2011.06.24 - Sekcja trójmiejska w Łodzi

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛
    • 2006.03
    • 13952

    2011.06.24 - Sekcja trójmiejska w Łodzi

    Sekcja trójmiejska, w postaci osób 3, zamierza nawiedzić 24 czerwca Łódź.
    Plan (w sumie nieuzgodniony, ale co tam) jest taki: Grill de Brasil, a potem Piwoteka Narodowa. Jeśli sił starczy to być może jeszcze The Eclipse Inn lub ew. coś z listy Rademenes / Bavaria Pub (działa jeszcze?) / La Strada / Peron 6.
    Ciężko określić w tej chwili dokładne godziny, ale będzie to późne popołudnie lub raczej wczesny wieczór. Jeśli ktoś chętny się przyłączyć, to zapraszamy

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pendragon
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛
    • 2006.03
    • 13952

    #2
    Plany się odwróciły i w Łodzi będziemy jednak w sobotę. Najpierw, z racji miejsca zamieszkania, na kufelek do Bierhalle, potem sprawdzanie czy faktycznie jest tak źle w Grill de Brasil, a potem Piwoteka i być może (ja przynajmniej mam chęć) Eclipse Inn. Na więcej chyba sił nie starczy
    I co, nikt się do nas nie przyłączy?
    Last edited by Pendragon; 18-06-2011, 22:05.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • leona
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2009.07
      • 5853

      #3
      Jako, że służba nie drużba i żal było nie wykorzystać pobytu w Łodzi to wczoraj pozwoliłem sobie na "zrobienie" tej trasy (poza Eclipse). Znaczy się duchem byłem z Wami

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2001.02
        • 23858

        #4
        Jak będziecie docierać w opolskie (kontynuacja z innego wątku) - i mielibyście ochotę na lany Namysłów z adminostwem w sobotę - proponuję Drewutnię w Łubnianach (małe zboczenie z drogi 46, potem szybko wskoczycie na obwodnicę i droga 96 na Strzelce Op. i dalej A4 na Gliwice - dojazd z Opola na A4 i tak przez Strzelce leci - objazd!) ale proszę w piątek o telefon że propozycja spotkania jest do realizacji - dzisiaj nie wiem jeszcze czy będziemy w Opolu czy w Łubnianach (wolelibyśmy to drugie ).
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Marusia
          Marszałek Browarów Rzemieślniczych
          🍼🍼
          • 2001.02
          • 20221

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
          proponuję Drewutnię w Łubnianach
          O, polecam! Fajna, wiejska pijalnia piwa.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Pendragon
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛
            • 2006.03
            • 13952

            #6
            No tak, ale my do Gliwic jedziemy już jutro, a w sobotę udajemy się do Łodzi, a z Gliwic do Łodzi przez Opole to tak trochę nie ten teges...

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            Przetwarzanie...