Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
To już z przesyłką jest? Jeśli nie, to wcale nie jest tanio.
Ja nie znalazłem taniej.
1 kg się nie opłaci, dlatego kupiłem 4 kg. Dla kogoś, kto reglularnie warzy to nie jest za dużo.
Z przesyłką wyjdzie 38,50 tj. czyli poniżej 1 zł za 100 g. W sklepie za tyle samo muszę dać 2,50 zł.
Cześć!
Na wstępie zaznaczę że nie mam doświadczenia w warzeniu piwa. Zamawiam dopiero swój pierwszy set i nurtuje mnie jedna rzecz. Sporo w internecie znalazłem informacji na temat tego, że lepiej jest używać ekstraktu słodowego zamiast cukru czy glukozy, ponieważ uzyskuje się lepszy...
Comment