Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Beck's, Beck's

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • major_bien
    Member
    • 03-2005
    • 48

    #16
    sacze BECK'S-a. Piwko przypomina smakiem chlebek razowy dostalem na urodzinki, wiec sie ciesze. Niczym nie przypomina naszego krajowego piwa. Warto sie go napić od świeta.

    Comment

    • ajos
      Member
      • 09-2004
      • 91

      #17
      Dostałem Beck`sa, spożyłem i teraz wrażenia:
      Kolor: Bardzo jasna słoma, coś w klimatach 9-tek.
      Piana: Praktycznie zerowa, strasznie dziurawa, nie pozostawia nawet kożucha.
      Zapach: Strasznie słaby, czuć trochę chmielu i zapach "aluminiowy".
      Smak: Rozwodniony. Czuć tylko goryczkę plus metaliczny posmak.
      CO2: Za duże.

      Ogólnie bardzo słabe piwo za bardzo wysoką cenę. Niedawno pity Bizon za 1,50 smakował lepiej.

      Wcześniej widziałem porównania do Millera i Heinekena. Miller ma u mnie tą przewagę że nie ma jakiegos konkretnego smaku więc jest raczej neutralne niż niedobre . A Heinekena dawno nie piłem.

      Comment

      • kentaki
        Senior
        • 10-2002
        • 452

        #18
        Ostatnio pojawił się Beck's produkowany dla Pepsico Polska. W sieci Delikatesy Centrum 2,65 zł za butelke.

        Comment

        • gumball
          Senior
          • 06-2002
          • 119

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kentaki
          Ostatnio pojawił się Beck's produkowany dla Pepsico Polska.
          W Pewexsie na pl. Kasztelańskim (W-wa) dokonałem zakupów i ...

          właśnie jestem świeżo po spożyciu owego Beck'sa import szkło (0,5L) i w porównaniu z Heinekenem szkło (0,5L) by Żywiec (pitym zaraz po nim) wypada on zdecydowanie -in plus-. Zawartość alk. obu piw podobna-identyczna (beck's 5% ; hein 5) ekstrakt (odpowiednio 11,2 ; 11,4 wag.). Beck's ma smak&zapach któego Heineken niestety nie ma! (podziękowania dla GŻ).

          Ale co mnie zaciekawiło :

          Beck's ma najlepszy termin przydatności do Lipca 2006 a Heineken podaje na butli że jest do 08 Stycznia 2006 . PÓŁ ROKU różnicy a jeden sklep z równomierną sprzedażą obu bohaterów?? co za tem siedzi w tym Beck'sie oprócz podawanego na etykiecie: woda, słód jęczmienny, chmiel ??

          pozdrawiam zainteresowanych tematem

          ps. chyba to mój najdłuższy post jak dotychczas na forum
          piwo - to lubię!

          Comment

          • gumball
            Senior
            • 06-2002
            • 119

            #20
            FCJP zatem !!
            piwo - to lubię!

            Comment

            • Lacriferno
              Senior
              • 07-2005
              • 783

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kentaki
              Beck's produkowany dla Pepsico Polska
              Beck's jest od niedawna dystrybuowany przez Pepsico, a nie dla nich produkowany. Co zresztą i tak nie zmienia faktu, że szkoda na nie czasu i pieniędzy . Mój kolega w Londynie przebywający wychwalał Beck'sa pod niebiosa, toteż poprosiłem go, by przywiózł mi buteleczkę do przedegustowania. Pomyślałem sobie, że może nad Tamizą serwują coś nieco konkretniejszego niż nad Wisłą. Przywiózł, skosztowałem... Do dziś się zastanawiam, co tak w Beck'sie urzekło mojego kolegę?

              Janów Lub. pozdrawia TBG! Wreszcie ktoś z okolic

              Comment

              • Pinio74
                Senior
                • 10-2003
                • 3881

                #22
                Beck's dystrybuowany przez PepsiCo można nabyć np. w Płockim Auchanie. Znaczna różnica w cenie (ok. 1 zł) w porównaniu z poprzednim dystrybutorem. Cena 2,59 zł znacznie bardziej zachęcająca. Piwo ogólnie w porządku, bez żadnych ekstrawagancji, ale też bez żadnych odrzucających elementów. Na upały dobre.
                BIRRARE HUMANUM EST

                Comment

                • gumball
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 119

                  #23
                  Warszawa Bemowo Carrefour - Beck's 2,69 zł (szkoda, że nie wstawiony do lodówki)
                  piwo - to lubię!

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    #24
                    Dystrybucja rzeczywiście ruszyła pełną parą, piwo jest bardzo dobrze dostępne. Może kiedyś skuszę się na buteleczkę celem przetestowania, bo chyba z 10 lat nie piłem Beck'sa. Choć pamiętam jeszcze czasy wersji ciemnej

                    Comment

                    • majki2
                      Gość
                      • 09-2005
                      • 9

                      #25
                      Piłem Beck'sa jakiś czas temu i muszę powiedzieć, że smakowało jak... nie, nie jak siuśki ;-). Było niesmaczne, taka żółta, gorzka woda. Teraz zaczynają je reklamować, ale chyba nie dam się skusić.

                      Comment

                      • lzkamil
                        kierowca bombowca
                        • 01-2003
                        • 3611

                        #26
                        Na Wyspie spośród innych licencyjnych lagerów (Kronenbourg, Stella, Fosters) jak dla mnie Becks jeszcze się w miarę nadawał do picia, tak jak "hiszpański" San Miguel.
                        Lepszy jabol pod okapem
                        niż GŻ, CP i KP !


                        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                        Comment

                        • YouPeter
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 2379

                          #27
                          Kilkakrotnie miałem zamiar już spróbować tego piwa jednak zawsze było coś ciekawszego na półce. Jakoś dziwnie podświadomie przeczuwałem jaki smak będzie miało to piwo co skutecznie odciągało mnie od zakupu. No i nie myliłem się gdyż piwo to w zasadzie niczym mnie nie zaskoczyło.

                          Kolor słomkowy, bardzo jasny. Nasycenie CO2 bardzo dobre, mocne, pasujące do takiego pilsa. Piana biała średnioziarnista, utrzymuje się przez około 5 minut a później pozostaje w postaci małego dywanika. Zapach bardzo delikatny chmielowy. Podobnie jest ze smakiem, który jest bardzo wodnisty a goryczka słabo wyczuwalna. Opakowanie tradycyjne, ładne.

                          Moja ocena: 2,75.
                          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                          Comment

                          • axell
                            Junior
                            • 11-2005
                            • 7

                            #28
                            piwo rzeczywiscie zostawia jakąś nie miłą goryczkę ale za to wyczułem posmak miodowy(cecha zdecydowanie pozytywna)-zgodzicie sie zemną?..czegos w tym piwie mi brakuje.. chyba wyraznego chmielowego smaku..piana fatalna oczom nie dowiezałem jak szybko znika...mimo wszystko można powiedzieć ze jest lepsze niż gorsze od większości a na na pewno jak wspomnieliście wcześniej od milera i hainekena..ocena 7-/10

                            Comment

                            • enduro
                              Member
                              • 03-2006
                              • 59

                              #29
                              Piwo oceniane:
                              BECK's butelka - 0,5L bezzwrotna.

                              Kolor - Niespecjalny, taki matowy ale jak na ekstrakt 11,2% wcale nie takie jasne. Jest OK.
                              Ocena: 4

                              Zapach: Bardzo przyjemny dla nosa, czuć goryczkę. Super się prezetuje... (szkoda, że tylko w zapachu).
                              Ocena: 5

                              Piana: Nie gęsta, strasznie dużo się tworzy jej po wlaniu do kufla, szybko opada, pozostawia ślady na kuflu. Piana taka blada, nie gęsta aczkolwiek pęcherzyki wcale nie sa drobne. Znika dość szybko, nierównomiernie. Dziwa ta piana w tym piwie
                              Ocena: 3

                              Smak: Jak na ekstrakt 11,2% niezbyt wyrazisty, czuć nutę goryczki aczkolwiek smak mógłby być bardziej intensywny, nawet przy takim ekstrakcie. Zostaje tylko nieprzyjemny smak na języku mimo słabego smaku podczas picia. No ale da się wypić. Może kiedyś jeszcze się skuszę.
                              Ocena: 3

                              CO2: Po wlaniu do kufla, wypienieniu po niecałej minucie - gazu jest mało. Niestety.
                              Ocena: 2,5

                              Opakowanie: Może być... Ciekawie zrobiona mała naklejka, informacja o ekstrakcie i alkoholu jest, podoba mi się srebrne aluminium na szyjce butelki.
                              Ocena: 4

                              Uwagi: Jak na takie piwo to cena za wysoka. Myślałem, że z Niemczech będzie coś choć trochę lepszego... Może jeszcze kiedyś znów wypiję, może...


                              Tyle z mojej strony
                              Pozdrawiam!

                              Comment

                              • rotmistrz
                                Senior
                                • 06-2005
                                • 469

                                #30
                                Wczoraj w Realu zakupiłem czteropak Beck's piwo znośne szkoda, że nie orginalne wyprodukowane w Polsce dla Pepsi-Coli. taki sobie pils szkoda, że piana opadla dość szybko, wysycenie poprawne, koleor jasnożółty,samk nie bardzo ciekawy zbyt mało goryczki. Jedyny plus to bezzwrotna butelka. Cena przystępna 2,90.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎