Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymienię piwa z niemiec , czech i nie tylko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ag6
    Junior
    • 03-2003
    • 7

    Wymienię piwa z niemiec , czech i nie tylko

    Mieszkam we Wrocławiu ,często bywam w Niemczech i Czechach . Obowiązkowo bywam co roku w Berlinie na Berlinerbierfestival (można przywieźć około 50 gatunków z całego świata plus niemieckich jeszcze więcej). Dostaję też czasem piwa z innych krajów - ostatnio np. Włochy . W samym Wrocławiu też czasem można dostać coś nowego lub egzotycznego - aktualnie np. z polskich jest browar Góra -górskie,zacer,szwejk, z zagranicznych browar Lwów - porter,lwowskie,1715 i inne - sporo tego.
    Zbieram etykiety z piw które wypiłem /3947/,dlatego mam nadzieję na jakąś wymianę.
    Mam też sporo etykiet - polskich pn-66 do pn-86,zagranicznych /głównie Australia/,kapsli z wypitych piw i podstawek - chętnie wymienię za nowe piwko.Oferty i propozycje proszę o e-meil; a.g6@wp.pl
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    W takim razie ja bym chętnie powymieniał, szczególnie piwa z Góry mnie interesują. Powiedz tylko, co chcesz z Krakowa, mogę podesłać Smoczą Głowę i 5 różnych Relakspoli.
    Last edited by Shlangbaum; 17-04-2006, 15:12.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Osób zbierających kapsle, etykiety z piw które osobiście zostały wypite, na forum jest wiecej.Sam oferuje piwa z Litwy, Łotwy,Rosji (aktualnie- zainteresowanie średnie).Jezeli ktos ma coś (czego jeszcze nie piłem) mogę wymienić lub sprzedać.
      Spis piwek które moge wymienić na inne piwa wrzucę Ci na PW.
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎