Sprzedam śrutownik breferm

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Milosz234
    Junior
    • 03-2014
    • 5

    Sprzedam śrutownik breferm

    Cześć, mam na zbyciu bardzo dobrej jakości śrutownik ręczny firmy BREFERM. Pozycja znana chyba wszystkim domowym piwowarom. Sprzęt jest w bardzo dobrym stanie. Żadnego zużycia nie widać bo to sam metal. Kupiłem nowy, ześrutowałem nim zaledwie 20-30 kg słodu. Z różnych względów nie mam już warunków do warzenia, więc sprzedaję. Śrutownik jest - w mojej ocenie - porządniej wykonany od alternatywy firmy BROWIN, szczególnie że ma plastikową nakładkę powodującą, że śruta nie sypie się dookoła i mniej pyli.

    Cena: 150zł (nowy kosztuje 250zł) + potencjalnie koszt przesyłki
    Odbiór: Warszawa i ewentualnie Katowice, alternatywnie paczkomaty czy co komu wygodnie.

    Polecam narzędzie, bo mnie dzięki własnemu śrutownikowi było dużo łatwiej zarządzać słodami, które nieześrutowane, dużo wolniej się psują; czy też mogłem sam dokładnie regulować jakość śrutowania zwiększając tym wydajność.

    Zdjęcia znajdziecie po linkiem:
    Access Google Drive with a Google account (for personal use) or Google Workspace account (for business use).


    Zainteresowanych proszę o wiadomość.

    Pozdrawiam,
    Miłosz
  • danka332
    Junior
    • 11-2016
    • 1

    #2
    śrutownik brewferm

    Czy Pańska oferta odnośnie śrutownika jest jeszcze aktualna? Jeśli tak, to proszę o wiadomość na moją pocztę :
    daglaj@interia.pl

    Comment

    Przetwarzanie...