Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.08.22-23 - Gruczno, III Festiwal Smaku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarkOzz
    Senior
    • 10-2008
    • 209

    2009.08.22-23 - Gruczno, III Festiwal Smaku

    Na stronie Festiwalu www.festiwalsmaku.pl jest logo Browaru Amber, także pewnie się wystawiają. Może będzie okazja skosztować Żywego Niefiltrowanego. Był ktoś na poprzednich edycjach? Jak to tam wygląda?
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10838

    #2
    Dzisiaj odwiedziłem ten kiermasz a przy okazji kilka specjałów zakupiłem ( znakomite sery, wędliny). Niestety po za Amberem niebyło żadnego innego browaru, który oferował swoje piwa. Żal mi te słowa pisać, ale jakość piw z Bielkówka ostatnimi czasy to równa pochyła. Niefiltr smakował jak...koncerniak. Mocno nasycony, pozbawiony zapachu, bez piany i co gorsza bezsmakowy. Na szczęście jest w domu Noteckie
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • wariat5
      Junior
      • 08-2009
      • 3

      #3
      ja kiedyś byłem i było całkiem fajnie

      Comment

      • MarkOzz
        Senior
        • 10-2008
        • 209

        #4
        Mi również brakowało produktów z innych browarów, przy degustacji których "festiwal smaku" odbywa się na podniebieniu . Trochę mnie to dziwi, że na takiej imprezie jest monopol jednego browaru. Z drugiej strony dobrze, że to Amber a nie fabryka jakiegoś "ulubionego" piwa wszystkich Polaków. Myślę, że opinie o jakości piw z Ambera mogłyby być lepsze (albo przynajmniej mniej radykalne) w przypadku, gdyby można degustować porównawczo z trunkami z innych "smakowitych" browarów z okolic, np. Ciechan, Czarnków, Kormoran, Gościszewo i wielu innych z dalszych stron.

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10838

          #5
          Dziwi mnie nieobecność Krajana a nie Ciechana czy Czarnkowa. To nie jest rejon sprzedaży piw z tych browarów.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • MarkOzz
            Senior
            • 10-2008
            • 209

            #6
            Ale to nie jest impreza regionalna, a wymieniłem te najbliższe browary, których piwa lubię , choć Krajan z Nakielem mógłby być też.
            OT Czarnków w Grudziądzu się pojawił, Kormoran również - tak dla informacji.

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10838

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarkOzz Wyświetlenie odpowiedzi
              Ale to nie jest impreza regionalna, (...)
              A jaka, krajowa? 95% rejestracji aut pochodziła z najbliższych okolic oraz Bydgoszczy i Torunia.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • MarkOzz
                Senior
                • 10-2008
                • 209

                #8
                Pisząc, że nie jest to impreza regionalna, miałem na myśli nie odbiorców, ale dostawców, bo w tej kwestii rozmawialiśmy o browarach.
                Niepotrzebny spór w piękne niedzielne popołudnie - oboje na pewno byśmy chcieli mieć możliwość degustacji piw na Festiwalu z wielu browarów: bliższych, dalszych i najdalszych. Na Festiwalu widziałem stoisko producenta wina z Węgier, serów z Podhala, kuchni ormiańskiej, czeczeńskiej, itd. Widać można.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10838

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarkOzz Wyświetlenie odpowiedzi
                  (...)
                  Niepotrzebny spór w piękne niedzielne popołudnie - oboje na pewno byśmy chcieli mieć możliwość degustacji piw na Festiwalu z wielu browarów: bliższych, dalszych i najdalszych. (...).
                  Masz rację, twoje
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎