Tanie kapsle

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fredd00
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2009.07
    • 88

    Tanie kapsle

    Zdębiałem podczas wizyty u rodziny w Szczecinie, w "Realu", w "Galaxy" miękkie kapsle Biowinu sprzedawali po 1 zł za 100 sztuk - zakupiłem tysiąc of course

    To się uprzejmie zapytuję... chłopaków z Browamatora: nie przeginacie z marżą aby??

    teraz myślę, że trochę się złosiowałem, powinienem wykupić wszystko co mieli, jakieś 4K, ale nie wierzyłem w tą cenę, jak sprawdziłem w czytniku, że naprawdę jeden kapsel za 1 gr to mi się nie chciało wracać
  • JNT
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2008.06
    • 13

    #2
    Dla równowagi, te same kapsle w szczecińskim Tesco na Milczańskiej kosztowały 12 zł za opakowanie . Sądząc po stanie opakowań kapsle sprzedawane w Realu zalegały długo gdzieś na magazynie i po prostu starają się ich pozbyć, niekoniecznie normalnie zarabiając. Swoją drogą te kapsle z Biowinu wydają się słabsze niż te z BA, ja używam ich tylko do piw które nie będą długo leżakowały.

    Comment

    • tomuś
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2002.11
      • 34

      #3
      te kapsle w Realu to w jakim dziale można znaleźć?

      Comment

      • Fredd00
        Kapral Kuflowy Chlupacz
        • 2009.07
        • 88

        #4
        Przy dziale owoce i warzywa - stojak Biowinu, głownie akcesoria winiarskie

        Comment

        • popek888
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2010.05
          • 27

          #5
          uaktualniam temat

          witam,
          podczas piątkowych zakupów w Realu w Jankach k. Warszawy natknąłem się na kapsle z biowinu 100 szt - 0,5 zł ( tak 50 groszy za cały worek 100 sztuk). W tej samej cenie mają też miarki do cukru 2/4/6/g , a zaworki wodne po 1,79. wszystko to jest dostepne na takim regaliki biowinu przy dziale , nie wiem jak to dokładnie nazwać - garnki, szklanki, łyżki itp (takie drobne agd) . kapsle są raczej twarde, przynajmniej biowin na swojej stronie nie mam innych.
          pozdrawiam
          to te kapsle

          Comment

          Przetwarzanie...