Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Kobielska 47/51 (Praga Południe), sklep Fizz (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #31
    Są to ceny wręcz bandyckie. Polecam zarzeć tutaj: http://www.kadmis.eta.pl/
    Temat na Forum.
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • zAjkA
      Senior
      • 12-2004
      • 1089

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darco112
      Na Kobielskiej promocja: do 4 Koźlaków po terminie (09.2005) za 1,30 zł dają pszeniczną szklankę Erdnigera.
      Można zamówić niepastryzowane piwo z Okuniewa! Ceny za 30l:
      Pils - 105 zł
      Strong - 130 zł
      kaucja 70 zł
      Widze że ładnie tam przycinają. W browarze z tego co pamiętam beka 30l Stronga kosztowała 60zł.
      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

      Comment

      • darko
        Senior
        • 06-2003
        • 2078

        #33
        Jest przeterminowany Kasztelan za 1 zł + kaucja.

        Comment

        • kibi
          Senior
          • 07-2004
          • 1875

          #34
          Jakoś ostatnio odnoszę wrażenie, że sklep przeżywa mały spadek formy. Duża podaż piw przeterminowanych, gorzej ze świeżymi. Były (przejściowe mam nadzieję) kłopoty z moim ulubionym Ciechanem Wybornym, zniknął chyba Jagiełło. Wybór jest mniejszy, a to co jest, jest gorzej wyeksponowane. Szkoda bo było mi bardziej po drodze, ale jako uzależniony od Ciechana zaczynam sie skłaniać ku sklepowi Browamatora: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=58122.
          Last edited by kibi; 05-05-2006, 22:38.

          Comment

          • perłyfan
            Senior
            • 02-2003
            • 1244

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
            Jakoś ostatnio odnoszę wrażenie, że sklep przeżywa mały spadek formy. Duża podaż piw przeterminowanych, gorzej ze świeżymi. Były (przejściowe mam nadzieję) kłopoty z moim ulubionym Ciechanem Wybornym, zniknął chyba Jagiełło. Wybór jest mniejszy, a to co jest, jest gorzej wyeksponowane. Szkoda bo było mi bardziej po drodze, ale jako uzależniony od Ciechana zaczynam sie skłaniać ku sklepowi Browamatora: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=58122.
            Byłem wczoraj i nic co napisałeś się nie zgadza. Ciechan dostępny, wybór polskich piw ogromny, nowa ekspozycja ( na lewo od wejścia u góry ). Jest dużo Konstancina, trzy gatunki Rotmistrza ( w bączkach i półlitrowych )Stropolskie Złote ( butelka, puszka ), sporo innych... Fizz trzyma poziom
            Last edited by perłyfan; 06-05-2006, 08:37.
            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

            Comment

            • kibi
              Senior
              • 07-2004
              • 1875

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan
              Byłem wczoraj i nic co napisałeś się nie zgadza.
              W takim razie zwracam honor i cieszę sie, bo chetnie odwiedzam ten sklep. Jakieś 3-4 tygodnie temu bezskutecznie zaglądałem tam po Ciechana Wybornego trzy razy w ciągu 7-10 dni, za każdym razem byłem informowany, że powinien nadejść lada moment. Troche mnie to dziwiło, bo przez poprzednie pół roku nigdy chyba się nie zawiodłem. Być może zbyt pochopnie porzuciłem nadzieję. Po piwa ciechanowskie przeniosłem sie na Potocką, ale z przyjemnościa zajrzę na Kobielską w nadchodzącym tygodniu.

              Comment

              • Cezar
                Senior
                • 05-2001
                • 1349

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
                W takim razie zwracam honor i cieszę sie, bo chetnie odwiedzam ten sklep. Jakieś 3-4 tygodnie temu bezskutecznie zaglądałem tam po Ciechana Wybornego trzy razy w ciągu 7-10 dni, za każdym razem byłem informowany, że powinien nadejść lada moment. Troche mnie to dziwiło, bo przez poprzednie pół roku nigdy chyba się nie zawiodłem. Być może zbyt pochopnie porzuciłem nadzieję. Po piwa ciechanowskie przeniosłem sie na Potocką, ale z przyjemnościa zajrzę na Kobielską w nadchodzącym tygodniu.
                Pełne spektrum Ciechana dostępne prawie non stop w sklepie na ul. Kickiego odległego o rzut beretem

                Comment

                • zAjkA
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 1089

                  #38
                  Piwa z Jagiełły nadal w ciągłej sprzedaży.
                  Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                  Comment

                  • darko
                    Senior
                    • 06-2003
                    • 2078

                    #39
                    Piwa z Jagiełły są w ciągłej sprzedaży od chyba dwóch miesięcy.

                    Sprzedawczyni jest mało cierpliwa i nerwowo reaguje nawet na któtkie chwile zastanowienia klienta.

                    Comment

                    • kibi
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 1875

                      #40
                      Byłem dziś i istotnie moje wcześniejsze zastrzeżenia się nie potwierdziły. Nowa ekspozycja robi wrażenie, choć jak mi sie wydaje jest to ekspozycja stała, a nie przegląd tego co jest dostępne w chwili obecnej. Mężczyzna, którego dotąd chyba nie spotkałem, wygladający na właściciela, uskarżał mi się, że odkąd zrobiło sie cieplej, ma kłopoty z dostawami, m.in. Ciechanowa. Ale niepasteryzowane Ciechany Wyborny i Mocny dzisiaj były.

                      Comment

                      • jwojtynski
                        Member
                        • 12-2005
                        • 88

                        #41
                        Dziś kupiłem tu. za 1,50 belgijskiego witbiera Hoegaarden 0,33 z datą przydatności IX.2005. I właśnie zastanawiam się czy nic mi się nie stanie - czy te brązowe grudki wielkości ok.1mm to jakiś produkt wytrącania?

                        Comment

                        • kibi
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 1875

                          #42
                          Dziś na Kobielskiej napotkałem cztery nowe piwa z Raciborza: Racibor Pełne i Premium, Bizon i Mocne z Zamku. Oprócz tego tradycyjnie szeroki wybór innych gatunków.

                          Comment

                          • kibi
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 1875

                            #43
                            Dziś na Kobielskiej kupiłem Bieszczadzkie za 1,20. Pani za ladą uprzedziła mnie, ze cena jest obniżona bo "zbliża się termin przydatności do spożycia". W moim przypadku zbliżył sie bardzo- nadruk na kontrze: 06.11.06. Ale piwo oczywiście wypijalne .

                            Comment

                            • kibi
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 1875

                              #44
                              Kolejna "promocja": Köstritzer Schwarzbier: http://www.browar.biz/forum/showthre...ght=kostritzer w przystępnej cenie 1,50 za butelkę 0,33l. Tylko ten termin przydatności: 07.06 .
                              Zaryzykowałem, właśnie piję. Nie próbowałem świeższego, ale do tego nie mam zastrzeżeń. No może z wyjątkiem kapsla - pomimo oznaczenia, że można go odkręcić nie udało mi się tego dokonać, ale to przecież szczegół...

                              Comment

                              • kibi
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 1875

                                #45
                                Wczoraj na Kobielskiej oprócz tradycyjnego wyboru piw z Ciechanowa, Pokrówki i wielu innych browarów, było Tańcowane (Pils i Mocne) z Jędrzejowa, oraz niepasteryzowane z Konstancina w bączkach 0,33 bez etykiet i z gołym kapslem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎