Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, Zarzecki Pilzner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #16
    Ja bym nie porównywał tego piwo z Urquellem. Normalny pils, bez wyczuwalnych wad, może goryczka nie tyle agresywna, co źle skomponowana, poza tym piana, kolor, smak w porządku.
    Kolejne piwo do normalnego, "nie-unijnego' spożycia.

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Żółto-beżowy. Taka brudna mętność [4]
      Piana: Obfita, sztywna i całkiem trwała. Po kilku minutach dziurawi się, ale opada powoli. Ładnie oblepia szkło [4.5]
      Zapach: Słód i orzeźwiające cytrusowe muśnięcie amerykańskim chmielem. Do tego miła nutka drożdżowa. Nieco za mało intensywny, ale może za bardzo schłodziłem [4]
      Smak: Bardzo zacny pilznerek, zarazem treściwy i lekki. Pełnia słodowa fajnie współpracuje z porządna goryczką. Amerykę czuć lekko ale w sumie wystarczająco - troszkę cytrusów. Finisz dość długi, subtelnie goryczkowy, ziołowy. Smaczne [4.5]
      Wysycenie: Średnie w porywach do średnio-wysokiego. Raczej OK [4.5]
      Opakowanie: Fajna butelka, ciekawa przyklejana przeźroczysta etykieta z napisami. Dokładny skład [4.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [4.3]

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #18
        W edycji jubileuszowej również smaczne. Powtarzalność to wciąż nieczęsta zaleta naszych browarów.

        Comment

        • legart
          Senior
          • 06-2012
          • 913

          #19
          O właśnie klasyczny, smaczny pilsner bez udziwnień z wyraźną goryczką, balansem słodowo-chmielowym, chlebowością i odrobiną masełka . Plus za etykietkę - po mojemu pastisz nalepek z przed przynajmniej dwudziestu paru lat.

          Comment

          • rafalek21
            Senior
            • 04-2015
            • 1407

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Złoty, zamglony. [4.5]
            Piana: Dość obfita, prawie biała, duże pęcherzyki, średnio trwała [3.5]
            Zapach: Słodowy, wyraźna ziołowa chmielowość, w tle odrobina kukurydzy i mokrego kartonu, ogólnie całkiem przyjemny. [3.5]
            Smak: Solidna podstawa słodowa, bardzo delikatny mokry karton, średnia ziołowa goryczka, dość krótka, ciało średnie. [3.5]
            Wysycenie: Odrobinę ponad średnie - pasuje. [4]
            Opakowanie: Prosta, nowa etykieta, nietypowe połączenie owalnej etykiety z pełną, pełny skład. [3.5]
            Uwagi: Piwo ma kilka wad, ale mimo tego jest całkiem smaczne. Co prawda świeża warka "na 1 roczek" bardziej mi smakowała. Jak dla mnie browarnicy z Zarzecza mogliby wypuścić więcej piw pod własnym szyldem. Nowa etykieta "na 2 urodziny browaru", warka do 16.12.2016.

            Moja ocena: [3.575]

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #21
              "Dwójka" zdecydowanie gorsza niż poprzedniki, dość wodnista z metalicznym posmakiem, coś się rozjechało
              Attached Files
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎