Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lidskoje Piwo, Koronet

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    Lidskoje Piwo, Koronet

    z dopiskiem European Premium Beer 11 blg, 4,6 alk., butelka pojemności 1 pinty, czyli 568 ml.
    Złote, ładnie pieniące się piwo klasy premium. Jest wydatna jak na pilsa goryczka. Smaczne i nie tak drogie jakby wyglądało z opakowania. 9900 rubli białoruskich.
    Attached Files
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #2
    A butelka to nie zrzyn przypadkiem z litewskiego Volfasa Engelmana, który też butelkuje w takie pinty? Jak choćby tu: http://www.browar.biz/forum/showpost...40&postcount=2

    No chyba, że z jednej huty szkła pochodzi opakowanie i jest to jakiś tam producencki wzór standardowy...
    Last edited by wpadzio; 30-03-2014, 22:17.
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      Butelka nie ma wytłoczeń firmowych, więc całkiem możliwe, że to wzór dostępny z huty.

      Comment

      • nietzschee
        Senior
        • 07-2016
        • 319

        #4
        Parametry ma te same, na rynek polski (europejski) nosi już przydomek British Traditions (trochę zabawne) Lager.

        Wygląd: kolor słomka, ładna piana, dosyć trwała, wąsoszańska, ładny, gęsty lacing.
        Zapach jak na lagera ładny, słodowy, czerstwy chleb, zbożowość, jakieś jasne owoce i kwiatowość
        Smak: smaczny, treściwy, lager, słodowy, chlebowy, chmielu zero, goryczka niewielka. Spore wysycenie.
        Attached Files

        Comment

        • nietzschee
          Senior
          • 07-2016
          • 319

          #5
          Pochwaliłem za szybko, po ociepleniu wyłazi maślana

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎