Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

[Wrocław] skrzynki na piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zach4r
    Junior
    • 08-2011
    • 4

    #31
    W Realu zielone skrzynki (Okocim, CP) po 6 PLN. Tylko wypada wrzucić chociaż po jednej butelce do skrzynki.

    Comment

    • surgot
      Junior
      • 04-2012
      • 2

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
      W każdym hiperze i większości dyskontów (Kaufland, Lidl itp.) po wspomnianej przez mwa cenie. Te stare do eurobutelkek (o ile takie znajdziesz) są zwykle o połowę tańsze, ale na dłuższą metę niepraktyczne.
      W małych sklepach często robią problemy, szczególnie gdy chcesz kilka sztuk.
      Co to znaczy niepraktyczne(stare skrzynki do eurobutelek)? Czy butelki z Tyskiego, Zubra, Żywca i innych to nowe butelki czy stare Eurobutelki? Jak kupie sobie skrzynki z Tyskiego, Żubra np. to czy są to skrzynki na nowe butelki? I czy w skrzynki na nowe butelki wsadze starsze butelki i odwrotnie. Pytam bo zrobiłem swoje piwko i mam zamiar następne, ale bez skrzynek to się zawale tymi butelkami, a mam przeróżne butelki. Skrzynki ułatwiły by mi życie ale nie wiem jakie kupić skoro są różne? Proszę o pomoc z góry dzięki!

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #33
        Niepraktyczne, to znaczy, że wszystkie typy butelek poza Euro są wyższe i nie da się ustawić skrzynek z butelkami na sobie.

        Comment

        • Cargool
          Junior
          • 09-2012
          • 2

          #34
          skrzynki

          Mam kilkadziesiąt skrzynek po markowych piwach, których chciałbym się pozbyć.
          Prowadziłem bar, a teraz już nie.
          Oczekuję propozycji.
          Jestem z okolic Legnicy

          Comment

          • satyricos
            Junior
            • 10-2010
            • 5

            #35
            Skup butelek..?

            Witam,

            czy zna ktoś może adresy skupów butelek gdzie można kupić skrzynki na Krzykach..?

            Z góry dzięki za odpowiedź :-)

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎