Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kupiue kapselki Carlsberga :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gambler
    Senior
    • 03-2013
    • 168

    Kupiue kapselki Carlsberga :)

    Interesują mnie wszelakie kapselki Carlsberga oczywiście muszę ich nie mieć w zbioprku
    Pozdrawiam
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Tzw "kody" tzn nadruki (normalne, nie z żadnej igłówki kropkowane) na rewersach polskiego Carlsberga sprzed kilku lat też cię interesują ? Spora ilość różnych. Nie mam teraz możliwości sprawdzenia ale jeśli byś był zainteresowany mogę luknąć za miesiąc czy jeszcze je mam i zabrać na giełdę warszawską.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Gambler
      Senior
      • 03-2013
      • 168

      #3
      Carlsbergi

      Witam.
      Interesują mnie kapselki z napisem Carlsberg , wszelkiej maści .
      Mam zajawke na kapselki tej marki hehe nie wiem jak wypadam na tle innych ale w swoim zbiorku Carlsów mam lekko ponad 250

      Comment

      • Gacka
        Senior
        • 10-2003
        • 373

        #4
        Pokaż je tutaj Kolego. Te 250 szt.
        Viva Slask Wroclaw!!!

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gambler Wyświetlenie odpowiedzi
          Interesują mnie kapselki z napisem Carlsberg , wszelkiej maści .
          Domyślam się że kapsle Carlsberga mają napis Carlsberg więc celowo sprecyzowałem pytanie czy interesują cię konkretnie takie z kodami na rewersie.
          Pytanie nie jest bezzasadne gdyż niewielu kolekcjonerów kapsli Carlsberga, w tym może i ty, zbiera takowe a nie chce mi się ich szukać a pozniej wieźć jeśli cię nie interesują
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • KajusAnt
            Senior
            • 02-2013
            • 347

            #6
            Mam takie dziwne przeczucie, że dla niego wystarczy napis carlsberg na kapslu. Im więcej tym lepiej.

            Comment

            • Gambler
              Senior
              • 03-2013
              • 168

              #7
              Nie bawię się w sygnatury tylko zbieram na takiej zasadzie że każdy ma byc inny ma mieć widoczne różnice. Pozdrawiam

              Comment

              • Gambler
                Senior
                • 03-2013
                • 168

                #8
                NIedoWiarki

                Jak ktoś chce to mogę podesłać fotki z moimi Carlsbergami proszę podać maila

                Comment

                • Gacka
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 373

                  #9
                  Podeślij.
                  grzegorzgacka@poczta.onet.pl
                  Viva Slask Wroclaw!!!

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gambler Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie bawię się w sygnatury tylko zbieram na takiej zasadzie że każdy ma byc inny ma mieć widoczne różnice. Pozdrawiam
                    Nigdzie nie pisałem o sygnaturach (zresztą to widoczna różnica) tylko o kodach/rewersach ale rozumiem że kolega jeszcze nie doświadczony w branży kolekcjonerskiej i te terminy może mylić lub ich nie znać.
                    No nic, dzięki i również pozdrawiam.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • kibi
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 1875

                      #11
                      Ja też bym chciał: likon9@gmail.com
                      W zamian mogę podesłać link do ponad setki Carlsbergów z kolekcji mojego syna.
                      Jeśli masz coś w dubletach, możesz zaznaczyć.

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        #12
                        Dostałem fotki, dziękuję!
                        Mała recenzja dla tych, którzy nie dostali.
                        Nie chciało mi się liczyć kapsli ale jest ich sporo.
                        Jakość zdjęć taka, że w wielu przypadkach nie widać różnic pomiędzy sąsiadującymi wzorami, być może są to odmiany kolorystyczne.
                        Część kapsli niepiwna, co dla wielu kolekcjonerów ma znaczenie, ale gwoli ścisłości: nigdzie nie było napisane, że te Carlsbergi muszą być piwne.
                        Chcąc być dokładnym trzeba też stwierdzić, że wbrew temu co było napisane powyżej, nie wszystkie kapsle mają napis Carlsberg, choć te bez logo to w większości Carlsbergi. Moje wątpliwości wzbudził tylko popularny wzór Ceres Denmark

                        Pomimo powyższych zastrzeżeń znalazłem na zdjęciach sporo kapsli, jakie chciałbym mieć w zbiorze. Szczególnie zamorskie: Malawi, Kanada, USA, Cypr.
                        Zatem jeśli ktoś zaoferuje koledze Gamblerowi jakieś kapsle, które on już posiada, to mogę być następny w kolejce .

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎