2003.06.14 - Żywiec, VIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2003.01
    • 5071

    i Jacek J.
    Attached Files
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • mwa
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2003.01
      • 5071

      Marek i ja
      Attached Files
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • mwa
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2003.01
        • 5071

        Krzysiu z córką i Dużżży Adam
        Attached Files
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • mwa
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2003.01
          • 5071

          i Iza
          Attached Files
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • mwa
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2003.01
            • 5071

            Oj, zostawię jeszcze trochę miejsca dla innych
            Attached Files
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • mwa
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2003.01
              • 5071

              i ostatni, nie mogę pomijać naszych seniorów
              Attached Files
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • becik
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🍼🍼
                • 2002.07
                • 14999

                wreszcie i ja dotarłem do domu, giełda jak co roku - z roku na rok coraz lepsza, miałem wreszcie okazję poznać szersze grono forumowiczów, niestety nie wszystkich obecnych ale to do nadrobienia;
                pogoda, atmosfera, muzyka, kiełbaski - otoczka fenomenalna;
                łowy udane, kolejna porcja nowości do zbioru, nie tylko etykiet ale także i wielu gatunków piwa do spróbowania;
                dzis wieczorkiem Brackie w firmowym szkle (Marcopolok )
                ART - podziękowania za koszulke

                Wielke brawa dla Żywca za organizację a w szczególności za beczkowego Portera
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • winczer
                  Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                  • 2002.05
                  • 233

                  Podsumowanie...

                  Kolejna Żywiecka giełda za nami, doskonała organizacja, świetna atmosfera-muzyka piwko posilki i upominki...Mówiąc krótko: EXTRA GIEŁDA.!!!
                  TROFEA Z GIEŁDY:
                  niestety tylko dwie przedwojenne etykiety do zbioru. Mam niedosyt...Mimo wszystko serdeczne dzięki dla forumowicza darek99
                  MIŁE NIESPODZIANKI:
                  upominki od browaru, dwie wygrane nagrody w licznych konkursach-i bardzo miły akcent od kolegów Forumowiczów -szklaneczka z nadrukiem browaru w Cieszynie.
                  PODSUMOWANIE:
                  wszystko naprawdę super...tylko powrót z giełdy ciężki (za dużo dobrego Żywieckiego )
                  Pij piwo.....będziesz wielki!!!

                  ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

                  Comment

                  • winczer
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 2002.05
                    • 233

                    Zapomniałem !!!

                    Drodzy koledzy, szanowne koleżanki, Forumowicze - nie wiem czy widzieliście, ale wczoraj /tj.14-VI-br/ o godzinie 21.30 na regionalnej telewizji (kurier) byliśmy pokazywani i cała nasza giełda Żywiecka !!!
                    Tutaj naturalnie muszę się wszystkim pochwalić bo akurat miałem zaszczyt udzielać wywiadu i byłem jakieś 15-20 sekund na wizji
                    Pij piwo.....będziesz wielki!!!

                    ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      🥛🥛🥛🥛🥛
                      • 2001.02
                      • 23860

                      Becik, nie ma za co

                      tylko ja się pytam GDZIE był żywiecki Porterek do zdobycia?

                      Impreza przedgiełdowa, giełdowa i pogiełdowa bardzo udana jestem pod wrażeniem! pogoda dopisała, słoneczko grzało przez cały czas, żadnej niespodzianki w postaci deszczu nie było, więc obawy organizotrów na szczęście nie potwierdziły się. Grzegorz był wszędzie i pilnował na każdym kroku czy wszystko idzie jak należy - gratulacje! Ogólnie było dużo ludzi, ale teren na tyle rozległy, że nie było ciasno. wszystko odbywało się na świeżym powietrzu. część kolekcjonerów miała stoły pod namiotem w centralnej części placu, reszta osób ulokowała się na części ogródkowej. równolegle, na tyłach piwiarni Żywieckiej odbywał się festiwal Piwowarów Amatorów, organizowany przez Browamatora, a obok w oszklonym pomieszczeniu, pod bacznym okiem Andrzeja Sadownika, działała komisja degustująca piwa zgłoszone do konkursu piwowarów amatorów, w której miałem przyjemność uczestniczyć a i przy okazji stwierdzić że piwowarstwo jak i degustacja nie należy do prostej dziedziny.

                      gadgety dla posiadaczy zaproszeń również niczego sobie. gratuluję też że udało się zrealizować pomysł z wypuszczeniem opakowania piwa żywieckiego w barwach giełdowych. równie przydatna okazała się zniżka na bilety PKP.

                      największe skupisko Forumowiczów było zwykle w okolicach szklanej MarcoHurtowni i AlbeertoHurtowni - w pobliżu grilla (wydawano tam kiełbaski dla wygłodniałych, które można było nabyć za kupony z zaproszenia lub też za gotówkę). Browarowiczów którzy się ujawnili, czyli wpisali na listę obecności było UWAGA! ponad 80 osób! z prawie wszystkimi udało mi się zamienić słowko, niestety z kilkoma osobami nie spotkałem się twarzą w twarz ze względu na mój udział w pracy jury. muszę przyznać że większość nowopoznanych na żywo osób wybrażałem sobie inaczej (przynajmniej te osoby, które nie zamieściły swoich fotek w Browarze)

                      o godzinie 6 rano już wrzało na giełdzie, miejsca były zajęte i ostro handlowano do ok 12. ok. póltorej odziny później jak ręką ujął większość osób już zniknęła z terenu giełdy (poza niami oczywiście )
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        🥛🥛🥛🥛🥛
                        • 2001.02
                        • 23860

                        dziekuję zatem wszsytkim po stronie organizatroa za przygotowanie tego wydarzenia, w szczególności Grzegorzowi Zwierzynie!

                        Marcopolokowi i pomagającym mu osobom należą się wielkie brawa i pokłony za organizację wspaniałego spotkania i imprezy okołogiełdowej w Hacjendzie Pod Łyską.
                        w ogóle wszystkim Koleżankom i Kolegom, dzięki którym wturlane na wzgórze wspólnymi siłami Brackie smakowało tak wspaniale, należą się laurki i gipsowe odciski dłoni prezesa

                        Wszystkich obecnych w Żywcu jeszcze raz pozdrawiam!
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Cooper
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          🍼🍼
                          • 2002.11
                          • 6055

                          Przyłączam się do podziękowań za profeskę w przygotowaniu giełdy. Zdecydowanie No. 1 w Polsce ! Szczególnie dzięki za znichę na pociąg !! 22 zeta za pośpiech z W-wy do Żywca to super okazja.Nie rozpisuję się bo mimo że wróciłem 20 godzin temu jeszcze dochodzę do siebie i nabieram sił witalnych po
                          Pozdrówka dla wszystkich forumowiczow z którymi gadałem a szczególnie dla tych których nie zapamiętałem lub nie skojarzyłem.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • mwa
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 2003.01
                            • 5071

                            ART napisał(a)
                            Becik, nie ma za co

                            tylko ja się pytam GDZIE był żywiecki Porterek do zdobycia?

                            Porterek podawano ok.godz.12 z prawej strony sceny.
                            Podobo były to ostatnie dwie beczki.
                            Pozdrawiam Cię !!!!

                            Comment

                            • Ahumba
                              PremiumUżytkownik
                              🥛🥛🥛
                              • 2001.05
                              • 8999

                              Wielkie dzięki dla Żywca za giełdę.
                              Wielkie dzięki za marcopoloka za przed- i po- giełdzie oraz samą giełdę.
                              Wielkie dzięki wszystkim za wszystko.
                              Jak dojdę do siebie moze jutro coś więcej napiszę. .
                              na razie choc po kąpieli wygladam mniej więcej tak
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                              Comment

                              • arzy
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2002.06
                                • 2814

                                No to może pare słów ode mnie.
                                Poznałem kilku forumowiczów z czego jestm bardzo zadowlony, nie będę wymieniał oni wiedza o kim mówie.
                                Giełda super i jeszcze raz super. Z roku na rok coraz lepsza.
                                Wziąłem ze soba paru znajmych którzy byli pierwszy raz na giełdzie, krótko mówiąc byli w szoku. Jeżeli dożyja nie opuszczą już żadnej giełdy - TAK TRZYMAĆ !!!
                                Dzięki wszytkim za wszystko.
                                Jak dobrze pójdzie to jutro wsadze pare fotek.
                                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                Bractwo Piwne
                                Skład Piwa
                                Piszę poprawnie po polsku!

                                Comment

                                Przetwarzanie...