Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Szczęśliwa 12, Browarek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    Senior
    • 02-2003
    • 12214

    Czemu niestety w każdym razie sympatyczne niepasteryzowane piwo

    Comment

    • Jarasty
      PremiumUżytkownik
      • 05-2007
      • 187

      ABSOLUTNY DEBIUT Witam serdecznie po długich namowach Rychnowski browar nareszcie nalał piwo do butelek i to od razu dwu litrowych z krachlą Zilvar 10, Kastan 11% polotmave oraz Kneżna 12% są oczywiście od dziś dostępne w naszym sklepie oprócz tego przywieźliśmy pierwszy raz Ćerna Hora pszeniczne Klaster 10%, 11%, 12%. Zapraszam serdecznie. na zdrowie

      Comment

      • grew
        Senior
        • 05-2009
        • 766

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarasty Wyświetlenie odpowiedzi
        ABSOLUTNY DEBIUT Witam serdecznie po długich namowach Rychnowski browar nareszcie nalał piwo do butelek i to od razu dwu litrowych z krachlą Zilvar 10, Kastan 11% polotmave oraz Kneżna 12% są oczywiście od dziś dostępne w naszym sklepie (...)
        Kupiłem ostatniego Zilvara Bardzo dobry Kosztował 16pln za 2L, butelka kaucjowana - 5pln.

        Czekam z niecierpliwością na CAR'a w butelkach. Podejrzewam, że również długo by nie postał. Na zdrowie!

        Comment

        • porek388
          Senior
          • 11-2008
          • 213

          Wczoraj miałem dość dziwną jak mi się wydaję sytuację w tym sklepie. Nie chciano mi przyjąć żadnej butelki NRW po piwie którego sklep nie ma w ofercie. Tak się złożyło że miałem tylko butelki po piwach niemieckich, których nie mieli do tej pory i byłem zmuszony zapłacić kaucję za butelki NRW do czeskich piw. Podobno czeskie hurtownie nie chcą przyjmować butelek po piwach, którymi nie handlują. Do tej pory nie było żadnych problemów z zamiennością butelek NRW, Euro, Steine niezależnie od naklejki jaką miały.

          Czy właściciele mogli by się wypowiedzieć jakie butelki przyjmują co by nie dźwigać niepotrzebnie pozostałych?

          Comment

          • Jarasty
            PremiumUżytkownik
            • 05-2007
            • 187

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika porek388 Wyświetlenie odpowiedzi
            Wczoraj miałem dość dziwną jak mi się wydaję sytuację w tym sklepie. Nie chciano mi przyjąć żadnej butelki NRW po piwie którego sklep nie ma w ofercie. Tak się złożyło że miałem tylko butelki po piwach niemieckich, których nie mieli do tej pory i byłem zmuszony zapłacić kaucję za butelki NRW do czeskich piw. Podobno czeskie hurtownie nie chcą przyjmować butelek po piwach, którymi nie handlują. Do tej pory nie było żadnych problemów z zamiennością butelek NRW, Euro, Steine niezależnie od naklejki jaką miały.

            Czy właściciele mogli by się wypowiedzieć jakie butelki przyjmują co by nie dźwigać niepotrzebnie pozostałych?
            Witam oczywiście jeśli były to butelki nrw i była to wymiana to powinny zostać przyjęte i dziewczyna z tego co mi wiadomo nie robi z tym problemów wydaje mi się, że akurat za ladą stał chłopak i się zgubił oczywiście wyjaśnię to. Jeśli zaś chodzi o butelki euro to rzeczywiście z tymi butelkami mamy problem stoi ich trochę na magazynie i sami nie wiemy co z tym zrobić więc lepiej przynosić je z etykietami wtedy będzie wiadomo, że są od nas, z bączkami również nie powinno być problemu. Pozdrawiam.

            Comment

            • mareks
              Senior
              • 05-2002
              • 1939

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarasty Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeśli zaś chodzi o butelki euro to rzeczywiście z tymi butelkami mamy problem stoi ich trochę na magazynie i sami nie wiemy co z tym zrobić
              Przekazać piwowarom.
              Oni będą wiedzieli co z nimi zrobić.
              Last edited by mareks; 02-12-2009, 12:17.

              Comment

              • Jarasty
                PremiumUżytkownik
                • 05-2007
                • 187

                Witam serdecznie oto nowości które przywieźliśmy. Rychnovski Habrovak 15% świąteczny dwulitrowa butla z krachlą ( oprócz tego Zilvar 10%, Kastan 11% polotmave, Kneżna 12%), Holba 13,5% świąteczna, Nova Paka 13% świąteczna, Poutnik 14% świąteczny, Krakonos 14% świąteczny, Porter pardubicki 2 litry dzban Strakonicki Dudak 11% 12% ciemny oraz Browar Kacov Hubertus 12% litrowy pet

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Jarasty, to ja Cię poinformuję, że właśnie skończył Ci się Obołoń Biłe
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • chemmobile
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 2168

                    Do której godziny Browarek otwarty będzie w sylwestrowy czwartek?
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • grew
                      Senior
                      • 05-2009
                      • 766

                      Jeśli można mieć życzenia to chciałbym, żeby znów pojawił się Kocour! Gwarantuję, że kupię po 1-2 z każdego rodzaju (oczywiście, jeśli ich cena nie będzie znacznie wyższa od tych z poprzednich dostaw).

                      Comment

                      • Jarasty
                        PremiumUżytkownik
                        • 05-2007
                        • 187

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jeśli można mieć życzenia to chciałbym, żeby znów pojawił się Kocour! Gwarantuję, że kupię po 1-2 z każdego rodzaju (oczywiście, jeśli ich cena nie będzie znacznie wyższa od tych z poprzednich dostaw).
                        Problem w tym że od początku roku nie dostaliśmy cennika z Kocoura i boję się zamawiać w ciemno żeby się nie zdziwić ale jeśli okaże się że nie podrożał za dużo to oczywiście wróci na nasze półki. Pozdrawiam serdecznie

                        Comment

                        • Jarasty
                          PremiumUżytkownik
                          • 05-2007
                          • 187

                          Witam i zapraszam na Browar Sentice piwa miodowe 10%, 12%, 13%, ciemna oraz 15% również na piwka Bakalar 10%, 12%. Po dłuższej przerwie dostępne Chodovary 10% ciemne 11% półciemne oraz 12 a także Dudak 11%, 12%, i ciemne. Pozdrawiam.

                          Comment

                          • grew
                            Senior
                            • 05-2009
                            • 766

                            Czy coś tam w Browarku nowego się pojawiło?

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10739

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czy coś tam w Browarku nowego się pojawiło?
                              podłączam sie do pytania , bo w niedziele będe tamtędy śmigał
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • behemot80
                                Junior
                                • 05-2010
                                • 2

                                Witam

                                Mam pytanie.W jakich godzinach pracuje sklep?
                                Jestem we Wrocławiu bardzo rzadko. Ale jak będę to skorzystałbym z fajnych ofert.

                                Byłem już w tym sklepiku.Obsługa bardzo miła.Duży wybór piwa.Obsługa dobrze doradza, trafia w gust piwosza

                                Pozdrawiam

                                I mam nadzieję że niebawem odwiedzę.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎