2003.06.14 - Żywiec, VIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AŃĆKA
    Porucznik Browarny Tester
    • 2003.01
    • 315

    to już sobota...

    redart , razmus i Marzenka , K__J ( Krzysiu )
    Attached Files
    http://www.beercoasters.i15.eu

    Comment

    • AŃĆKA
      Porucznik Browarny Tester
      • 2003.01
      • 315

      jeszcze znane twarze
      Attached Files
      http://www.beercoasters.i15.eu

      Comment

      • AŃĆKA
        Porucznik Browarny Tester
        • 2003.01
        • 315

        ....
        Attached Files
        http://www.beercoasters.i15.eu

        Comment

        • albeertos
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2001.10
          • 2313

          easy napisał(a)
          Nic dodać, nic ująć! Było super, suprzej być nie mogło!
          Jak dla mnie to było najsuprzej!
          Żywiec i Marco - jesteście wielcy! To mi się nasuwa po całej tej wielkiej imprezie...
          Jesli chodzi o giełdę to poprzeczka ustawiona bardzo wysoko - perfekcyjna organizacja, piękne miejsce i wspaniałe przyjęcie kolekcjonerów.
          Co do spotkania forum - no cóż, kochani, tylu Was było że nie będę wymieniał bo nie chciałbym nikogo pominąc - DZIĘKUJĘ wszystkim za wszystko miłe co mnie spotkało, było wspaniale!
          (_)>
          Nigdy się nie poddawaj!!!
          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
          Lech jest tam gdzie jego wiara
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • AŃĆKA
            Porucznik Browarny Tester
            • 2003.01
            • 315

            ...
            Attached Files
            http://www.beercoasters.i15.eu

            Comment

            • AŃĆKA
              Porucznik Browarny Tester
              • 2003.01
              • 315

              decio
              Attached Files
              http://www.beercoasters.i15.eu

              Comment

              • AŃĆKA
                Porucznik Browarny Tester
                • 2003.01
                • 315

                no i jeszcze raz mareks
                Attached Files
                http://www.beercoasters.i15.eu

                Comment

                • iron
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2002.08
                  • 6717

                  No cóż - w pełni zgadzam się z moją lepszą połową której wypowiedź jakieś 12 postów wyżej. Jeszcze raz diękuję i ... Oj jednak zmęczonym trochi, ale zadowolony także
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • arzy
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2002.06
                    • 2814

                    grupa ze świętego miasta
                    trzeci od lewej to ja
                    Attached Files
                    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    Bractwo Piwne
                    Skład Piwa
                    Piszę poprawnie po polsku!

                    Comment

                    • arzy
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2002.06
                      • 2814

                      zwiedzanie browaru
                      Attached Files
                      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      Bractwo Piwne
                      Skład Piwa
                      Piszę poprawnie po polsku!

                      Comment

                      • arzy
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2002.06
                        • 2814

                        piękny "Żywiec"
                        Attached Files
                        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        Bractwo Piwne
                        Skład Piwa
                        Piszę poprawnie po polsku!

                        Comment

                        • molek
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2003.03
                          • 11

                          Nie tyle trzeba dziekowac organizatorom co naprawde pogratulowac fachowej imprezy. Bylem juz na kilku wiekszych imprezach, ale ta byla zorganizowana naprawde profesjonalnie i musze przy tym przyznac racje darkowi99 - faktycznie, bylem pierwszy raz a juz nie moge doczekac sie nastepnego. Osobiscie bardziej podobal mi sie pierwszy dzien gieldy. Poznalem duzo ciekawych ludzi. Moze tez dlatego ze Żywca nie żałowałem i lał się na maxa, a drugiego dnia bylo ciężej Gorące pozdrówki dla darka i redart'a i innych za miłe towarzystwo. Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok!
                          Prosiłbym też o zamieszczenie zdjęć robionych "w tłum".

                          Comment

                          • marcopolok
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2001.10
                            • 2334

                            1.Nie wiem od czego zacząć więc zacznę od tego że wszyscy już pojechali, wyspałem się i kurna nudzi mi się.....
                            2. Podziękowań nadszedł czas..........

                            Wszystkim wam po prostu dziękuję za wszystko - jednakże za szczególne osiągnięcia należą się szczególne podziękowania:

                            Dla Magdaleny za okazaną mi pomoc w czasie trwania spotkania, za nieoceniony talent organizacyjny. Za uczestniczenie do końca w naszej " piwnej prowokacji" i za wiele wiele innych rzeczy których nie sposób wymieniać.
                            Powiem krótko. Nie wyobrażam sobie przyszłorocznego giełdowania bez ciebie. JESTEŚ WIELKA.

                            Kolejne podziękowania oczywiście dla Grzegorza Zwierzyny za okazanie mi ogromnej pomocy przy organizacji naszego forumowego spotkania. Za cierpliwość z którą znosił moje wizyty i telefony. Za to że pod koniec nie nakopał mi w 4 litery gdy zawracałem mu gitarę kolejnymi pierdołami.
                            Za trud wniesiony w organizację tak wspaniałej imprezy jaką jest giełda.
                            I za wiele wiele innych rzeczy których nie wspomnę a miały ogromne dla mnie znaczenie.
                            Grzegorz !!! gdyby nie ty to nie było by spotkań forum w Żywcu (giełda)
                            a nie wyobrażam sobie imprez w "Hacjenda del Łyska" bez twojej pomocy. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję że będę miał mozliwość okazania wdzięczności poprzez jak największy wkład własnej pracy w organizację kolejnej Żywieckiej Giełdy na którą już nie mogę się doczekać.
                            Składam gorące podziękowania dla wszystkich forumowych szoferów którzy mimo gotujących się silników dzielnie transportowali forumowiczów( często po kilka razy) na hacjendę i na giełdę.

                            Składam szczególne podziękowania dla właściciela Hacjendy del Łyska za udostępnienie tak pięknego i urokliwego miejsca dla naszej sporej bandy pijaków.

                            Personelowi Piwiarni Żywieckiej za gar pysznego bigosu dzieki któremu nie pomarliśmy z głodu i za dwie kawy które podane przed giełdą utrzymały mnie na nogach do późnego popołudnia.

                            Maryhhowi za wszystko co zrobił!!! a było tego tak wiele że nie sposób wymienić.

                            Naszemu przyjacielowi Adamowi 16 za to że mimo trapiących go dolegliwości przybył na nasze spotkanie i załatwił na gorące niedzielne sniadanie.

                            Osobistej Żonie Irenie, Magdusi i Miśkowi K za zajecie się moją szklaną hurtownią na giełdzie

                            Zdunowi czyli wybitnie przyjacielskiemu pieskowi za to że nam nie poobgryzał zadków.

                            Wszystkim którzy w jakikolwiek sposób okazali mi pomoc w czasie trwania imprezy.
                            Wszystkim którzy rzucili wszystko w diabły aby pojawić się w Żywcu.
                            bez brody...

                            Comment

                            • Grzegorz_J_bie
                              Porucznik Browarny Tester
                              • 2002.04
                              • 261

                              No marco tosobie popisałeś. Ale ładnie to wszystko ujołes - gratuluje. Fakt, faktem giełda byłasuper. A teraz z innej beczki mam 12 etykiet z nowej Zelandii i chce ja wymienić na podstawki chętnych zapraszam do negocjacii !!
                              beermats_mezyk@op.pl

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                🥛🥛🥛🥛🥛
                                • 2001.02
                                • 23860

                                Grzegorzu_J_Bie - nie przesadzaj z agitacją - kto zechce to zajrzy do działu giełda, nie zamieszczaj wszędzie tego samego tekstu o etykietach z NZ.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...