Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2013.06.21-23 - Kraków, Wianki i Jarmark Świętojański

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Doran
    Senior
    • 05-2011
    • 486

    2013.06.21-23 - Kraków, Wianki i Jarmark Świętojański

    Trochę późno, ale jak się to mówi lepiej późno niż wcale My też pełni zaskoczenia że się udało a stało się to kilka dni temu. Tak więc rewolucja piwna pod Wawelem rozpoczęta. Wreszcie ogień buchający z paszczy smoka będzie można gasić dobrym piwem a nie rozcieńczonym koncentratem. A działo się to będzie 21-23 czerwca na Bulwarach Wiślanych, gdzie oprócz dobrej muzyki i różnorodnych konkursów poleją się piwa z browarów rzemieślniczych, restauracyjnych i minibrowarów. Szczególnie zapraszamy do karczmy, gdzie naszymi gośćmi na kranach będą: Pracownia Piwa, Widawa, Artezan, SzałPiw, Majer, Haust. Przybywajcie licznie, szykuje się dobra zabawa. Poniżej link ze szczegółami imprezy.



    Prosimy o wyrozumiałość w razie jakichś niedociągnięć, a to przez to że mieliśmy bardzo mało czasu a i doświadczenia niewiele.

    Z piwnymi pozdrowieniami
    Kraków ul. Józefa 6/1U
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doran Wyświetlenie odpowiedzi

    Prosimy o wyrozumiałość w razie jakichś niedociągnięć, a to przez to że mieliśmy bardzo mało czasu a i doświadczenia niewiele.
    Ja Ci Andrzejku z góry odpuszczam błedy i niedociągnięcia, ale Ty musisz mi odpuścić, że z racji na krótki okres do impry nie pojawię się.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #3
      A ja tam wiem o tych doranowych wiankach od wczoraj? Można?

      PS - zgodnie z tradycją warszawską, wpisuję się, że nie będę.
      Last edited by Pendragon; 18-06-2013, 19:55.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Doran
        Senior
        • 05-2011
        • 486

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doran Wyświetlenie odpowiedzi
        Trochę późno, ale jak się to mówi lepiej późno niż wcale My też pełni zaskoczenia że się udało a stało się to kilka dni temu. Tak więc rewolucja piwna pod Wawelem rozpoczęta. Wreszcie ogień buchający z paszczy smoka będzie można gasić dobrym piwem a nie rozcieńczonym koncentratem. A działo się to będzie 21-23 czerwca na Bulwarach Wiślanych, gdzie oprócz dobrej muzyki i różnorodnych konkursów poleją się piwa z browarów rzemieślniczych, restauracyjnych i minibrowarów. Szczególnie zapraszamy do karczmy, gdzie naszymi gośćmi na kranach będą: Pracownia Piwa, Widawa, Artezan, SzałPiw, Majer, Haust. Przybywajcie licznie, szykuje się dobra zabawa. Poniżej link ze szczegółami imprezy.



        Prosimy o wyrozumiałość w razie jakichś niedociągnięć, a to przez to że mieliśmy bardzo mało czasu a i doświadczenia niewiele.

        Z piwnymi pozdrowieniami
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja Ci Andrzejku z góry odpuszczam błedy i niedociągnięcia, ale Ty musisz mi odpuścić, że z racji na krótki okres do impry nie pojawię się.
        Mea Culpa że dziś dopiero zamieszczam wątek, ale sami dowiedzieliśmy się niedawno i do końca nie wierzyliśmy że to nie koncerniak będzie lał piwo na Wiankach. Mam nadzieję że jak się wszystko dobrze uda to furtka otwarta na przyszłe lata. Trzymajcie za nas z Małgosią w kciuki
        Kraków ul. Józefa 6/1U

        Comment

        • Doran
          Senior
          • 05-2011
          • 486

          #5
          Witam,

          Dziś ostatni dzień Wianków. Jeszcze jest okazja napić się dobrego piwka, zjeść smacznego grilla i posłuchać wyjątkowej muzyki. Ruszajcie tłumnie pod Wawel, a tam w naszych ogródkach i karczmie czeka Was miła niespodzianka. Zapraszamy!
          Last edited by Doran; 23-06-2013, 13:54.
          Kraków ul. Józefa 6/1U

          Comment

          • sienioo
            Senior
            • 12-2008
            • 177

            #6
            Usłyszane w sobotę na Wiankach - "kup mi piwo z sokiem, może być Atak Chmielu bądź to Haust". - bezcenne

            Comment

            • Zybex
              Senior
              • 07-2012
              • 222

              #7
              Przejeżdżałem akurat na rowerze - trzy osoby pod rząd chciało Atak z sokiem!

              Comment

              • Rzeszowiak
                Piwny Radykał
                • 04-2009
                • 1596

                #8
                Piwna rewolucja ewoluuje.

                Comment

                • kentaki
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 452

                  #9
                  Dlaczego ta pani pije z sokiem booooo jest kobitą.... ( Po Prostu)

                  Comment

                  • Zybex
                    Senior
                    • 07-2012
                    • 222

                    #10
                    Świadomość rośnie - wiedziano, że będzie gorzko...

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎