Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.10.27 - Tychy, Jesienna Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tyskikufel
    Senior
    • 04-2003
    • 772

    2012.10.27 - Tychy, Jesienna Giełda Birofiliów

    jesienna giełda birofilów w Tychach odbędzie się 27 pażdziernika 2012 r w godzinach od 8 do 14 w sali gimnastycznej zespołu szkół numer 7 w odległości 70 m od poprzedniego miejsca ulica Browarowa 1 blisko dworca PKP Tychy i Browaru Obywatelskiego
    kontakt brandysmarek@poczta.onet.pl lub telefon 602739656, sponsor imprezy Tyskie Browary Książęce , Pilsner Urguell ,Śląski Klub Birofilów
    Last edited by e-prezes; 19-10-2012, 20:38. Powód: poprawka daty imprezy
  • Doodeck
    Senior
    • 05-2003
    • 1612

    #2
    Prezesie, BIROFILIÓW !
    Dalekosiężny
    Obserwator
    Obiektów
    Dynamicznie
    Epatujących
    Ciekawymi
    Koncepcjami

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
      jesienna giełda birofilów w Tychach odbędzie się 20 pażdziernika 2012 r w godzinach od 8 do 14 w sali gimnastycznej zespołu szkół numer 7 w odległości 70 m od poprzedniego miejsca ulica Browarowa 1 blisko dworca PKP Tychy i Browaru Obywatelskiego
      kontakt brandysmarek@poczta.onet.pl lub telefon 602739656, sponsor imprezy Tyskie Browary Książęce , Pilsner Urguell ,Śląski Klub Birofilów
      Do dużych liter dodawaj też wykrzykniki, będziesz jeszcze bardziej zauważalny.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        Ręce opadają... po kostki... 9 lat na forum i za każdym razem nie da się normalnie, zgodnie z zasadami napisać wątku.
        Last edited by e-prezes; 07-09-2012, 10:02. Powód: teraz OK?

        Comment

        • arzy
          Senior
          • 06-2002
          • 2814

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja pierdykam co roku ten sam problem... 9 lat na forum i za każdym razem nie da się normalnie, zgodnie z zasadami napisać wątku.
          Nie da się normalnie napisać posta.
          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          Bractwo Piwne
          Skład Piwa
          Piszę poprawnie po polsku!

          Comment

          • tyskikufel
            Senior
            • 04-2003
            • 772

            #6
            Dla uczestników giełdy ( pełnoletnich ) będzie serwowany Pilsner Urguell z beczki, przewidziane są konkursy z nagrodami związane z browarem z Pilzna i jego piwem, będzie można coś przekąsić( golonka, chleb z tustym, kawa , herbata itd ), postaramy się o nowe etykiety , podstawki i kapsle z Kompanii Piwowarskiej , chcemy zrobić podstawkę giełdową

            Comment

            • stormsto
              Member
              • 11-2007
              • 31

              #7
              Czy będzie zbiórka zakrętek i licytacja dla jakiegoś potrzebującego malucha?

              Comment

              • tyskikufel
                Senior
                • 04-2003
                • 772

                #8
                nakrętki będziemy zbierać , tym razem nie będzie żadnej licytacji, zrobimy ją w maju na lodowisku podczas giełdy

                Comment

                • krypol85
                  Senior
                  • 05-2011
                  • 177

                  #9
                  Dobrze wiedzieć bo mam tego tyle że do bagażnika się nie mieszczą w aucie. :P
                  Moja kolekcja:
                  http://krypol85.pl

                  Comment

                  • beerek62
                    Senior
                    • 04-2010
                    • 1036

                    #10
                    U mnie też parę worków się znajdzie
                    Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                    Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                    Comment

                    • EldosPlutos
                      Member
                      • 02-2007
                      • 62

                      #11
                      Wreszcie się udało. Po raz pierwszy zawitam na giełdzie w Tychach Trochę nakrętek wezmę i pomogę

                      Comment

                      • tyskikufel
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 772

                        #12
                        GIEŁDA W TYCHACH , Zmiana terminu!

                        GIEŁDA BIROFILÓW W TYCHACH ODBĘDZIE SIĘ 27 PAŻDZIERNIKA , A NIE JAK PIERWOTNIE PODAŁEM 20 , W TYM SAMYM MIEJSCU I GODZINACH, PRZYCZYNY ZMIANY NIE SĄ Z MOJEJ STRONY ZAWINIONE , DYREKCJA SZKOŁY ZGODZIŁA SIĘ NA TERMIN 20 PAŻDZIERNIKA , TERAZ POSTANOWIONO ŻE UCZNIOWIE BĘDĄ ODRABIAĆ DZIEŃ SZKOLNY 2 LISTOPADA ,
                        PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ I POWSTAŁE Z TEGO UTRUDNIENIA, JEDNOCZEŚNIE PROSZĘ O POINFORMOWANIE BRACI KOLEKCJONERSKIEJ O TEJ ZMIANIE, ZA CO Z GÓRY DZIĘKUJĘ

                        Comment

                        • Raciborz
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 594

                          #13
                          To mnie Maruś załatwiłeś!!!.Mnie napewno nie będzie w tym termine.Akurat w ten dzień podejmuje życiową decyzje

                          Comment

                          • zeko
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 708

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                            To mnie Maruś załatwiłeś!!!.Mnie napewno nie będzie w tym termine.Akurat w ten dzień podejmuje życiową decyzje
                            GPS-a zakładasz?
                            Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                            "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                            http://picasaweb.google.com/d.jochman

                            Comment

                            • tyskikufel
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 772

                              #15
                              Grzegorz, sory , ja dopiero dzisiaj się dowiedziałem i też będę miał problemy w pracy , ale wypiję za Toja lepszą część życia a myślę w Martinie też coś piwa wypijemy

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎