Jestem Fiestor z Lęborka :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.07
    • 7538

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fiestor2
    Szczerze mówiac na zamawianie przez internet mnie nie stać. Opinia i opis ludzi nigdy nie odda tego co bede czuł osobiscie pijac dane piwo. Brok i Brok sambor piłem wiele razy (w kauflandzie za 1,99 i za 2,49). Amberka też wiele razy piłem
    Dlatego poszukaj wspólników do tego interesu.

    Kupując 20 piw niepasteryzowanych ze sklepu internetowego Browaru Grudziądz płacisz za sztukę 3,06 zł (w cenę wliczona jest kaucja i przesyłka). Za 61,20 zł masz zatem 20 piw. Ile Tyskich za to kupisz?

    Comment

    • arcy
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2002.07
      • 7538

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
      Też sie dziwię, bo arcy zawsze miły był .

      Fiestor, a czerwoną Warkę piłeś? Dużo lepsza od Tyskiego .
      Kłamczuch

      Comment

      • Fiestor2
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2007.06
        • 16

        #33
        Warka mi zdecydowanie nie podchodzi, chociaż jak jest to wypije. Wali od niej spirytem

        Za 60 zł kupie okolo 24-25 tyskich. Zobaczymy, jak bede mial mase pieniedzy i checi to moze cos zamowie

        Comment

        • arcy
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2002.07
          • 7538

          #34
          Różnica nie jest zatem aż tak wielka, aby nie było warto spróbować.

          Comment

          • Pinio74
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.10
            • 3881

            #35
            Jaka ładna dyskusja się rozwinęła.
            Witam serdecznie i myślę, że prędzej czy później spróbujesz czegoś innego choćby z samej ciekawości i żeby powiedzieć Arcemu, że jakieś byle co Ci poleca
            A tak na poważnie to poczytaj trochę forum i poszukaj nowych smaków. Polecam niepasteryzowanego Ciechana i Kasztelana
            Last edited by Pinio74; 2007-06-18, 14:30.
            BIRRARE HUMANUM EST

            Comment

            • becik
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🍼🍼
              • 2002.07
              • 14999

              #36
              Rzadko wpisuje się w powitaniach ale będzie to jeden z tych razów.
              Fiestor - witaj na forum, lubisz piwo, chwała Ci za to, zawsze to lepsze niż Arizona
              Lubisz reklamowane piwa - świetnie, ja też większość z nich pijam i wcale przez to nie czuję się gorszy od tych co stosują "polityczną linię browar.biz", który to ma zrzeszać miłośników wszystkich piw ale nie tylko tej "elity", która uważa się za lepszą bo pije Chimay czy Czarnków.

              Po raz już któryś raz z rzędu napiszę - o gustach się nie dyskutuje, Fiestor umie czytać i sam zdecyduje czy sięgnie po inne piwo czy nie z tych które są tu opisywane. Dlatego z łaski swojej przestańcie się naigrywać i wyśmiewać z czyichś gustów bo jest to po prostu poziom szkoły podstawowej.

              Dla niektórych Tyskie czy żywiec może być szarym mydłem z pomyjami, dla innego takim może być Gościszewo etc.

              Nazywacie Fiestora alkoholikiem bo wypił 10 piw w dzień, rozejrzyjcie się wokół siebie, dla ilu z Was taka ilość nie jest niczym nadzwyczajnym.
              Jednym slowem zapomina wół jak cielęciem był.

              Nie daj się Fiestor tym prowokacjom "zindoktrynowych" i zawsze miej swoje zdanie, które - moja uwaga - wyrażaj w sposób kulturalny
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • kibi
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2004.07
                • 1875

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
                Jaka ładna dyskusja się rozwinęła.
                Witam serdecznie i myślę, że prędzej czy później spróbujesz czegoś innego choćby z samej ciekawości i żeby powiedzieć Arcemu, że jakieś byle co Ci poleca
                A tak na poważnie to poczytaj trochę forum i poszukaj nowych smaków. Polecam niepasteryzowanego Ciechana i Kasztelana
                Sam bym tego lepiej nie napisał . Też bardzo mi się podoba kierunek rozwoju tej dyskusji. Jak widać apele, żeby osób nowych na forum i z mniej wyrobionymi gustami nie zniechęcać, do niektórych trafiają .
                A rada do Fiestora: spróbuj czegoś innego, co nie zawsze znaczy drogiego. Jeśli nadal najbardziej będzie smakować Ci Tyskie- twoje prawo. Ale przynajmniej będziesz miał jakieś porównanie.
                I nie rezygnuj z czytania forum- to Ci na pewno nie zaszkodzi

                Comment

                • mr-perez
                  † 1971-2008 Piwosz w Raju
                  • 2005.09
                  • 514

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
                  ... poczytaj trochę forum i poszukaj nowych smaków. Polecam niepasteryzowanego Ciechana i Kasztelana
                  Nie jestem piwoszem, ale muszę przyznać, że dzięki browar.biz poznałem i posmakowałem wiele gatunków piwa. Wcześniej popijałem sporadycznie jakąś koncernową masówkę... myślę, że warto poczytać forum i spróbować innych piwek niż Tyskie itp.

                  PS.Fiestor, proponuję podobnie jak Pinio zacząć od niepasteryzowanego Ciechana. Byłem wniebowzięty jak wypiłem pierwszego .
                  RTS WIDZEW
                  www.kapsle.piwko.pl

                  Comment

                  • JAQBA
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2006.08
                    • 1352

                    #39
                    Witam na forum, ależ masz wejście - z przytupem
                    Dawno już tak nie rozgorzało w powitaniach, Twoje zdrowie czymkolwiek chcesz.
                    A pro po, w ramach kulturalnej dyskusji wiele uszczypliwości smakuje o wiele lepiej niż dosadne epitety.
                    Pozdrawiam i baw się tu dobrze.

                    Comment

                    • adam16
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2001.02
                      • 9865

                      #40
                      Witaj!
                      Lubisz koncernowe piwa - dobrze. Ale jeśli gdzieś w sklepie - jednym czy drugim - zauważysz piwo, inne niż te koncernowe, weź jedną butelkę na spróbowanie, tym bardziej że najpewniej będzie to piwo tańsze niż te które tradycyjnie kupujesz.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • peter007
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2004.06
                        • 2820

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez

                        PS.Fiestor, proponuję podobnie jak Pinio zacząć od niepasteryzowanego Ciechana. Byłem wniebowzięty jak wypiłem pierwszego .
                        W Tomaszowie go zakupiłeś?
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • mr-perez
                          † 1971-2008 Piwosz w Raju
                          • 2005.09
                          • 514

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                          W Tomaszowie go zakupiłeś?
                          Dzięki browar.biz odkryłem świetny sklep w Łodzi przy ulicy Pomorskiej.Tam się zaopatruję teraz. Jest niemal wszystko .

                          W dziale piwo->gdzie jest opisany ten sklep u tzw."Dziada".
                          RTS WIDZEW
                          www.kapsle.piwko.pl

                          Comment

                          • escobar
                            Kapral Kuflowy Chlupacz
                            • 2007.01
                            • 99

                            #43
                            19 lat i takie ilości oooooooooo kuuuuuu.... chciało by się powiedzieć, jak widać mało kto wdaje się z tobą w dyskuje bo każdy chyba czytając ten post pozostawia to bez komentarza i ja chyba dalej komentował nie bede bo raczej chyba nie ma czego postaraj się coś ciekawszego napisać o sobie, może znalazłeś już coś ciekawego na półkach w sklepach oprócz lecha tyskiego vip itp. pozdrawiam i życze udanych łowów

                            Comment

                            • kiszot
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              🍼🍼
                              • 2001.08
                              • 8107

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                              Lubisz reklamowane piwa - świetnie,
                              A ja myślałem,że Fiestor lubi to co się dzieje po wypiciu piwa a najlepiej po wypiciu dużo piw.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • becik
                                Generał Wszelkich Fermentacji
                                🍼🍼
                                • 2002.07
                                • 14999

                                #45
                                Czepiacie się Fiestora jak kiedyś Piecyka_Gazowego
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...