Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Bombadil13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    Jak na razie nie ma takiej możliwości. Spożywanie przeterminowanych piw odbywa się na własną odpowiedzialność a i tym samym jest równoznaczne z godzeniem się na niemożność wklepania ich do DP
    A tam... ART nie bądź taki i uruchom na tydzień tego Juranda. Podopisujemy sobie i będzie po krzyku.
    PS. Na razie
    Last edited by Bombadil13; 2008-02-12, 21:06.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Zagranicznego też czasami nie da się dopisać - przykład pszenicznego Okocimia

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    Jak na razie nie ma takiej możliwości. Spożywanie przeterminowanych piw odbywa się na własną odpowiedzialność a i tym samym jest równoznaczne z godzeniem się na niemożność wklepania ich do DP
    Chyba, że tak

    Ale w sumie to szkoda, że nie ma opcji wpisania piwa 'z ręki' (tak jak zagranicznego).
    Last edited by JAckson; 2008-02-11, 08:54.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    Czy jest jakaś rozsądna możliwość wpisania do DP piwa z nieistniejącego polskiego browaru?
    Jak na razie nie ma takiej możliwości. Spożywanie przeterminowanych piw odbywa się na własną odpowiedzialność a i tym samym jest równoznaczne z godzeniem się na niemożność wklepania ich do DP

    Leave a comment:


  • franekf
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    Czy jest jakaś rozsądna możliwość wpisania do DP piwa z nieistniejącego polskiego browaru?
    Pewnie myślisz o Jurandzie? Też miałem ten problem po wypitym ostatnio koźlaku...

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Czy jest jakaś rozsądna możliwość wpisania do DP piwa z nieistniejącego polskiego browaru?

    Leave a comment:


  • kibi
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz
    ^ Niech i tak będzie, tyle że to trochę dziwne, bo na etykiecie nie znalazłem ani full ani light, nie mówiąc już o full light.
    No, w zasadzie racja! Może Art powinien pomyśleć o zmianie tej zakorzenionej w tradycji nazwy w DP?

    Leave a comment:


  • sandacz
    replied
    ^ Niech i tak będzie, tyle że to trochę dziwne, bo na etykiecie nie znalazłem ani full ani light, nie mówiąc już o full light.

    Leave a comment:


  • Wujcio_Shaggy
    replied
    Skoro tak nalegasz, to ja Ci powiem - "zwykły Żywiec" to jest właśnie "Full Light"... (Co, oczywiście, w uwagach możesz sobie napisać)

    Leave a comment:


  • sandacz
    replied
    Aha, czyli nikt mi nie powie, gdzie znajdę zwykłego Żywca? Spoko. Kliknę więc Heineken, a w uwagach napiszę, że chodzi o zwykłego Żywca.

    Leave a comment:


  • kibi
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz
    [...]

    Źle mi radzisz, Wujku Dobra Rada. W spisie piw z Żywca nie znajduję zwykłego Żywca; bo chyba nie jest nim Zimowe czy inny Heineken.
    A piłeś bardziej zwykłego Żywca niż Full Light .

    Leave a comment:


  • sandacz
    replied
    [...]
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
    W Żywcu, jak mniemam.
    Źle mi radzisz, Wujku Dobra Rada. W spisie piw z Żywca nie znajduję zwykłego Żywca; bo chyba nie jest nim Zimowe czy inny Heineken.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
    A ja zauważyłem coś innego - nie jest to może błąd , bo przy odpowiednim wpisywaniu nie ma problemu , ale czasami jednak może być małe przekłamanie.
    Wpisałem piwo którego cena była 4,50zł. Wpisałem w rubrykę "złotówki" 4 ,a w rubrykę "grosze" tylko 5 wychodząc z założenia, że "0" samo się dopisze. Jednak po ponownej edycji tego piwa pojawiła się cena 4 zł i 5 gr. Różnica moze nie jest wielka, ale w skrajnych przypadkach może wynieść nawet 81 gr
    Pisze o tym nie w formie zgłaszania błędu, ale aby poinformować osoby prowadzące DP. Rzeczywiście wszystko jest zgodne z logiką ( rubryka zatytuowana jest "grosze", więc powinienem wpisać 50 ), ale czasami ktoś z rozpędu może wpisac cenę w sposób taki jak ja i zaniżenie wydatków gotowe
    na razie może odnośnie groszy:

    5 nie równa się 50
    05 równa się 5

    i to tyle odnośnie logiki

    Inną sprawą jest że cena powinna być jednak możliwa do zapisania całościowo za pośrednictwem jednego pola - wtedy np. wpisanie 4,5 byłoby równoznaczne 4,50 a nie 4,05.

    Leave a comment:


  • remfire
    replied
    A ja zauważyłem coś innego - nie jest to może błąd , bo przy odpowiednim wpisywaniu nie ma problemu , ale czasami jednak może być małe przekłamanie.
    Wpisałem piwo którego cena była 4,50zł. Wpisałem w rubrykę "złotówki" 4 ,a w rubrykę "grosze" tylko 5 wychodząc z założenia, że "0" samo się dopisze. Jednak po ponownej edycji tego piwa pojawiła się cena 4 zł i 5 gr. Różnica moze nie jest wielka, ale w skrajnych przypadkach może wynieść nawet 81 gr
    Pisze o tym nie w formie zgłaszania błędu, ale aby poinformować osoby prowadzące DP. Rzeczywiście wszystko jest zgodne z logiką ( rubryka zatytuowana jest "grosze", więc powinienem wpisać 50 ), ale czasami ktoś z rozpędu może wpisac cenę w sposób taki jak ja i zaniżenie wydatków gotowe
    Last edited by remfire; 2008-01-14, 20:16.

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Wydaje mi się, ze u mnie funkcja wpisywania kolejnego takiego samego piwa działa bez zarzutu.
    Ciekawe co powie na to ARTek

    Leave a comment:

Przetwarzanie...