Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowości z KP (miodowe, niepasteryzowane)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • volodos
    Senior
    • 09-2008
    • 717

    #76
    Czyżby wyższość holenderskiego HGB nad polskim?

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      #77
      Mniej więcej, choć nie sądzę, żeby produkowali pszenicę HGB. Prędzej tak by, nie zastanawiając się, zrobili w KP. Co do piw produkowanych przez Grolscha, to jestem o nich lepszego zdania niż o wyrobach KP. Grolschowa pszenica to wyraźnie lepsza perspektywa niż jakakolwiek z Poznania, Tychów, czy Dojlid.
      Last edited by delvish; 28-08-2011, 11:14.
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #78
        Grolsch Weizen jest według mnie całkiem fajnym piwem.

        Produkowanie w Polsce nie ma najmniejszego sensu, zwłaszcza, że browarowi w Enschede groziło niedawno zamknięcie, napewno przeprowadzono redukcję etatów. Wprowadzenie pszenicy na polski rynek może uratuje ten browar.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • volodos
          Senior
          • 09-2008
          • 717

          #79
          Powstaje pytanie, czy będzie to po prostu Grolsch Weizen z polską etykietą Książęcego, czy całkiem nowe piwo?

          Comment

          • Petrus
            Senior
            • 10-2002
            • 381

            #80
            W Carfeurze Żubr po 2,19zł.

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3307

              #81
              całkiem przyzwoicie smakuje ta pszenica - zakupiłem w kerfurmarkt (Sadyba) za 4,19 pln.
              Przyjmując, że do wyboru miałem Okocim Pszeniczne (3,49), Książęce Pszeniczne i pszeniczne warzone pod nadzorem piwowara z BrowArmii (3,89) to Książęce stawiam po środku, smakuje porównywalnie z okocimskim (ja je akurat lubię), ale jest droższe. Była też pszenica z Łomży, ale ta mi jakoś nie podeszła.
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • makbeth
                Member
                • 04-2011
                • 80

                #82
                Książęce pszeniczne na pewno lepsze od Łomży A jakoś tanio kupiłem koło 3,4 zł. W takiej cenie można, choć Okocimskie pszeniczne kupiłem w okolicach Brzeska za 3,2 zł. I niech będzie w każdym sklepie, gdzie nie ma co wybrać po pracy.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎