[Sprzedam za 100PLN] 6 skrzynek, 120 butelek, 2 fermentatory - Warszawa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PiotrH
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2013.07
    • 4

    [Sprzedam za 100PLN] 6 skrzynek, 120 butelek, 2 fermentatory - Warszawa

    Przy okazji odgruzowywania piwnicy, z bólem serca (niestety z przyczyn logistycznych mój browar musiał zawiesić działalność) sprzedam za symboliczne 100PLN:
    - 6 skrzynek Warki a w nich 100 butelek czystych, bez etykiet 0,5 oraz 20 butelek 0,3 czystych, bez etykiet (wszystkie butelki tego samego rodzaju);
    - 2 czyste fermentatory 30 l. (w tym klasycznie jeden z rurką fermentacyjną);
    - kapslownice ręczną "Greta", jakieś 120 kapsli i trochę drobnicy jak areometr (fermentator i cała reszta to pozostałości po jakimś zestawie BA).

    Ze względu na wymiary całości zdecydowanie wskazany jest odbiór osobisty. Cena symboliczna bo jeśli pamiętam to zastaw za skrzynki wynosił więcej niż te 100PLN.
    Attached Files
  • PiotrH
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2013.07
    • 4

    #2
    Nie umieściłem dość istotnej informacji: Warszawa

    Comment

    • gwzd
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2012.01
      • 622

      #3
      Butelki są zwrotne, z grubego szkła, czy także bezzwrotne, z cienkiego (np. po Pintach, AleBrowarze)?

      PS - jeśli dałeś za skrzynkę więcej niż 8 PLN/szt. to przepłaciłeś Ale całość zestawu wygląda jak marzenie dla raczkującego piwowara

      Comment

      • PiotrH
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2013.07
        • 4

        #4
        Tych 100 butelek 0,5 jest z grubego szkła, 20 0,3 z cienkiego (idea była taka, żeby mieć trochę mniejszego szkła na wcześniejszą degustację, żeby decydować czy już się zabierać za spożywanie cennego płynu czy dać mu jeszcze poleżakować). Co do zastawu za skrzynki - nie spieram się, bo to było już dobre kilka lat temu, a pamięć może być zawodna. Skrzynki nabyłem w jakimś supermarkecie więc pewnie przepłaciłem, ale i tak te 100PLN wydaje mi się dość atrakcyjną ceną. Do zestawu był oczywiście jeszcze duży gar emaliowany, ale na nim "łapę" położyła teściowa

        Comment

        • PiotrH
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2013.07
          • 4

          #5
          Skrzynki + fermentatory zmieniły właściciela, tym samym oferta przestała być aktualna.

          Comment

          Przetwarzanie...