White Labs - 16 szczepów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maidenowiec
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.07
    • 2287

    #46
    Wydaje mi się, że sprawa została jeszcze bardziej wyjaśniona
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

    Comment

    • Marusia
      Marszałek Browarów Rzemieślniczych
      🍼🍼
      • 2001.02
      • 20221

      #47
      Maidenowiec, ja na spółkę w parę osób zamówiliśmy rok temu 9 szczepów WLP, po saszetce. Do tej pory nie wykorzystaliśmy wszystkich - każda była dzielona na 5 starterów, potem z odzysku szło dalej, pół Polski na nich zrobiło piwo, a jeszcze i tak są nierozpakowane szczepy. Zatem powodzenia życzę w rozprowadzaniu towaru, zdecydowanie macie go za dużo


      P.S. Ja się oduczyłam zamieszczania ofert na forum, wszystko pocztą pantoflową się rozgrywa, tak jest bardziej fair wobec zaprzyjaźnionych (i nie) skepów internetowych, ale przy tej ilości, co ma Maidenowiec, to nie ma wyjścia, trzeba to ogłosić
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Maidenowiec
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.07
        • 2287

        #48
        Powiem Ci, że nie jest źle i całkiem sporo już jest zaklepanych
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • Marusia
          Marszałek Browarów Rzemieślniczych
          🍼🍼
          • 2001.02
          • 20221

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
          Powiem Ci, że nie jest źle i całkiem sporo już jest zaklepanych
          Nie wątpię, że jest wielu chętnych, tylko z mojego punktu widzenia, to szkoda kasy - z jednej saszetki może skorzystać wręcz kilkadziesiąt osób. Ale mój punkt widzenia, który jest obarczony owocną współpracą z piwowarami z całej Polski, to mój punkt widzenia, nic więcej
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Maidenowiec
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2004.07
            • 2287

            #50
            A muzykę też można umieścić w Internecie Wiesz, ogólnie mi się wydaje, że jakikolwiek producent czegokolwiek nie będzie patrzył perspektywicznie na nasz zasadniczo rozwijający się rynek, jeżeli z jednego wyprodukowanego przedmiotu/czegokolwiek korzystać będzie kilkadziesiąt osób. Jasne, można, ale też nie sądzę, że przesada w którąkolwiek stronę jest dobra. Myślę, że Shlangbaum się tu ze mną zgodzi. Wątpię by ściągał pojedyńcze przedmioty i jakiekolwiek surowce w ilościach bardzo detalicznych.
            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

            Thou shallt not spilleth thy beer!

            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

            Comment

            • Marusia
              Marszałek Browarów Rzemieślniczych
              🍼🍼
              • 2001.02
              • 20221

              #51
              Wydaje mi się jednak, że Schlangbaum prowadzi sklep, a Ty zamówiłeś całkiem prywatnie, więc nie ma co porównywać. Po za tym napisałam wyraźniem i to właściwie 3 razy, że to jest mój punkt widzenia którego bynajmniej nie musisz podzielać i nie widzę tu pola do polemiki.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Maidenowiec
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2004.07
                • 2287

                #52
                Oczywiście, zauważyłem i odnotowałem ten fakt. Pytanie ile poprowadzi ten sklep skoro 50ml wystarcza na 50 osób.
                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                Thou shallt not spilleth thy beer!

                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                Comment

                • Marusia
                  Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                  🍼🍼
                  • 2001.02
                  • 20221

                  #53
                  Dżizzz... poddaję się... ja o prywatnych zamówieniach, a ty o sklepie Schlangbauma... napijmy się
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Maidenowiec
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.07
                    • 2287

                    #54
                    Wiesz prywatne, nieprywatne, ale założenie-jedna saszetka pół kraju pozostaje.
                    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                    Thou shallt not spilleth thy beer!

                    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                    Comment

                    • Małażonka
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2003.03
                      • 4602

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      Maidenowiec, ja na spółkę w parę osób zamówiliśmy rok temu 9 szczepów WLP, po saszetce (...)
                      Ja w kwestii formalnej - od kiedy WLP jest pakowane w saszetki????

                      Comment

                      • e-prezes
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🥛🥛🥛🥛🥛
                        • 2002.05
                        • 19251

                        #56
                        W związku ze świętym oburzeniem jaki mi przypisano i wywołaniem kolejnego ze strony Małejżonki wyjaśniam:
                        - jeśli każdemu wolno zamieszczać tego typu ofety nie będę miał skrupółów w czynieniu tego. koniec kropka!
                        - stanąłem w obronie ARTa i Shlangiego, zwłaszcza tego drugiego, gdyż (nie rozpisując się a bardzo) kibicuję temu przedsięwzięciu, bardziej niż wcześniejszemu ARTa.
                        - w tym konkretnym przypadku nie pienię się o tak... choć może się tak komuś zdawać (jeśli jednak tak inni uważają muszę sobie coś wyjaśnić z pewną osobą i najwyraźniej zapomnieć o pewnych ustaleniach).

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          🥛🥛🥛🥛🥛
                          • 2001.02
                          • 23879

                          #57
                          [dot. postu Małejżonki]

                          i kto się tu czepia...
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Marusia
                            Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                            🍼🍼
                            • 2001.02
                            • 20221

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                            Ja w kwestii formalnej - od kiedy WLP jest pakowane w saszetki????
                            Ojej, fiolki, saszetki, wiadomo, o co chodzi, Pani Prokurator
                            Last edited by Marusia; 2006-10-12, 23:33.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Małażonka
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2003.03
                              • 4602

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                              (...)skrupółów (...)
                              Przepraszam, czego??

                              E-prezesie, wiemy tu wszyscy, że lubicie się ze Shlangbaumem. I tak naprawdę wiem, że stanąłeś w Jego obronie. Tylko..., że On tej obrony nie potrzebował

                              A jeszcze wracając do tematu. Zamówiłam parę fiolek. Bo tak naprawdę wolę mieć świeży starter niż popłuczyny po połowie Polski. Raz z takiej oferty skorzystałam i z efektów zadowolona zbytnio nie byłam...

                              I może rzeczywiście starczy dyskusji na tematy ogólnozłośliwe
                              Kto zechce skorzystać z oferty Maidenowca - skorzysta, kto nie - to nie. I tyle

                              Comment

                              • Marusia
                                Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                                🍼🍼
                                • 2001.02
                                • 20221

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                                I może rzeczywiście starczy dyskusji na tematy ogólnozłośliwe
                                No właśnie, w końcu nie jest to dział Piwo-ogólnie....

                                ...ale przepychamy się jak na targowisku, a to już pasuje
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...