Rangi użytkowników na świeżo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2005.09
    • 9784

    #16
    E... no... dziewczęta i chłopcy... ja idę rozumieć, że wszechobecny narodowizm nieco przygasł (mnie wystarczą parki narodowe, no i może stadion ), ale gdzie tu miejsce dla HETMANA POLNEGO i HETMANA WIELKIEGO KORONNEGO? . Ściskam Was

    Comment

    • e-prezes
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2002.05
      • 19249

      #17
      Powoli się do tych rang przyzwyczajam, ale mam wrażenie, że pojawiła się też nowa "D(r)u(ch) niedostępny" czy coś w ten deseń. Teraz tym osobom zmienił się status na taki jak w wątku, czyli nie jest to "gość".

      Po tym jak na prima aprilis pojawiały się uzupełnienia do nicka w postaci user_bez majtek to myślałem, że już nic mnie nie rozbawi. Notabene już nie pamiętam czy było tak co roku.

      Nie obczajam tych szklanek poniżej rangi. System lajkowy, który był wcześniej bazował na prostym i oczywistym systemie nagradzania za wartościowe posty przez innych użytkowników. Tu nie widzę zasad algorytmu.

      Comment

      • MLT
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.12
        • 1047

        #18
        Dzięki nowym określeniom użytkowników pojawiła się nadzieja, że forum wróci do czasów swojej świetności. ( Bo coś zaczęło bsię dziać)

        Comment

        • slawekkazek
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          🥛🥛🥛
          • 2003.01
          • 549

          #19
          Widzę, że użytkownicy premium to nadal użytkownicy premium. Więc może Marszałek Premiowy?

          Comment

          • e-prezes
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 2002.05
            • 19249

            #20
            MLT to, że wprowadzono nowe statusy i uaktywnili się - Ahumba (który kiedyś się obraził i wrzucał na swoim FB to co teraz robi tu) oraz Anteks (w dziale piwowarstwa domowego) nie zmieni znacząco browar.biz. Wystarczy spojrzeć kto jeszcze w tym wątku pisze cokolwiek. Nawet nie to, że znów na zlot zjechał browarbizowy beton (w większości dawno tu nieaktywny). To jest w założeniu forum dyskusyjne i polemiki tu tyle co kot napłakał. Od przeniesienia na nowy serwer i dewastacji tego czym było wcześniej forum tylko 3 userów przekroczyło 30 postów (na 1500 logujących się w tym czasie). To obrazuje czym jest b.biz obecnie.

            slawekkazek nie wiem jak obecnie, ale kiedyś (gdy jeszcze byłem premium) każdy użytkownik miał możliwość indywidualnej zmiany nazwy statusu lub ukrycia statusu premium. Nie ukrywajmy, ale to są kosmetyczne zmiany.

            Comment

            • Ahumba
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🥛🥛🥛
              • 2001.05
              • 9024

              #21
              E-prezesie, skończ już te nic nie wnoszące posty. Twój stosunek do browar.bizu znają już wszyscy internauci. Tylko zastanawia czy Ty masz w tym interes, aby jątrzyć, czy jesteś już starym zgrzybiałym marudą, który źle się czuje jak nic nie krytykujesz. Od razu piszę, że nie będę TU prowadził ewentualnej polemiki z Tobą.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • e-prezes
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 2002.05
                • 19249

                #22
                Jestem stary i owszem. I mam swoje zdanie. Czas pokaże, że ja miałem rację.

                Comment

                • zasada
                  Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                  🥛🥛🥛
                  • 2007.05
                  • 220

                  #23
                  Czas pokaże? Raczej czas pokazał.

                  Jestem tu od dawna, nigdy dużo nie pisałem, zawsze jednak traktowałem b.biz jako podstawowe źródło informacji o piwie: które kupić warto, które nie. Działo się tak zarówno przed, jak i po wybuchu piwnej rewolucji. Od jakiegoś czasu nie jest to dla mnie jednak zagadnienie kluczowe dla życia: najpierw zdywersyfikowałem źródła informacji a potem przestałem z nich korzystać (poza wielkim dzwonem).

                  Natomiast twierdzenie, że w 2024 roku, statyczne forum internetowe ma szansę na stanie się czymś innym niż przystań dla posiwialych pasjonatów a zmiana opisu rang (!!!) będzie czymś przywracającym ruch na nim (a może przyciągającym nowych userów) wydaje się głęboko niepoważne.

                  Także tego.
                  Widziałem uwiąd forum poświęconych reggae, migracje środowiska na FB i zamykanie ich w dotychczasowym kształcie.
                  Każde zwierzę koi dotyk
                  Blaszony

                  Comment

                  • darekd
                    Generał Wszelkich Fermentacji
                    🍺🍺🍺
                    • 2003.02
                    • 12461

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zasada
                    migracje środowiska na FB i zamykanie ich w dotychczasowym kształcie.
                    Panta rhei. Kiedyś była nasza klasa i gadu-gadu, teraz wciąż FB, tiktok itp. Znalezienie czegoś w jednym miejscu na FB jest niemożliwe, wszystko poprzetykane reklamami, spamami itp. Za jakiś czas pojawi się znowu coś nowego. Jak było mało ciekawego piwa na rynku zainteresowanie było, jak rynek się nasycił to spada (od sprzedaży piwa, po zainteresowanie blogami i forami). Forum jako wspólne miejsce wielu informacji na dany temat mi pasuje, niezależnie czy moje wątki będzie czytoło pięc czy pięćset osób.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      🥛🥛🥛🥛🥛
                      • 2001.02
                      • 23873

                      #25
                      Nie wiem jak można sądzić że zmianą rang użytkowników miałbym oczekiwać nagłego powrotu zainteresowania udzielaniem się szanownych interlokutorów. Heh no nie mogę uwierzyć Wracając do ad remu proszę o umieszczanie / uzupełnienie ww. listy rang o swoje propozycje, nie jest sztywna, można zawsze ją rozszerzyć o jakieś hultajsko-szydercze stopnie. Tylko prosiłbym o kopiowanie listy i bazowania na niej wstawiając propnowane rangi w dane miejsce drabinki .
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • e-prezes
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🥛🥛🥛🥛🥛
                        • 2002.05
                        • 19249

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd

                        wszystko poprzetykane reklamami, spamami itp. Za jakiś czas pojawi się znowu coś nowego.
                        Ale właśnie taki jest teraz świat! Chwała ART-owi, że przed tym się bronił latami, ale piwo.org prężnie działa (choć może nie jak dawniej) a browar.biz.... wygnało tych, którzy tworzyli to środowisko od początku. Takie życie!

                        Comment

                        • slawekkazek
                          Kapitan Lagerowej Marynarki
                          🥛🥛🥛
                          • 2003.01
                          • 549

                          #27
                          Jeśli ktoś napisze pracę licencjacką lub magisterską na temat "Fenomen kulturowy browar.biz w latach 2001 - 20xx" to: a/ staniemy się klasykami, b/ będzie to oznaczało, że przeszliśmy do historii. W praktyce i w przenośni.

                          Comment

                          • sibarh
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🥛🥛🥛
                            • 2005.01
                            • 10387

                            #28
                            Ciekawy jestem swojej rangi...
                            Nic się nie zmieniło.
                            Last edited by sibarh; wczoraj, 20:15.
                            2800 nowe piwa opisałem na forum
                            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                            Comment

                            • telek
                              Podpułkownik Chmielowy
                              🥛🥛🥛
                              • 2011.05
                              • 547

                              #29
                              Uff, premierzy wciąż mogą ustawić Premium Lamplighter lub inną rangę.

                              Comment

                              • Latarnik
                                Premium Lamplighter
                                🥛🥛🥛🥛
                                • 2004.06
                                • 5024

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika telek
                                Uff, premierzy wciąż mogą ustawić Premium Lamplighter lub inną rangę.
                                Dokładnie, tylko zamiast mleka wolałbym kufelki z piwem
                                5450 kapsli z wypitych piw
                                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                                Comment

                                Przetwarzanie...