Piwodziej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Narsul
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2006.12
    • 6

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc
    Twój post wielu z nas odebrało jako zakamuflowaną reklamę sklepu. A reklamy mogą być umieszczane tylko za zgodą Admina
    Skoro to tak zabrzmiało, to przepraszam... Po prostu chciałem zasięgnąć porady.

    Comment

    • huanghua
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2005.10
      • 1910

      #17
      Mi się najbardziej podoba sekcja serowarska. Wielki_B, Ty powinieneś być chyba też zainteresowany tą ofertą
      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

      Comment

      • Maidenowiec
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.07
        • 2287

        #18
        Odpowiem, że jak najbardziej te same. Generalnie widzę, że nie najlepiej się stało. Z Narsulem nie mam nic wspólnego, wiadomości o sklepie dałem wszystkim swoim znajomym, za to co oni z tym zrobili nie odpowiadam. Jak widać nic na ten temat nie wspominałem na Forum, darowałem sobie również podpis czy choćby stronę w profilu, aby nie było burzy, która i tak się rozpętała. Co więcej, nie odpisywałem do tej pory w tym temacie, bo i po co? Jednakże teraz czuję się wywołany do tablicy i co najgorsze, wcale nie ze swojej przewiny.
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • darko
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.06
          • 2078

          #19
          Czyli to Ty jesteś włascicielem sklepu?

          Comment

          • Maidenowiec
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2004.07
            • 2287

            #20
            Nie, nie jestem.
            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

            Thou shallt not spilleth thy beer!

            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

            Comment

            • kopyr
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2004.06
              • 9475

              #21
              No i to akurat uważam za bezsens, żeby kryć się z taką informacją? Bez jaj, nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Z jednej strony glanowanie Shlangbauma, za jakieś durne wężyki, a z drugiej ukrywanie się z otwarciem nowego sklepu. IMO wystarczyło napisać że jest sklep taki, to a taki i chyba nie byłaby to jakaś straszna reklama. A swoją drogą zareklamować się u ARTa też można było.
              Sklep jednakowoż wygląda ciekawie, zawsze to dla nas konsumentów lepiej. Zdrowa konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Wielki_B
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2005.02
                • 1968

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko
                Podziękowania! Fakt, "przeleciałem" wszystko, prócz regulaminu. Co by jednak nie powiedzieć, to takie dane powinny znaleźć się pod zakładką "kontakt".
                A swoją drogą, adres Wólka Kosowska przynosi mi na myśl jednego z forumowiczów...

                Huanghua, z serami dałem sobie spokój z dwóch przyczyn:
                1) chyba nie mam do tego ręki,
                2) od paru miesięcy zrzucam kilogramy ze swej tuszy

                No więc reklamujemy nowy sklep dalej. No i dobrze

                Comment

                • Maidenowiec
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2004.07
                  • 2287

                  #23
                  Wiesz Kopyr, mi burza jaka była wokół samych drożdży w zupełności wystarczyła i nie zamierzałem tego ponawiać. Generalnie teraz czekam na Arta, żeby coś z tym fantem zrobić.
                  Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                  Thou shallt not spilleth thy beer!

                  Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                  Comment

                  • huanghua
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2005.10
                    • 1910

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                    A swoją drogą, adres Wólka Kosowska przynosi mi na myśl jednego z forumowiczów...
                    Racja, ta myśl również mnie nie ominęła
                    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                    Comment

                    • angasc
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2006.04
                      • 977

                      #25
                      No i całe zamieszanie się wyjaśniło.
                      Pozostaje nam serdecznie powitać użytkownika Narsul, mając nadzieję że mimo małego zamieszania na początku nie zniechęcił się do nas i pozostanie wiernym browarowi.biz.

                      Równie serdecznie witamy nowy sklep na polskim rynku. Być może konkurencja spowoduje znaczne rozszerzenie asortymentów wszystkich sprzedawców. Oczywiście dla dobra naszego i ich . W obniżke cen raczej nie wierzę, a jeśli to niewielką. Jest to raczej niemożliwe przy tak stosunkowo małym rynku. Choć byłoby to bardzo mile widziane. Gdyby jeszcze sprzedawcy byli w stanie obniżyć ceny dostawy....

                      Comment

                      • jerzy
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2001.10
                        • 4707

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                        A swoją drogą, adres Wólka Kosowska przynosi mi na myśl jednego z forumowiczów...
                        Ale ten użytkownik to raz, że nie ma obecnie dostępu do internetu, dwa, że ma (zbyt) dużo zajęć na uczelni, a trzy, że mi nic nie chlapnął - a powinien był.
                        Last edited by jerzy; 2006-12-03, 23:01.
                        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                        Comment

                        • Wielki_B
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2005.02
                          • 1968

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
                          Ale ten użytkownik to raz, że nie ma obecnie dostępu do internetu, dwa, że ma (zbyt) dużo zajęć na uczelni, a trzy, że mi nic nie chlapnął - a powinien był.
                          Jeśli On ma coś z tym wspólnego, to dobrze, że uprzednio o tym nie kłapał jęzorem. Powinieneś go chyba jednak teraz co nieco przepytać, bo za dużo tu zbiegów okoliczności...

                          W każdym razie mi się to podoba, więc reklamujmy dalej!

                          Comment

                          • peter007
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2004.06
                            • 2820

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc
                            (...)
                            A tak na marginesie, przyznasz chyba że pytanie się tutaj o opinie na temat konkurencji jest nieco nie na miejscu. To tak, jakby w salonie firmowym Mercedesa pytać czy lepszy jest Fiat czy Opel.
                            O czym Ty człowieku mówisz? Przecież to właśnie jest forum dla piwowarów (m.in) i pytanie jest jak najbardziej na miejscu. Cały czas prowadzone tu są dyskusje na temat sklepów takich jak BA czy WES i jest dobrze. Nierozumiem dlaczego nie możnaby o tym porozmawiać? A jak widzisz sam właściciel nic do tej pory się nie odezwał a zrobiła to osoba zupełnie mu obca i nas przy okazji poinformowała, że jest w branży nowy sklep, za co można tylko podziękować.
                            Last edited by peter007; 2006-12-03, 23:52.
                            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 2005.03
                              • 5828

                              #29
                              Ja tylko dodam, że jeżeli piwowarstwo domowe będzie w Polsce nadal pączkować a piwowarowie będą nadal zarażać swoich znajomych naszym hobby to starczy miejsca na rynku na nowy sklep.

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              • angasc
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2006.04
                                • 977

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                                O czym Ty człowieku mówisz? Przecież to właśnie jest forum dla piwowarów (m.in) i pytanie jest jak najbardziej na miejscu. Cały czas prowadzone tu są dyskusje na temat sklepów takich jak BA czy WES i jest dobrze. Nierozumiem dlaczego nie możnaby o tym porozmawiać? A jak widzisz sam właściciel nic do tej pory się nie odezwał a zrobiła to osoba zupełnie mu obca i nas przy okazji poinformowała, że jest w branży nowy sklep, za co można tylko podziękować.
                                O czym? Ano wyraziłem tylko swoje zdanie i bądź łaskaw zauważyć że zdanie to jest zgodne z odczuciami paru innych osób. Jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć, to może spróbuj podyskutować zamiast napadać na mnie. A najlepiej przeczytaj cały topic i dopiero później się wypowiadaj.
                                Serdecznie przepraszam Arta i Shlangbauma że starałem się bronić ich interesów.
                                Więcej już nie będę.

                                Comment

                                Przetwarzanie...