Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.03.24 - Zielona Góra, VII Spotkanie Piwowarów w Hauście

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KULI
    ********
    • 10-2002
    • 197

    2012.03.24 - Zielona Góra, VII Spotkanie Piwowarów w Hauście

    Miło mi poinformować, że tegoroczne "VII Spotkania Piwowarów w Zielonej Górze" odbędzie się tradycyjnie w sali klubowej Browaru Restauracyjnego HAUST. Tym razem wiosną: tj. 24. marca 2012.

    Godzina rozpoczęcia to prawdopodobnie 16-17, ale szczegóły podam w marcu.

    Wszystkich serdecznie zapraszam....

    Wszelkie dyskusje i deklaracje przybycia mile widziane w tym temacie. Jest też czas na dyskusję na temat ewentualnego zaprowiantowania imprezy - propozycja Macieja z zeszłego roku.
  • maaciej6
    Senior
    • 04-2007
    • 219

    #2
    Jeśli zdrowie pozwoli, na pewno z Przemem przybędziemy

    Co do zaprowiantowania, proponowałbym ustalić wpisowe od każdego uczestnika, wtedy kuchnia się wypowie co może zaoferować za daną kwotę itd...

    Generalnie chodzi o to, żeby HAUST miał jakiś obrót z tej imprezy, bo dotychczas mieli, ale sprzątanie
    "Gdzie się piwo warzy, tam się dobrze darzy"

    Wolsztyński Browar Domowy M & P

    Comment

    • wojtomasz
      Wojtek
      • 01-2006
      • 135

      #3
      Obecność obowiązkowa. + osoba towarzysząca.
      Co do prowiantu, nie mam zdania, ostatnio nie załapałem się na smalec od gerdzia. Tym razem przyjdę ze swoim wypiekiem.
      Można by w hauście zamówić worek chipsów, do piwa jak znalazł.
      A jak jest w innych miastach na tego typu imprezach?

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojtomasz Wyświetlenie odpowiedzi
        Można by w hauście zamówić worek chipsów, do piwa jak znalazł.
        A jak jest w innych miastach na tego typu imprezach?
        Nie ma czipsów.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • josefik
          Senior
          • 05-2006
          • 386

          #5
          Jedno jest pewne to impreza bez orzeszków
          a poza tym kto okupuje w tym roku B&B? Trochę mnie zaskoczył brak miejsc

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23792

            #6
            Oj, szkoda by było nie zawitać w tym roku... zobaczym jak będzie w ostatniej pewnie chwili.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • josefik
              Senior
              • 05-2006
              • 386

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Oj, szkoda by było nie zawitać w tym roku... zobaczym jak będzie w ostatniej pewnie chwili.
              Jakoś sobie tego nie wyobrażam

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Ja mam pytanie organizacyjne (w końcu trzeba się do czegoś przypierniczyć):
                Czy przewidujecie:
                a) ograniczenie liczby piwowarów vide zapisy
                b) powiększenie w jakiś sposób przestrzeni (rozepchanie ścian, czy coś w tym guście)

                Frekwencja z roku na rok większa jest - czy chociaż w jakiś sposób jest to kontrolowane, czy tylko są luźne wpisy w tematach na forach?

                Ja się piszę jak zwykle, aczkolwiek apeluję (wiem z góry, że bezskutecznie, ale spróbować nie zawadzi), żeby piwowarzy nie przywozili głównie przepysznych porterów, tripli, kwadrupli i innych imperialmózgotrzepów, ale też coś dla przepłukania gardła między nimi, dajcie mi szansę utrzymania się na nogach do końca spotkania
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja mam pytanie organizacyjne (w końcu trzeba się do czegoś przypierniczyć):
                  Czy przewidujecie:
                  a) ograniczenie liczby piwowarów vide zapisy
                  b) powiększenie w jakiś sposób przestrzeni (rozepchanie ścian, czy coś w tym guście)

                  Frekwencja z roku na rok większa jest - czy chociaż w jakiś sposób jest to kontrolowane, czy tylko są luźne wpisy w tematach na forach?

                  Ja się piszę jak zwykle, aczkolwiek apeluję (wiem z góry, że bezskutecznie, ale spróbować nie zawadzi), żeby piwowarzy nie przywozili głównie przepysznych porterów, tripli, kwadrupli i innych imperialmózgotrzepów, ale też coś dla przepłukania gardła między nimi, dajcie mi szansę utrzymania się na nogach do końca spotkania
                  Apel tym bardziej uzasadniony, ze latka lecą i dehydrogenaza juz nie ta co kiedyś Wiem po sobie

                  A żeby być w temacie, nam niezmiennie niestety nie uda się zjawić, ach te odleglości...
                  Last edited by iron; 17-02-2012, 13:31.
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                    (...) latka lecą i dehydrogenaza już nie ta co kiedyś
                    A ja nigdy u Maruśki czegoś takiego nie widziałem
                    U Ciebie też, ale w tym przypadku myślę, że miałem szczęście.

                    Nie wiem czy w tym roku się wybierzemy, imprezka traci swoją kameralność.
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                      A ja nigdy u Maruśki czegoś takiego nie widziałem
                      U Ciebie też, ale w tym przypadku myślę, że miałem szczęście.

                      Nie wiem czy w tym roku się wybierzemy, imprezka traci swoją kameralność.
                      To, że nie widziałeś, nie znaczy że nie ma jej Marusia, ja, czy Ty:

                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • Undeath
                        Senior
                        • 08-2011
                        • 113

                        #12
                        Spotkanie tuż tuż, a konkretów dalej nie ma coś wiadomo czy przyłazić i nie pytać?

                        Comment

                        • KULI
                          ********
                          • 10-2002
                          • 197

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja mam pytanie organizacyjne (w końcu trzeba się do czegoś przypierniczyć):
                          Czy przewidujecie:
                          a) ograniczenie liczby piwowarów vide zapisy
                          b) powiększenie w jakiś sposób przestrzeni (rozepchanie ścian, czy coś w tym guście)

                          Frekwencja z roku na rok większa jest - czy chociaż w jakiś sposób jest to kontrolowane, czy tylko są luźne wpisy w tematach na forach?

                          Ja się piszę jak zwykle, aczkolwiek apeluję (wiem z góry, że bezskutecznie, ale spróbować nie zawadzi), żeby piwowarzy nie przywozili głównie przepysznych porterów, tripli, kwadrupli i innych imperialmózgotrzepów, ale też coś dla przepłukania gardła między nimi, dajcie mi szansę utrzymania się na nogach do końca spotkania
                          Ad. a) na pewno nie w tym roku, mam nadzieję, że się pomieścimy
                          Ad. b) nie, zmiana sali raczej wiązałaby się z kosztami

                          Frekwencja nie jest kontrolowana, nawet luźne wpisy w tym roku są nieliczne Już niebawem zobaczymy co to oznacza

                          Godzina rozpoczęcia 16.30, forma i program spotkania bez zmian

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            Kuli, ale jak nie wiesz nawet, ile osób będzie, to niczego nie jesteś w stanie zaplanować. Rozmawialiśmy rok temu o zrzutce na przekąski - w takiej wersji jest to niewykonalne. Przy ilości osób, która ostatnio przyjeżdża odrobina kontroli nad sytuacją jest niezbędna. Jest jeszcze 10 dni i tym samym szansa na zrobienie spisu chętnych tu i na Piwo.org.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • KULI
                              ********
                              • 10-2002
                              • 197

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kuli, ale jak nie wiesz nawet, ile osób będzie, to niczego nie jesteś w stanie zaplanować. Rozmawialiśmy rok temu o zrzutce na przekąski - w takiej wersji jest to niewykonalne. Przy ilości osób, która ostatnio przyjeżdża odrobina kontroli nad sytuacją jest niezbędna. Jest jeszcze 10 dni i tym samym szansa na zrobienie spisu chętnych tu i na Piwo.org.
                              Ważne:godzina rozpoczęcia 17.00

                              Myślę, że jeszcze tym razem pójdziemy na żywioł. Oczywiście widzę pewne ryzyko np. brak miejsc siedzących, czy też nawet stojących Fakt, sala nie jest duża, ale 30-40 osób pomieści bez problemu, a z dotychczasowych głosów w tematach nie wynika, żeby miało być dużo więcej osób. Jeśli chodzi o zrzutę na przekąski to ja osobiście jestem za tym, żeby coś takiego zorganizować, pozwoliłoby to mi mieć pewność, że zostawiliśmy jakieś pieniądze w Hauście. Nie wiem jednak jak to zorganizować, nie chcę żadnych przedpłat, a bez deklaracji kwoty nie mogę nic zamówić. Możemy oczywiście tu i na piwo.org poprosić o deklarację przybycia i składki np. w wysokości 10 zł, a później postawić tacę , ale jeśli będzie mniej to będzie niemiło, a jak więcej to jeszcze gorzej (patrz giełda poznańska)

                              Ok, zróbmy testowy spis wraz z deklaracją, a po weekendzie zobaczymy co z tym zrobić dalej:

                              1. Kuli - tak (chętnie dam 10-20 zł na jakieś drobne przekąski zorganizowane przez Hausta)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎