2003.06.14 - Żywiec, VIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcopolok
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2001.10
    • 2334

    Piwiarnia tak jak w tamtym roku otwarta będzie od 3 właśnie dla tych steranych którzy przyjadą pociągiem
    bez brody...

    Comment

    • marcopolok
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.10
      • 2334

      A dzisiaj się dopytam kobieciny która rządzi pobliskimm ogródkiem czy ewentualnie była by możliwość spędzenia tam kilku nocnych godzin
      bez brody...

      Comment

      • generał
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2002.06
        • 62

        serdeczne dzięki Marco, jak dla mnie to bardzo pocieszająca wiadomość. Twoje zdrówko po trzykroć

        Comment

        • marcopolok
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2001.10
          • 2334

          dla tych co w piątek pociągiem:
          Dojazd do Piwiarni autobusami nr 1,5,15 -przystanek pod dworcem PKP
          niestety w sobotę w nocy MZK nie kursuje - pozostają taryfy lub trampki
          bez brody...

          Comment

          • Mafar
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.04
            • 1262

            Czy ktoś z szanownych formułowiczów udzieli mi informacji. Jaka jest odległość z Gliwic do Żywca?
            Polakom gratulujemy Brackiego

            Gdy rozum śpi budzą się demony

            Comment

            • mwa
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2003.01
              • 5071

              Oczywiście.
              Jeżli jedziesz pociągiem masz ok. 100 km.
              Jeśli pojedziesz samochodem to ok.112 km jeśli pojedziesz przez Mikołów i Tychy.

              mwa
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • marcopolok
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2001.10
                • 2334

                Uwaga!!! niech ktoś jeszcze raz wspomni cos o pikietach, strajkach, okupacjach i innych tego typu dąsach to jego fotografia zawisnie przed Piwiarnią z napisem " tych klientów............"
                bez brody...

                Comment

                • molek
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2003.03
                  • 11

                  Nikt chyba nie ma zamiaru wprowadzać dezorganizacji w działania organiaztorów, jednak proszę Ciebie, Marcopolok, w imieniu tych, którzy pragną miło spędzić noc z piątku na sobotę, abyś z racji swojego miejsca zamieszkania i chyba większych możliwości, działał w tym kierunku aby zorganizować "coś" dla nas. Z góry dziękuję.

                  A swoją dorgą, generał, mam nadzieje ze sie spotkamy o tej 2-giej i wypijemy nocne piwko

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 2001.08
                    • 3562

                    molek napisał(a)
                    Nikt chyba nie ma zamiaru wprowadzać dezorganizacji w działania organiaztorów, jednak proszę Ciebie, Marcopolok, w imieniu tych, którzy pragną miło spędzić noc z piątku na sobotę, abyś z racji swojego miejsca zamieszkania i chyba większych możliwości, działał w tym kierunku aby zorganizować "coś" dla nas. Z góry dziękuję.

                    Polecam nockę na rynku Ładna fontanna o ile jeszcze tam stoi, można się walnąć na ławkę i pospać a rano pójść do kościoła który jest kilka metrów od rynku

                    Comment

                    • marcopolok
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2001.10
                      • 2334

                      Molek mójdrogi forumowy kolego. Moje "mozliwosci" uskuteczniam tutaj http://www.browar.biz/forum/showthre...threadid=21532
                      bez brody...

                      Comment

                      • paveuek
                        Porucznik Browarny Tester
                        • 2001.09
                        • 415

                        Błagam niech się ktoś zlituje

                        Czy ktoś z Warszawy wyjeżdża samochodem do Żywca w piątek?
                        Szukam wolnego miejsca w samochodzie...
                        Mogę jechać nawet w bagażniku... Albo przypniecie mnie na dach
                        Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
                        Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

                        Comment

                        • may
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2002.01
                          • 1508

                          Odp: Błagam niech się ktoś zlituje

                          paveuek napisał(a)
                          Czy ktoś z Warszawy wyjeżdża samochodem do Żywca w piątek?
                          Szukam wolnego miejsca w samochodzie...
                          Mogę jechać nawet w bagażniku... Albo przypniecie mnie na dach
                          Ekipa z Białej Podl. wyjeżdża do Żywca samochodem - oczywiście w piątek i przez Warszawę.

                          Comment

                          • paveuek
                            Porucznik Browarny Tester
                            • 2001.09
                            • 415

                            May podaj numer telefonu proszę, bo twoja skrzynka PW jest pełna.
                            Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
                            Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

                            Comment

                            • pivaria
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2001.03
                              • 1538

                              PAV - a nie boisz się, że ekipa z BP faktycznie Cię w bagażniku wywiezie, ale... za karę za wschodnią granicę - tak sobie tylko dywaguję wziąwszy pod uwagę wynik głosowania referandalnego na Ścianie Wschodniej i w Wawie...
                              Nawet jak tak się stanie to nie martw się: na Białorusi też kwitnie birofilia a prenumeratę PIVARII będziesz miał u mnie gratis...



                              PS - a ja, cholera, z ekipą z BP będę spał w jednym pokoju...
                              PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                              www.pivaria.pl
                              https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                              Comment

                              • Ahumba
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                🥛🥛🥛
                                • 2001.05
                                • 9027

                                pivaria napisał(a)


                                PS - a ja, cholera, z ekipą z BP będę spał w jednym pokoju...
                                wiesz co może Cię spotkać ze strony BP za zdradę planów ?
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...