Problemy po przeprowadzce - tu proszę zgłaszać błędy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2005.08
    • 1701

    U mnie (IE) nie ma ikonki "Twój osobisty Dziennik Piwny" - jest tylko czerwony X z tym napisem.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2001.02
      • 23889

      linki LiNkI LINKI
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • kony
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2005.08
        • 1701

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        linki LiNkI LINKI
        Jeśli to ku mnie, to informuję że na każdej jednej stronie jak jestem na browarze to mi się ta ikona nie wyświetla.
        Uściślę, iż chodzi o ikonę pomiędzy "nowymi postami" a "ulubionymi".

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2001.02
          • 23889

          a jak naciśnie CTRL+F5 ?
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • kony
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2005.08
            • 1701

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            a jak naciśnie CTRL+F5 ?
            Jak naciśnie to wszystko znika i nic nie ma.
            W sumie to jest to jakieś rozwiązanie problemu... brak ikony już mi wtedy nie przeszkadza

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23889

              cholera, puść te klawisze już...
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • kony
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2005.08
                • 1701

                Dziś mimo puszczenia klaiszy luzem wciąż ta sama sytuacja. Po wejściu na stronę główną brakowało również reklamy Granda - w tym przypadku ctrl+F5 pomogło. Ikony dziennika wciąż jednak nie mam, to skandal !

                Comment

                • kibi
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2004.07
                  • 1875

                  W kolekcjonerstwie, po najechaniu na fotkę pojawia sie metryczka "w skrócie" . W wyrazach "oferujących" i "poszukujących" litera ą zastąpiona jest przez jakiś romb.

                  Comment

                  • kibi
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.07
                    • 1875

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
                    W kolekcjonerstwie, po najechaniu na fotkę pojawia sie metryczka "w skrócie" . W wyrazach "oferujących" i "poszukujących" litera ą zastąpiona jest przez jakiś romb.
                    A dziś zamiast rombu w tym miejscu mam literę l (a może to pionowa kreska).

                    Comment

                    • Cooper
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      🍼🍼
                      • 2002.11
                      • 6055

                      Nie wiem czy jest stosowny post do wymieniania POZYTYWNYCH ZMIAN PO PRZEPROWADZCE ale u mnie poprawiło się to iż : (pierdoły może ale zawsze plus)
                      - w Galerii pod zamieszonym zdjęciem jest ikonka (avatar czy jakoś tak) osoby która zdjęcie zamieściła. Przed przeprowadzką miałem jedynie biale pola z czerwonym krzyżykiem.
                      - również w Galerii tam gdzie kiedyś były cudzyslowy w tytułach zdjęć póżniej pojawiły się jakieś dziwne znaki je zastępujące. Po przeprowadzce już takich udziwnien nie widzę choć nie powiem żebym jakoś specjalnie ich poszukiwał i to sprawdzał wszędzie.

                      Ogolnie przeprowadzka wydaje mi się sprawnie przeprowadzona i nie wiem po co na gorze strony jest jeszcze pisany czerwoną czcionką anons o ewent utrudnieniach ale widać Art uznał że powinien jeszcze widnieć.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • wojtazz
                        Kapral Kuflowy Chlupacz
                        • 2003.04
                        • 47

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                        Trochę to potrwało - przepraszam za długie trzymanie w niepewności. Dziękujemy także za stos SMSów z Konstantynopola BrowarBiz śmiga już w nowym miejscu. Niestety są jeszcze problemy do rozwiązania, ustawienia systemu do dopieszczenia, etc.


                        Nie chciałem jednak dłużej trzymać serwis za kratkami, więc oddaję go ze świadomością niedociągnięć.

                        Proszę o zgłaszanie tutaj napotkanych błędów, będę starał się usuwać na bieżąco.
                        Witam!
                        Napotkałem taki problem w Dzienniku Piwnym - wyzerowały się pozycje: Rozpoczęcie, Dni, Litry Dziennie, Wydatki Dzienne. Na szczęście pozostałe pozycje są, więc chyba nie straciłem swoich zapisków
                        Można to jakoś rozwiązać?

                        Pozdrawiam wszystkich BrowarBizowców

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          🥛🥛🥛🥛🥛
                          • 2001.02
                          • 23889

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojtazz
                          Witam!
                          Napotkałem taki problem w Dzienniku Piwnym - wyzerowały się pozycje: Rozpoczęcie, Dni, Litry Dziennie, Wydatki Dzienne. Na szczęście pozostałe pozycje są, więc chyba nie straciłem swoich zapisków
                          Można to jakoś rozwiązać?

                          Pozdrawiam wszystkich BrowarBizowców
                          poprawiłem. to jednak błąd nie związany z przeprowadzką.

                          ponawiam prośbę - jeśli pojawią się teraz NOWE błędy - proszę nie umieszczać ich w tym temacie - tylko utworzyć adekwatny nowy - skoro coś działało po 4 czerwca a przestało działać po tej dacie to nie jest spowodowane sprawami przeprowadzkowymi,
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            🥛🥛🥛🥛🥛
                            • 2001.02
                            • 23889

                            sprawa z sortowaniem powinna już być przeszłością, przepraszam że wszystko na raz nie jest poczynione, ale czasu mało. Drobne literówki poprawię wkrótce.

                            w związku z poprawieniem kwestii sortowania wystąpiło parę problemów przy bazie danych i konieczne będzie odświeżenie indeksów wyszukiwarki - dzisiaj w nocy na jakieś 2-3 godziny dostęp do stron browarbizu będzie utrudniony lub wręcz niemożliwy.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • becik
                              Generał Wszelkich Fermentacji
                              🍼🍼
                              • 2002.07
                              • 14999

                              drobna rzecz, nie wiem czy ktos ja juz wymieniał czy nie, w kolekcjonerstwie, przy przeglądaniu ostatnio dodanych wzorów, w momencie najechania na wzór wyskakuje okienko z opisem:..........i tam w slowach :"poszukujących, oferujących" zamiast polskiej literki "ą" są znaki zapytania bądź stojące, czarne romby - w zależności od przeglądarki jakiej używam
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • kibi
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2004.07
                                • 1875

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                                drobna rzecz, nie wiem czy ktos ja juz wymieniał czy nie...
                                Zgłaszałem, jak na razie bezskutecznie...
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                                zamiast polskiej literki "ą" są znaki zapytania bądź stojące, czarne romby - w zależności od przeglądarki jakiej używam
                                Mam wrażenie, że zależy to od jakchś ustawień komputera. Mam na dwóch różnych kompach tą sama przegladarkę i na jednym wyświetla się romb, a na drugim pionowa kreska .

                                Comment

                                Przetwarzanie...