Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

IX WWP - piwowarzy z piwem do degustacji

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #91
    Jesteś ujęty w koszulce

    Z piwami to się zobaczy, być może lodówka nawet będzie, to na miejscu poproszę jakiegoś ochotnika, co wcześniej przyjdzie, żeby te piwa od Was odbierał i chował, bo ja się nie rozdwoję Tzn. rozdwoić to i tak się będę musiała, ale nie chciałabym się roztroić, bo mogłoby się to skończyć rozstrojeniem
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • marcin-dabek
      Junior
      • 04-2010
      • 15

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maroxan Wyświetlenie odpowiedzi
      51. Maroxan - Męska S
      52.Marcin-Dabek -mam nadzieję, że zasmakują Wam moje wyroby

      Comment

      • amap
        Member
        • 02-2010
        • 98

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Jesteś ujęty w koszulce

        Z piwami to się zobaczy, być może lodówka nawet będzie, to na miejscu poproszę jakiegoś ochotnika, co wcześniej przyjdzie, żeby te piwa od Was odbierał i chował, bo ja się nie rozdwoję Tzn. rozdwoić to i tak się będę musiała, ale nie chciałabym się roztroić, bo mogłoby się to skończyć rozstrojeniem
        Bardziej by mi zależało na butli i kegu..... nie dość że ciężkie i nieporęczne, to stracić żal.........

        Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

        Comment

        • wittorio998
          Member
          • 03-2005
          • 32

          #94
          53. Wittorio998 - na szczęście zrobiłem American Pale Ale i jak będzie pijalne to deklaruję skrzynkę. (12-go będzie miało 3 tyg. w butelkach) [już bez koszulki niestety].

          Comment

          • mcpol1
            Junior
            • 01-2012
            • 9

            #95
            54...Miałem nie mieć wolnego ale wywalczyłem....i jest będę miał... można jeszcze się dopisać... piwka dowiozę... koszulka jak będzie to OK... jak nie to się nie pochlastam... rozmiar L... poznać pozostałych piwowarów będących na imprezce= BEZCENNE!!!!

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #96
              Tak jak już wspominałam - wszyscy, którzy nie załapali się na listę koszulkową, a przyjadą z piwem proszeni są o zgłoszenie się do mnie w trakcie Warsztatów w czasie, gdy będę torby z upominkami rozdawać - coś z nadprogramowo zrobionych koszulinek dopasujemy

              A kiedy te koszulki będę rozdawać - a no po szkoleniach, już w lochach, w trakcie naszego spotkania zamkniętego dla publiczności
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • admiro
                Senior
                • 05-2005
                • 248

                #97
                Cześć, niestety nie dorobiłem się jeszcze suchej schładzarki (a szukam).
                Czy jakiś dobry człowiek udostępni możliwość podpięcia KEGa Pepsi do degustacji?
                Mam zamiar przywieźć koźlaka wędzonego

                Bo jak nie to jakieś ostatki z butelek
                Moje piwo jest bezcenne.

                Schizma miodowa.

                Comment

                • amap
                  Member
                  • 02-2010
                  • 98

                  #98
                  Ja będę miał jedno miejsce, jak się co2 skończy to będziemy zasysać

                  Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    #99
                    A jakby ktoś był ciekaw to z "F&A Home Brewery" będzie dostępne z beczki "Świerkowe" .


                    Jeden już napoczęty corneliusek wystarczy pewnie tylko na zamkniętą część Warsztatów, dla wtajemniczonych .
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • admiro
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 248

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika amap Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ja będę miał jedno miejsce, jak się co2 skończy to będziemy zasysać

                      Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk
                      Wziąć butlę CO2 1,5 Kg z reduktorem?
                      Moje piwo jest bezcenne.

                      Schizma miodowa.

                      Comment

                      • amap
                        Member
                        • 02-2010
                        • 98

                        teraz doczytałem twój post wcześniejszy w którym chcesz się podłączyć do schładzarki.....
                        myślałem że do butli
                        niestety muszę sie wycofać gdyż schładzarki nie będę miał

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Na 99% będzie dostęp do rollbaru, fitting ponoć dowolny - na imprezie będzie obecna firma Beerservice, która będzie prezentowała swoje produkty na Festiwalu, a na czas lochowania użyczy nam rollbaru
                          Skoro już o tej firmie napisałam, to informuję, że również firma IBC Polska będzie miała stoisko z różnymi drobiazgami, przydatnymi również piwowarom domowym i dzięki IBC będziemy mieć lodówkę w lochach, żeby schłodzić nasze butelki. Druga lodówka obsłuży Konkurs Piw Domowych
                          Last edited by Marusia; 10-05-2012, 08:12.
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • amap
                            Member
                            • 02-2010
                            • 98

                            ooooooooooo i super, to ja też bym się podłączył
                            Last edited by amap; 10-05-2012, 08:26.

                            Comment

                            • czesiek1102
                              Member
                              • 12-2011
                              • 44

                              A jest możliwość podrzucenia butelek w piątek do lochów? W sobotę autobusem może być ciężko z kratami jechać
                              www.lafamilia.com.pl

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Jakoś to pewnie załatwimy.
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎