2003.06.14 - Żywiec, VIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2001.07
    • 1915

    Odp: Odp: Odp: Odp: sa jeszcze oczekujacy

    darkbeer napisał(a)
    ..............to chyba za ta wschodnia......bo za zachodnia niestety nie......moze za daleko ?
    Nie wiem czy jestem taki dobry w geografii ale o ile pamietam to wszystko od Odry(oczywiscie patrzac ze strony Polskiej) to zachöd przynajmniej dla mnie,a jak moja lokalizacja wskazuje i czego sie niewstydze Niemcy sa na zachodzie-a Hagen to juz niedaleko Holenderskiej granicy a wiec hyba sie nie myle
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • marekk
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2002.01
      • 61

      zwiedzanie browru

      to wiem że w tych godzinach chodzi mi o to czy tylko na zaproszenie czy nie (a jeżeli na zaproszenie to czy na jedno mogą wejść dwie osoby )
      zbieram głównie podstawki polskie, z oceanii, afryki, azji, ameryki południowej, i rzadsza europa, reszta tez mile widziana. a oprócz tego pamiątki z Gliwic-Gleiwitz

      Comment

      • arzy
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2002.06
        • 2814

        W zeszły roku było zwiedzanie browaru bez zaproszeń, tylko na zapisy - liczba miejsc ograniczona . Wydaje mi się że i w tym powinno być podobnie.
        Last edited by arzy; 2003-05-28, 14:33.
        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        Bractwo Piwne
        Skład Piwa
        Piszę poprawnie po polsku!

        Comment

        • marekk
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 2002.01
          • 61

          czyli tak jak w Tychach ?
          dzieki
          zbieram głównie podstawki polskie, z oceanii, afryki, azji, ameryki południowej, i rzadsza europa, reszta tez mile widziana. a oprócz tego pamiątki z Gliwic-Gleiwitz

          Comment

          • darkbeer
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2003.05
            • 16

            Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: sa jeszcze oczekujacy

            Andi napisał(a)
            Nie wiem czy jestem taki dobry w geografii ale o ile pamietam to wszystko od Odry(oczywiscie patrzac ze strony Polskiej) to zachöd przynajmniej dla mnie,a jak moja lokalizacja wskazuje i czego sie niewstydze Niemcy sa na zachodzie-a Hagen to juz niedaleko Holenderskiej granicy a wiec hyba sie nie myle
            .................. pewnie i dobry jestes z tej geografii, bo inaczej nie wybieralbys sie do Zywca, bo i mozna zabladzic.....po drodze.
            W swoim komentarzu napisales o granicy, ale nie napisales o ktora chodzi, wiec moze i do tego Twojego Hagen zaproszenie dotarlo przez ta wschodnia....wszystko jedno, wazne, ze dotarlo i zycze Ci milej podrozy i udanej gieldy, a ja sobie poczekam , moze w nastepnym roku otworza wszystkie granice i nie bedzie juz dylematu........A tak na marginesie to nie wstydzisz sie, swojej lokalizacji, czy tego, ze Niemcy sa na zachodzie?
            Pozdrowienia, mysle, ze wypijesz kufelek za nieobecnego na gieldzie.

            Comment

            • Ahumba
              PremiumUżytkownik
              🥛🥛🥛
              • 2001.05
              • 9002

              Andi nie musi się wstydzić, że mieszka na zachodzie.
              Natomiast Ty powinieneś się wstydzić, że nie wypełniłeś jeszcze profilu OSOBNIKU NIE WIADOMO SKĄD.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 2001.09
                • 4469

                Ja również dostałem zaproszenie od Żywca do Żywca, za co uniżenie dziękuję ! :-)
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • kiszot
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🍼🍼
                  • 2001.08
                  • 8105

                  On chyba był po kilku mocnych jak to pisał.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • celt_birofil
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 2001.09
                    • 4469

                    kiszot napisał(a)
                    On chyba był po kilku mocnych jak to pisał.
                    Że niby kto??
                    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                    Comment

                    • Matys
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2003.02
                      • 139

                      Czy jedzie ktoś do Żywca w sobotę rano z Tychów???

                      Comment

                      • Matys
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2003.02
                        • 139

                        Mógłby mnie ktoś poinformować jak dotrzeć do Piwiarni z Dworca PKP. Z góry dziękuję.

                        Comment

                        • Mafar
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2003.04
                          • 1262

                          Ja zawsze uznaję zasade "miej koniec języka za swego przewodnika"
                          Polakom gratulujemy Brackiego

                          Gdy rozum śpi budzą się demony

                          Comment

                          • Matys
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2003.02
                            • 139

                            Ogólnie OK! Więc właśnie zasięgam informacji. Przynamniej próbuję. ;-)

                            Comment

                            • Andi
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2001.07
                              • 1915

                              Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: sa jeszcze oczekujacy

                              darkbeer napisał(a)
                              .................. pewnie i dobry jestes z tej geografii, bo inaczej nie wybieralbys sie do Zywca, bo i mozna zabladzic.....po drodze.
                              W swoim komentarzu napisales o granicy, ale nie napisales o ktora chodzi, wiec moze i do tego Twojego Hagen zaproszenie dotarlo przez ta wschodnia....wszystko jedno, wazne, ze dotarlo i zycze Ci milej podrozy i udanej gieldy, a ja sobie poczekam , moze w nastepnym roku otworza wszystkie granice i nie bedzie juz dylematu........A tak na marginesie to nie wstydzisz sie, swojej lokalizacji, czy tego, ze Niemcy sa na zachodzie?
                              Pozdrowienia, mysle, ze wypijesz kufelek za nieobecnego na gieldzie.
                              Juz duzo uczestniköw Twego pokroju goscilo na Forum i to wlasnie mu zaszkodzilo ale jakos zaden nie potrafil wytracic mnie z ruwnowagi.
                              zycze Tobie zebys zanim cos napiszesz to porzadnie przemyslal a byc moze wkrötce bedziesz dobrym jego uczestnikiem jak Ci sie to nie sprzykrzy i polozysz temu kres.
                              A do Zywca zeby trafic to nie trzeba znac Geografii wystarczy otworzyc okno i podazac za sapachem dobrego piwa.-Moze i Ty tam trafisz?
                              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                              http://www.andreas-kronkorken.de

                              Comment

                              • pivaria
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2001.03
                                • 1538

                                Jak dojść do PIWIARNI?

                                Dojście z dworca jest proste:
                                Gdy staniesz plecami do dworca to idź od razu w LEWO. Dłuuuuugo będziesz szedł. Trzymaj się lewej strony drogi. Na rondzie skręć w lewo.
                                Dalej zaprowadzi Cię węch i droga.
                                Trzymaj się!
                                PS -gdybyś zabłądził to zapytaj autochtona po ichnemu: PANOCKU! KĘDY DO BRAUEREI KRONPRINCA ?

                                Jak trafisz np. na tubylca Marcopoloka, który będzie akurat pasł owiecki na turni, to on Cię na barana sam tam zaniesie.

                                PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                                www.pivaria.pl
                                https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                                Comment

                                Przetwarzanie...