Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znowu o browarze Romus.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Znowu o browarze Romus.

    Wczoraj w niedzielę pojechałem do browaru Romus. Brak oznak życia. Ni widu ni słychu właściciela. Nawet logo firmowe wymalowane na dykcie jakieś takie zmurszałe i oberwane. Pytałem sąsiadów i dowiedziałem sie, że zakład już dawno nie działa. U właściciela miejscowego sklepiku z piwem dowiedziałem się natomiast, że browar Romus to nigdy nie był browar (tylko z nazwy). Była to tylko rozlewnia, choć nie udało mi się dowiedzieć jakiego browaru piwo rozlewali. Według mnie wchodzą w grę tylko dwa najbliższe browary. Van Pur lub Leżajsk. Macie może Wy jakieś nowości potwierdzajacę lub przeczące moim informacjom ?

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    #2
    Także z niecierpliwością czekam na informacje o Romusie. Z tego co wiem kolega Mapajak próbuje się kontaktować z browarem. Na razie jednak bezskutecznie.
    MM961
    4:-)

    Comment

    • mapajak
      Senior
      • 12-2002
      • 1187

      #3
      Browa Romus na pewno był browarem i było tam warzone(a nie rozlewane) piwo.
      Pani z browaru, z którą rozmawiałem telefonicznie w maju lub czerwcu tego roku mówiła, że browar ma kilkumiesięczną przerwę w produkcji wynikającą ze zmiany rechnologi warzenia i niebawem wznowi warzenie i sprzedaż piwa.
      Prawdopodobnie ta przerwa trwa do dziś. Piwa nie ma nigdzie w sklepach, a telefonu do borwaru nikt nie odbiera.
      W międzyczasie browar się rozbudował, więc przypuszczam, że produkcja jednak wcześniej czy później ruszy.

      Comment

      • Krzysztof
        Senior
        • 04-2001
        • 1689

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
        Wczoraj w niedzielę pojechałem do browaru Romus. Brak oznak życia. Ni widu ni słychu właściciela. Nawet logo firmowe wymalowane na dykcie jakieś takie zmurszałe i oberwane. Pytałem sąsiadów i dowiedziałem sie, że zakład już dawno nie działa. U właściciela miejscowego sklepiku z piwem dowiedziałem się natomiast, że browar Romus to nigdy nie był browar (tylko z nazwy). Była to tylko rozlewnia, choć nie udało mi się dowiedzieć jakiego browaru piwo rozlewali. Według mnie wchodzą w grę tylko dwa najbliższe browary. Van Pur lub Leżajsk. Macie może Wy jakieś nowości potwierdzajacę lub przeczące moim informacjom ?

        Romus na 100% warzył piwo. Sam to widziałem na własne oczy. Kiedyś brali drożdże w Browaru w Warszawie.
        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
        www.twojmalybrowar.pl

        Comment

        • pawelek59
          Senior
          • 04-2003
          • 195

          #5
          Czy któryś z Kolegów ma aktualne informacje kiedy browar Romus wznowi produkcję

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mapajak
            Piwa nie ma nigdzie w sklepach, a telefonu do borwaru nikt nie odbiera.
            W międzyczasie browar się rozbudował, więc przypuszczam, że produkcja jednak wcześniej czy później ruszy.
            Browar może nie tyle jest rozbudowywany, co może przebudowywany (na jakąś chlewnię na przykład albo wytwórnię galaretek w czekoladzie ) ale nie miej jednak prosiłbym o numer telefonu do niego lub do właściciela/cielki. Zadzwonię tam po prostu i spytam czy istnieją czy tylko biednych browarbizowiczów nęcą...

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mapajak
              Pani z browaru, z którą rozmawiałem telefonicznie w maju lub czerwcu tego roku mówiła, że browar ma kilkumiesięczną przerwę w produkcji wynikającą ze zmiany rechnologi warzenia i niebawem wznowi warzenie i sprzedaż piwa.
              Mniej więcej podobne informacje otrzymywałem parę lat temu w browarze Babin więc oczywiście wierzę w nie bezgranicznie.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎