. Wywiad w genezie też można zrobić, może coś się polepszyło od mojej ostatniej wizyty.

              Lorneta oczywiście stały punkt na powrocie ? Może zwycięski koelsch zdąży na nasze spotkanie ?

              Comment

              • dzemek
                Senior
                • 12-2010
                • 450

                #8
                Również chętnie spotkałbym się, pasują mi tak samo Katowice jak i Bielsko.

                Comment

                • PiwnicaZamkowa
                  codziennie od 16:00
                  • 05-2011
                  • 805

                  #9
                  Witam Wszystkich serdecznie. Jeśli tylko chcecie to "Piwnica Zamkowa" jest Wasza. Razem z Dorotą i barmankami postaramy się by to była niezapomniana impreza. Mamy mozliwość załatwienia miejsc w dobrym hotelu w cenie 80 zł.pozdrawiam ciepło Krzysztof

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwnicaZamkowa Wyświetlenie odpowiedzi
                    Witam Wszystkich serdecznie. Jeśli tylko chcecie to "Piwnica Zamkowa" jest Wasza. Razem z Dorotą i barmankami postaramy się by to była niezapomniana impreza. Mamy mozliwość załatwienia miejsc w dobrym hotelu w cenie 80 zł.pozdrawiam ciepło Krzysztof
                    No chłopaki - jak Dorota i barmanki zadbają, żeby to była niezapomniana impreza, to ja bym się nie zastanawiał, jak bym był z Zagłębia albo ze Śląska
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • Promil03
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 2833

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwnicaZamkowa Wyświetlenie odpowiedzi
                      Witam Wszystkich serdecznie. Jeśli tylko chcecie to "Piwnica Zamkowa" jest Wasza. Razem z Dorotą i barmankami postaramy się by to była niezapomniana impreza. Mamy mozliwość załatwienia miejsc w dobrym hotelu w cenie 80 zł.pozdrawiam ciepło Krzysztof
                      Panie Krzysztofie, dziękujemy za zaproszenie, ale taka wyprawa, żeby wypić 5-6 piwek to jednak kłopot. Ja osobiście wybieram się do Bielska-Białej w listopadzie, więc pewnie Was odwiedzę.
                      Może wychylimy znowu coś mocniejszego z chrzanem

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                      No chłopaki - jak Dorota i barmanki zadbają, żeby to była niezapomniana impreza, to ja bym się nie zastanawiał, jak bym był z Zagłębia albo ze Śląska
                      No jeśli miałaby to być pani Dorota to...
                      W sumie cicho, bo pan Krzysztof słucha.... eee, czyta

                      Comment

                      • PiwnicaZamkowa
                        codziennie od 16:00
                        • 05-2011
                        • 805

                        #12
                        Tak czy owak my i "Piwnica Zamkowa" jesteśmy dla Was otwarci.Rozumię Twoje (Wasze) argumenty ale i tak u nas było by Wam najlepiej. Tym bardziej ,że niechcący zawyżyłem koszt hotelu. Doba hotelowa 40 zł.
                        Krótko mówiąc: Podbeskidzie zaprasza Śląsk i Zagłębie !
                        pozdrawiam Krzysztof

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #13
                          "Atmosfera" ma niezaprzeczalną zaletę - nawet jeżeli będę w pracy tego dnia, to będę mógł się w Atmo pojawić
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • Promil03
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2833

                            #14
                            Kochani,
                            sytuacja w Genezie diametralnie się zmieniła. Okazało się, że Genezę prowadzi małżonka pana Darka, który jest z kolei właścicielem hurtowni Piwa Naturalne w Katowicach.
                            Sekcja Zagłębiowska zna dobrze pana Darka z Mini Maxa w Dąbrowie Górniczej. Świat jest mały.
                            Rozmawiałem dzisiaj z panem Darkiem i pochwalił się, że wkrótce oferta jego hurtowni znacznie się powiększy. Załatwia ostatnie formalności.

                            Zatem na spotkaniu w Genezie z beczki mógłby być np.:
                            - niepasteryzowany Litovel (prawdopodobnie już w tym tygodniu w Genezie)
                            - Chodovar, Kvasnicový Skalní Ležák
                            - Bohemia, Bohemia Regent Prezident

                            Możliwe, że będzie coś z Černej Hory i Janáčka (te browary dodatkowo w butelkach).
                            Możemy też zamówić pszenicę z Felsenbräu. Jest ona w beczce 20 litrów i może stać 2-3 dni, więc musielibyśmy opróżnić ją w znacznej części.
                            Aktualnie w ofercie w kranach: jasna Holba, ciemny Litovel i jasna miodowe z Witnicy.

                            Pan Darek mówił, że ciężko ostatnio u nich z miejscem, więc należałoby się w miarę szybko określić co do terminu i ilości miejsc.
                            Wstępnie proponowaliśmy sobotę 03.12, więc tej daty na razie się trzymajmy.

                            Zapraszam do dyskusji

                            Comment

                            • TeDy_beer
                              Senior
                              • 06-2011
                              • 283

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                              - niepasteryzowany Litovel
                              Będę to testował na parapetówie u mnie w sobotę (piwka w kegach już jutro dotrą) także podzielę się spostrzeżeniami we... środę
                              AMEN i :stout:
                              Browar Domowy Małe Ale
                              Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎