Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.03.29 - VIII Międzynarodowa Giełda Birofilów PIVARIA 2008

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pivaria
    Senior
    • 03-2001
    • 1538

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja mam akurat wolne,także jak mi się uda ustawić z Rodzicami ,by zostawić Malusią ,to jak najbardziej pozwiedzam
    Proszę podaj konkretną godzinę,jak będziesz już wiedział ;bo to jak napisałeś będzie dość nietypowa jak na dzień powszedni.
    AD 1 - No to przybywaj.
    AD 2 - Na pewno ja coś pisałem o "nietypowości"?
    PS - A tak z ciekawości spytam: a jaka pora jest typowa dla dnia powszedniego???
    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
    www.pivaria.pl
    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria Wyświetlenie odpowiedzi
      AD 1 - No to przybywaj.
      AD 2 - Na pewno ja coś pisałem o "nietypowości"?
      PS - A tak z ciekawości spytam: a jaka pora jest typowa dla dnia powszedniego???
      Tak się składa,że ludziska raczej pracują do powiedzmy 14-18,czasem i dłużej,sporo Osobniczek /Osobników przybędzie na Giełdę z różnych stron Europy,ale w sobotę,lub w piątek po południu ,także frekwencja może być ... ale miejmy nadzieję ,że będzie sporo chętnych

      Żeby nie było ,ja nie mam do nikogo pretensji ,tylko,że prawdopodobnie niewiele chętnych będzie mogło skorzystać z uprzejmości CP i oczywiście zaradności Pivarii
      Ja jestem zadowolony,bo na 99% będę mógł być
      Last edited by Pogoniarz; 01-03-2008, 09:41.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
        Tak się składa,że ludziska raczej pracują do powiedzmy 14-18,czasem i dłużej,sporo Osobniczek /Osobników przybędzie na Giełdę z różnych stron Europy,ale w sobotę,lub w piątek po południu ,także frekwencja może być ... ale miejmy nadzieję ,że będzie sporo chętnych
        Nawet jak wyjadę o 6:25 z Wa-wy intercitym, to wedle planu w Szczecinie będę o 12:07.
        Mogę się nie wyrobić na zwiedzanie. Tym bardziej, że 13-ta traktowana jest jako najpóźniejszy termin zwiedzania.
        Last edited by Ahumba; 01-03-2008, 10:15.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • ARTHUR
          Senior
          • 07-2004
          • 2338

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria Wyświetlenie odpowiedzi
          Udało się zapewnić zwiedzanie browaru "Bosman" w piątek poprzedzający Giełdę, czyli 28 marca. Sugerowana godzina to około południa (nie później jak do g.13).
          Zbiórka przed browarem - każdy stawia się tam indywidualnie.
          To świetna nowina.Bede napewno przed Browarem tak o 12:45 już.

          Bardzo dziękuje KRZYSIU.

          Comment

          • pivaria
            Senior
            • 03-2001
            • 1538

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
            Nawet jak wyjadę o 6:25 z Wa-wy intercitym, to wedle planu w Szczecinie będę o 12:07.
            Mogę się nie wyrobić na zwiedzanie. Tym bardziej, że 13-ta traktowana jest jako najpóźniejszy termin zwiedzania.
            Biorąc pod uwagę liczne głosy koleżeństwa może więc ustalmy zbiórkę na godz. 13.00?
            Dla tych co po raz pierwszy i spoza Szczecina to dodam, że browar jest zaledwie o 3 przystanki tramwajowe od dworca PKP Szczecin-Główny, na który przyjedziecie.
            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
            www.pivaria.pl
            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

            Comment

            • odyn
              Junior
              • 03-2004
              • 20

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
              Nawet jak wyjadę o 6:25 z Wa-wy intercitym, to wedle planu w Szczecinie będę o 12:07.
              Mogę się nie wyrobić na zwiedzanie. Tym bardziej, że 13-ta traktowana jest jako najpóźniejszy termin zwiedzania.
              A może warto by było pojechać pociągiem nocnym Terespol - W-wa - Szczecin. nie ma możliwości aby się spóźnić.

              Comment

              • pivaria
                Senior
                • 03-2001
                • 1538

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika odyn Wyświetlenie odpowiedzi
                A może warto by było pojechać pociągiem nocnym Terespol - W-wa - Szczecin. nie ma możliwości aby się spóźnić.
                Odyn masz rację, ale może kol. Ahumba woli lepszy komfort jazdy? Zawsze jest coś za coś: komfort albo czasowość...
                Niech będzie więc godzina 13.00. Zbiórka przed bramą główną "Bosmana" na ul. Chmielewskiego.
                PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                www.pivaria.pl
                https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  #38
                  Jak mi się Dziecko nie rozchoruje,Weście nic nie będzie dolegać, nie wezwą mnie do pracy,nie będzie jakiegoś innego kataklizmu,to na 100 % będę.
                  Mam pytanie ,czy będzie można strzelić jakieś fotki w browarze?Jeśli nie dla użytku ,że tak napiszę publicznego,to li tylko rzecz jasna własnego?


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • pivaria
                    Senior
                    • 03-2001
                    • 1538

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mam pytanie ,czy będzie można strzelić jakieś fotki w browarze?Jeśli nie dla użytku ,że tak napiszę publicznego,to li tylko rzecz jasna własnego?
                    Na wszelki wypadek weź aparat...
                    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                    www.pivaria.pl
                    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                    Comment

                    • pietruszewskih
                      Junior
                      • 02-2008
                      • 17

                      #40
                      Mam pytanie do bywalców pivarii: czy można zabrać na giełdę dzieci (3 i 6 lat)? Zdarzały się takie przypadki, że przybyły całe rodziny?
                      Żeby życie miało smaczek -
                      Raz lagerek, raz koźlaczek.

                      Comment

                      • pivaria
                        Senior
                        • 03-2001
                        • 1538

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pietruszewskih Wyświetlenie odpowiedzi
                        Mam pytanie do bywalców pivarii: czy można zabrać na giełdę dzieci (3 i 6 lat)? Zdarzały się takie przypadki, że przybyły całe rodziny?
                        Zdarzały - nawet młodsze dzieci bywają na takich imprezach.
                        Miej na względzie jednak, że leje się tam sporo piwa.
                        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                        www.pivaria.pl
                        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                        Comment

                        • pietruszewskih
                          Junior
                          • 02-2008
                          • 17

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zdarzały - nawet młodsze dzieci bywają na takich imprezach.
                          Miej na względzie jednak, że leje się tam sporo piwa.
                          Dziatki mam obyte z tym widokiem .
                          A jak będzie drastycznie, to odeślę familię do domu.
                          Żeby życie miało smaczek -
                          Raz lagerek, raz koźlaczek.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            #43
                            Czy pewne osobistości ,które to z różnych względów nie mogły zawitać do Grodu Gryfa pojawią się " tą razą"?


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • pivaria
                              Senior
                              • 03-2001
                              • 1538

                              #44
                              DWIE WIADOMOŚCI: DOBRA I ZŁA

                              ZŁA: Z przyczyn niezależnych ode mnie zwiedzanie browaru zostało odwołane...
                              DOBRA: Giełda nadal aktualna!
                              PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                              www.pivaria.pl
                              https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria Wyświetlenie odpowiedzi
                                ZŁA: Z przyczyn niezależnych ode mnie zwiedzanie browaru zostało odwołane...
                                DOBRA: Giełda nadal aktualna!
                                Szkoda, choć lepiej tak niż odwrotnie.
                                Planów jednak już nie zmienię. Będę w Szczecinie ok. 12-tej w piątek, jak się pociąg nie spóźni.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎