Tucher, 2 pszenice + szkło

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dreamer
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.05
    • 1576

    Tucher, 2 pszenice + szkło

    Na stronie www.tucher.pl dojrzałem informację o promocyjnych "zestawach piwosza", w skład których wchodzą 2 but. jasnej pszenicy i szklanka. Dalej jest mowa o tym, że zestaw będzie dostępny we wszystkich sklepach, w których sprzedawany jest Tucher.
    Pytanie do forumowiczów: czy ktoś już natknął się na ten zestaw? Jeśli tak, to gdzie i w jakiej cenie?
    Nie ukrywam bardzo jestem zainteresowany nabyciem zestawu (a w to, że będzie w Łodzi raczej nie wierzę - u nas nie sprzedaje się Tuchera )
    Blog: Piwna Brytania
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 2003.12
    • 10861

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dreamer
    Na stronie www.tucher.pl dojrzałem informację o promocyjnych "zestawach piwosza", w skład których wchodzą 2 but. jasnej pszenicy i szklanka. Dalej jest mowa o tym, że zestaw będzie dostępny we wszystkich sklepach, w których sprzedawany jest Tucher.
    Pytanie do forumowiczów: czy ktoś już natknął się na ten zestaw? Jeśli tak, to gdzie i w jakiej cenie?
    Nie ukrywam bardzo jestem zainteresowany nabyciem zestawu (a w to, że będzie w Łodzi raczej nie wierzę - u nas nie sprzedaje się Tuchera )
    Taki zestaw można było kupić na targach piwnych w Gdańsku w pierwszy weekend majowy tego roku. Cena takiego kompletu koształtowała sie wysokości 15zł.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Dreamer
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.05
      • 1576

      #3
      To dość dawno temu, ale skoro reklamują estawy na swojej stronie, to oferta jest jeszcze aktualna. Chyba, że rzadko aktualizują stronę...
      Blog: Piwna Brytania

      Comment

      • marian1920
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.10
        • 1333

        #4
        chętnie bym się zaopatrzył w taki zestawik niestety na śląsku nigdzie nie go widziałem

        Comment

        • marian1920
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.10
          • 1333

          #5
          taki zestawik widziałem w Silesia CIty Center. Jest tam taki mały barek z piwkiem tucher, jednak owy zestaw kosztował aż 29 zł

          Comment

          • JanSerce
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2005.12
            • 22

            #6
            wczoraj tez zauwazylem w tym burzuazyjnym Silesia City ten zestawik, cena tak jak mowi kolega marian - 29 zl - wiec olalem sprawe, ale za to jako ze oni tam leja tego Tuchera do fajnych szklaneczek, moim lupem padla jedna szklanka :> calkowicie za darmo :>
            "Budzę się rano jakaś pustka dookoła
            Nie wiem co robić wstaje zwykły dzień
            Najlepiej wstać ubrać buciory
            Na miasto wyjść i komuś dać w ryj"

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23858

              #7
              wielka prośba - używaj prosze polskich znaków, jesli masz taką techniczną mozliwość. Pozwoli to sensowne działać wyszukiwarce i jest po prostu czytelniejsze.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • JanSerce
                Szeregowy Piwny Łykacz
                • 2005.12
                • 22

                #8
                nie mam takiej technicznej mozliwosci.
                "Budzę się rano jakaś pustka dookoła
                Nie wiem co robić wstaje zwykły dzień
                Najlepiej wstać ubrać buciory
                Na miasto wyjść i komuś dać w ryj"

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  🥛🥛🥛🥛🥛
                  • 2001.02
                  • 23858

                  #9
                  w podpisie i profilu miałeś, ale niech Ci będzie
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • JanSerce
                    Szeregowy Piwny Łykacz
                    • 2005.12
                    • 22

                    #10
                    skoro juz sie tak wszystkiego tu czepiacie, to powiem tak: nie chce mi sie pisac z polskimi znakami, po drugie odkad pamietam netykieta zabrania uzywania polskich znakow na necie, poniewaz ludzie maja rozne programy, nie tylko IE czy Opere i czasami nie ma polskich znakow tylko krzaki typu :kt#$r%&dy? tak wyglada slowo którędy?.
                    "Budzę się rano jakaś pustka dookoła
                    Nie wiem co robić wstaje zwykły dzień
                    Najlepiej wstać ubrać buciory
                    Na miasto wyjść i komuś dać w ryj"

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      🥛🥛🥛🥛🥛
                      • 2001.02
                      • 23858

                      #11
                      to są zamierzchłe czasy, gdy nie było żadnych ujednoliconych standardów kodowania (m.in.) polskich znaków diakrytycznych. A i wbrew pozorom, netykieta też się zmienia. Nie wiem czemu traktujesz wszystkie uwagi kierowane do Ciebie jako czepianie się, każdy serwis ma swoje zasady i ich stara się przestrzegać. Zresztą po co robić coś źle skoro można dobrze i nie zabiera to więcej czasu? to jest pytanie retoryczne, nie zamierzam Ciebie przekonywać na siłę i nie jest to odpoweidni temat na to.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • JanSerce
                        Szeregowy Piwny Łykacz
                        • 2005.12
                        • 22

                        #12
                        racja temat to nieodpowiedni, powiem tylko że postaram sie przyzwyczaić do pisania z ogonkami rozejm?
                        "Budzę się rano jakaś pustka dookoła
                        Nie wiem co robić wstaje zwykły dzień
                        Najlepiej wstać ubrać buciory
                        Na miasto wyjść i komuś dać w ryj"

                        Comment

                        Przetwarzanie...