Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Podwale 6-7, C. K. Browar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcu
    Junior
    • 05-2004
    • 6

    #76
    to poza ś.p. CK pszennym
    a dlaczego ś.p., czyzby w CK juz go nie wazyli?
    a tak pozatym to zawsze kiedy jestem w CK nie ma piwa marcowego, a czytalem o nim sporo na tym forum. Czy jest szansa ze jeszcze sie go w CK napije, i jakie sa obecnie piwa dostepne?
    Wakacje sie powoli koncza i zaczyna sie kampania wrzesniowa, wiec ciekaw jestem czy bede mogl sie tam wybrac oblac piwemCK egzamin(y).



    pzd M

    Comment

    • elroy
      Senior
      • 10-2002
      • 359

      #77
      marcu napisał(a)
      wazyli?
      W miarę możliwości pisz normalnie i z polskimi literkami, bo ciężko się czyta.
      Co do Marcowego to mi udało się go wypić tylko dwa razy, gdzieś z 1,5 roku temu. Pewnie go warzyć już nie będą.
      A pszeniczne w CK ma to do siebie, że znika na jakiś czas, po czym się pojawia. Chyba że e-prezes ma jakieś tajne informacje i inne przecieki
      www.piwo.org

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #78
        na ich stronie w ofercie są cztery piwa w tym marcowe, a nie ma pszennego i stąd wnioskuję, że juz nie będzie... wniosek może błędny, ale jak się pojawi to radość będzie większa

        Comment

        • Standarte
          Gość
          • 08-2003
          • 467

          #79
          MARCOWE WRÓCIŁO!

          Po dwóch latach przestoju, w ofercie znów pojawiło się Maerzen Bier. Tak więc pogłoski o śmierci C.K. Browaru były mocno przesadzone!

          Comment

          • elroy
            Senior
            • 10-2002
            • 359

            #80
            Odp: MARCOWE WRÓCIŁO!

            Standarte napisał(a)
            Po dwóch latach przestoju, w ofercie znów pojawiło się Maerzen Bier. Tak więc pogłoski o śmierci C.K. Browaru były mocno przesadzone!
            Bardzo dobra informacja! Dzięki
            Pasuje czym prędzej spróbować. Swoją drogą - pamiętasz może ile teraz kosztuje?
            www.piwo.org

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #81
              3.50 i 5.40 zł tak przynajmniej stoi napisane na ich stronie, a skoro pozostałe ceny się zgadzają i to pewnie też.

              Comment

              • Standarte
                Gość
                • 08-2003
                • 467

                #82
                Potwierdzam. 5,40 za 0,5 l.

                Comment

                • piokl13
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 946

                  #83
                  Byłem wczoraj. Piwko jak na taki lokal naprawdę w przystępnych cenach.
                  Pils całkiem przyjemny. Natomiast marcowe i imbirowe za bardzo mi nie podeszły. Pszenicznych niestety brak.
                  Jedzonko nawet ciekawe.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #84
                    weizen come back..

                    wruciło do łask pszeniczne w C.K. Browarze i znów jest w ofercie.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #85
                      oczywiście "wróciło"!

                      nie wiem czy taki zwyczaj jest również w innych restauracyjnych browarach, ale rura, nominalnie 3.3 l wcale tyle nie ma. 3 l góra!

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        #86
                        cóż, piwo świeże, ale czasami też trochę poczekać... wnętrze miłe, a na ścianie i w gablotach kilka eksponatów, które mogą kusić i tylko to imbirowe jakieś takie nie-imbirowe było...
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                          cóż, piwo świeże, ale czasami też trochę poczekać... wnętrze miłe, a na ścianie i w gablotach kilka eksponatów, które mogą kusić i tylko to imbirowe jakieś takie nie-imbirowe było...
                          moje pierwsze testy też to potwierdziły i dlatego sam sobie zrobiłem imbirowe IMBIROWE. niemniej dobrze się pije C.K. Ingwer, zwłaszcza jak dunkel jest kwaśny

                          Comment

                          • Alchemych
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 349

                            #88
                            Dobrze że trafiłem na ten temat bo podczas ostatniej wizyty w C.K. Browarze byłem niemiło zaskoczony jakością serwowanego piwa. Jako tako nadawało się jasne. Ciemne było niezbyt smaczne a imbirowe jak Cyborgowi tak i mnie wydało się mało imbirowe - a w każdym razie niewarte powtórki. Wszystkie jakby niedojrzałe . Szkoda i mam nadzieję że to czasowa niedyspozycja C.K... Do tej pory jakoś nigdy się nie zawiodłem ale wszystko przecież się zmienia no i nie zawsze na lepsze...

                            Comment

                            • Piecia
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 3307

                              #89
                              dla mnie Imbirowe (dwa tygodnie temu) smakowało, jasne mimo iż nie było rewelacyjne także warte wypicia - ciemne......też dobre aczkolwiek bez żadnych rewelacji. W porównaniu z serwowanym równolegle Tyskim...ehhhhhhhh nie ma co pisać
                              Koniec i bomba,
                              Kto nie pije ten trąba !!!
                              __________________________
                              piję bo lubię!

                              Comment

                              • Alchemych
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 349

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Alchemych
                                Dobrze że trafiłem na ten temat bo podczas ostatniej wizyty w C.K. Browarze byłem niemiło zaskoczony jakością serwowanego piwa. Jako tako nadawało się jasne. Ciemne było niezbyt smaczne a imbirowe jak Cyborgowi tak i mnie wydało się mało imbirowe - a w każdym razie niewarte powtórki. Wszystkie jakby niedojrzałe . Szkoda i mam nadzieję że to czasowa niedyspozycja C.K... Do tej pory jakoś nigdy się nie zawiodłem ale wszystko przecież się zmienia no i nie zawsze na lepsze...
                                No mogłem mieć zły dzień - mnie też się zdarza

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎