Rangi użytkowników na świeżo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2002.05
    • 19253

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik

    Dokładnie, tylko zamiast mleka wolałbym kufelki z piwem
    No właśnie tego nie obczajam, ale widocznie za mało piszesz.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2001.02
      • 23883

      #32
      A bo to jest kombinacja wielu czynników - zamieszczonych postów, wątków, pozytywnie / negatywnie odbieranej zamieszczonej treści i innych
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • slawekkazek
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        🥛🥛🥛
        • 2003.01
        • 550

        #33
        A jakie czynniki byłyby sprzyjające, aby mi się szklanki z mlekiem wymieniły na kufelki?

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2001.02
          • 23883

          #34
          Na razie darekd zasłużył sobie, zapytaj go jak to zrobił
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • e-prezes
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 2002.05
            • 19253

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            A bo to jest kombinacja wielu czynników - zamieszczonych postów, wątków, pozytywnie / negatywnie odbieranej zamieszczonej treści i innych
            No i tej kombinacji nie rozkminiam. Bo taki Pebejot umieszcza regularnie od lat WARTOŚCIOWE wpisy POMOCNE innym w turystyce piwnej (podobnie jak Bastion i Dadek) a ich rank jest diametralnie różny. Podobna sytuacja w dziale "piwo konkretnie" - Javox, który stara się jak może i Darekd. OK, ktoś zapłacił to ma wyższy (pewnie kufelki), ale mam wrażenie, że jest to uznaniowe. Kogo lubię, kogo nie. Merytoryczność aktywności nie ma tu znaczenia.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23883

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes

              No i tej kombinacji nie rozkminiam. Bo taki Pebejot umieszcza regularnie od lat WARTOŚCIOWE wpisy POMOCNE innym w turystyce piwnej (podobnie jak Bastion i Dadek) a ich rank jest diametralnie różny. Podobna sytuacja w dziale "piwo konkretnie" - Javox, który stara się jak może i Darekd. OK, ktoś zapłacił to ma wyższy (pewnie kufelki), ale mam wrażenie, że jest to uznaniowe. Kogo lubię, kogo nie. Merytoryczność aktywności nie ma tu znaczenia.
              Weź se grzmotnij jakiegoś no nie wiem może podwójnego porteru. Liczy się bieżaca altywność, talary nie mają wpływu.

              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • e-prezes
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 2002.05
                • 19253

                #37
                Nie przekonuje mnie to!

                Comment

                Przetwarzanie...