[S] Zestaw do robienia piwa + surowce

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • squiby
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2013.12
    • 15

    [S] Zestaw do robienia piwa + surowce

    Witam, muszę niestety zakończyć swoją przygodę z piwem domowym więc wyprzedaje swój sprzęt i surowce, które mi zostały. Więcej szczegółów na olx.pl

    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl
  • e-prezes
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2002.05
    • 19238

    #2
    Zestaw full wypas, aż szkoda go sprzedawać... ale jak nie znajdzie się nabywca... przygarnę.

    Comment

    • squiby
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2013.12
      • 15

      #3
      Też żałuję, że muszę odsprzedać sprzęt ale niestety warunki mieszkaniowe zmuszają mnie do tego. Warzyłem na nim na prawdę świetne piwka. Jest tu wszystko a nawet więcej aby zacząć warzyć. A chmielu wystarczy na około 8-10 warek w zależności od tego jak kto lubi. Myślę, że cena jest bardzo atrakcyjna. Zapraszam do kupna.

      Comment

      • squiby
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2013.12
        • 15

        #4
        Ogłoszenie nie aktualne. Zestaw sprzedany.

        Comment

        • dominik_walkowiak
          Porucznik Browarny Tester
          • 2013.10
          • 335

          #5
          Szkoda, że nie było takich okazji jak ja kompletowałem sprzet :P

          Comment

          Przetwarzanie...