2004.05.22 - Tychy, 27 Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PiwoszkaTyska
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2003.08
    • 69

    #31
    Witam,

    Browarowcomi już odpisałam, mejl doszedł i problemów nie było. Kangurowi albo już odpisałam,albo odpisze jesli wysle zapytanie na lowcow lub wycieczki.tyskie@kp.pl.

    Pozdrawiam,

    Niespodzianki sie szykuja...

    Comment

    • PiwoszkaTyska
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2003.08
      • 69

      #32
      Okej, zamieszało się, kangur i browarowiec już odpowiedz otrzymali...hm..dobrze,dobrze-zapraszam wiec tych, ktoryz chca sprawdzic czy dostana zaproszenie.

      Czesc Pracy

      Comment

      • BROWARIEC
        Porucznik Browarny Tester
        • 2002.10
        • 429

        #33
        OK. Dzięki! Dostałem (odpowiedź), że mam dostać (zaproszenie ). Za zniżki na PKP dziękuję - grzeję autem
        Żadna płaca nie hańbi...
        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • Maremali
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2002.05
          • 1955

          #34
          PiwoszkaTyska napisał(a)
          Witam, witam, dni do Giełdy nerwowo acz radośnie odliczając...
          Każdy, kto otrzyma zaproszenie, otrzyma również kartę uprawniającą do zniżek na PKP. Dopuszczam możliwość taką, że w OGRANICZONYM ZAKRESIE będziemy takie karty wysyłali do tych osób, które nie są jeszcze w bazie Łowców Birofiliów, ale mieszkają daleko od Tychów. (...)
          A od ilu kilometrów kwalifikuje się jako "daleko od Tychów"?
          http://maremali.web-album.org/

          Comment

          • mwa
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2003.01
            • 5071

            #35
            Słyszałem, że śląskie to też za daleko?
            Ciekawe czy sam dostane.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • bahtol
              Porucznik Browarny Tester
              • 2002.10
              • 331

              #36
              Ja co prawda dostałem odpowiedź, ale negatywną. Bo byłem tylko na dwóch giełdach Tyskich a zaproszenie to rzecz ekskluzywna. Szkoda...
              =bahtol=

              Comment

              • mwa
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 2003.01
                • 5071

                #37
                To rzeczywiście zaczynają się jajca.
                Tak właśnie wygląda mała przewaga Giełdy Żywieckiej.
                Last edited by mwa; 2004-04-06, 19:48.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • Maremali
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2002.05
                  • 1955

                  #38
                  Niestety mnie też nie ma na tej zaszczytnej liscie ale, że Bydgoszcz jest wystarczająco daleko więc otrzymam zniżkę na PKP
                  http://maremali.web-album.org/

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 2003.02
                    • 7971

                    #39
                    Miałem jechać na tę giełdę.Tak bardzo stęskniłem się za Waszymi piwnymi ryjkami ,że nawet myśl o KP i jego wyrobach nie zniechęcała mnie do podróży na Śląsk ,ale na szczęście wspaniali (Z)DOLNOŚLĄZACY zorganizowali Warsztaty we Wrocku tydzień wcześniej.
                    Także połączę przyjemne z pożytecznym.
                    Tylko,że nie napiję się ciepłego leszka i piwa z browaru o długoletniej tradycji-co za niepowetowana strata...


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • PiwoszkaTyska
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2003.08
                      • 69

                      #40
                      Hmm...Czas powiedzieć parę słów.

                      Jeśli idzie o zniżki PKP to osoby, które napisały do mnie mejla na adres Łowców nie dostawały nigdy decyzji na nie, no chyba, że mieszkały przy de Gaulle`a w Tychach

                      A tak poważnie-w kwestii zaproszeń. Życie jest takie,że nigdy nie da się zadowolić wszystkich. Tak było właśnie przy konstruowaniu bazy. Dostaliśmy listy z poprzednich lat pełne Waszych nazwisk, wszystkie wstukaliśmy do Bazy, dodaliśmy trochę ludzi z ankiet z wiosennej giełdy,ale tu okazuje się,że są dodatkowe osoby, które zapewniają,że były, że kolekcjonują, że chcą. Wierzymy,jasna sprawa ALE pomyślcie-browar.biz na przykład skupia kilka tysięcy osób-czy zatem oczekujecie, że wszystkich zaprosimy,jeśli tylko wyrażą chęć?To niemożliwe i sądzę, że przedstawiciele Żywca też o tym wiedzą i bez oghraniczeń zaproszeń nie rozdają.

                      My mamy w Bazie 600 osób. Jeśli sądzicie,że to mało...

                      A podkreślam jedną rzecz. Wstęp na giełdę wolny. Dostęp do spotkań z innymi kolekcjonerami otwarty. Zniżki na PKP do zdobycia. Czy zatem wszystko się rozbija kochani o te gadżety?? Bo jeśli tak, to już mogę powiedzieć, że będzie loteria dla WSZYSTKICH- z super nagrodami i kurczę blade, nikt z Tychów z pustymi rękami nie wyjeżdza i nie wyjedzie!Nie mówiąc o wycieczkach po browarze, o muzycznych niespodziankach itp.A jeśli to dla niektórych za mało, no to sorry,ani więcej słowa na ten temat.

                      Dotychczas nie było żadnych realnych zasad z zaproszeniami. Od teraz będzie to:wypełnianie ankiety czyli pojawianie się (przynajmniej raz w roku), zbieranie (tu wierzymy na słowo i zasięgamy opinii birofilów).Zaczynając od zera (a tak też zaczynają osoby, które w bazie z ostatnich latach nie figurują, do wytłumaczenia z Markiem Brandysem czemu nie, jeśli ktoś mimo to dostawał zaproszenia)liczę, że 3 giełdy (między 2003 a 2005)wystarczą.

                      Pozdrawiam i do zobaczenia w TychachWarto!

                      Comment

                      • abernacka
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🥛🥛🥛🥛
                        • 2003.12
                        • 10861

                        #41
                        PiwoszkaTyska napisał(a)


                        ....jasna sprawa ALE pomyślcie-browar.biz na przykład skupia kilka tysięcy osób-czy zatem oczekujecie, że wszystkich zaprosimy,jeśli tylko wyrażą chęć?....
                        Bez przesady!! Tak naprawde osób aktywnie działających na forum jest max.200. Czy to jest dużo!? Bardzo chciałem wybrać się na giełde do Tych, ale jak ja mam pisać/błagać o zaproszenie, to ja dziękuję!!
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • sodom
                          Porucznik Browarny Tester
                          • 2002.12
                          • 351

                          #42
                          Niezłą kiszkę zafundowała KP z tymi zaproszeniami.!!!!

                          Comment

                          • PiwoszkaTyska
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2003.08
                            • 69

                            #43
                            Mam pewne pytanie:

                            Co to znaczy,że aktywnie działa co najwyżej 200? W oparciu o jakie kryterium ta liczba. I co jeśli pojawia się kolejny klub, forum, które też uważa się za pręzne w środowisku?

                            Natomiast my zapraszamy 600 osób.Czy w takim razie to nie zaspokaja środowiska kolekcjonerów?Wierzcie mi,chętnych jest dużo, dużo więcej-wszystkich zapraszamy,ale nie wszyscy zaproszenia dostaną.

                            O żadnej "kiszce" mowy być nie może - nie musicie "prosić" się o zaproiszenia-wystarczy jeździć na Giełdy i sami Wam je wyślemy

                            Pozdrawiam

                            Comment

                            • abernacka
                              Generał Wszelkich Fermentacji
                              🥛🥛🥛🥛
                              • 2003.12
                              • 10861

                              #44
                              Droga "piwoszko"!
                              Po pierwsze jakbyś gościła częściej na forum, zauważyłbyś że jest tylko kilkadziesiąt osób które mają ochotę spotykać się, rozmawiać o prawdziwym piwku itp.
                              Po drugie. Na jakie giełdy trzeba jeździć. Rozumiem na te jedynie słuszne czyli do Tych. Tak!?
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • sodom
                                Porucznik Browarny Tester
                                • 2002.12
                                • 351

                                #45
                                tak, jedynie słuszna giełda jest w Tychach, podobnie jak pochodzące z tego miasta jedynie słuszne piwo!!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...