Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Neptune
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 09-2013
    • 184

    Przy ilości Lidlów w Polsce może im się to nawet bardziej opłacać - posłać do jednego marketu 500 butelek po 4zł, niż do dwudziestu sklepików specjalistycznych po 10 butelek, za 8zł.

    Comment

    • dlugas
      Major Piwnych Rewolucji
      🍼
      • 04-2006
      • 4014

      Pomyśl długofalowo jako dostawca takich piw do Polski.

      Zaczniesz systematycznie co pół roku robić mega promocje tylko dla LIDLA to spokojnie, możesz już nie wysyłać a wręcz wycofywać te same piwa z innych sieci handlowych, które maja je po cenie 2x wyższej.
      Przyzwyczaisz klienta to takich "promocji" to klient nie kupi w ogóle jakichkolwiek "zagramanicznych" w hiperblaszkach (nie licząc heńków, hrolszy i karslsów)

      Ja przypuszczam, że z anglikami to był jednorazowy "deal"
      Albo dla szybkiego jednokrotnego ubicia obrotów dla DOSTAWCY/IMPORTERA
      Albo w ramach marketingu/reklamy: "Kup tanio w lidlu, a jeśli Ci posmakuje to poszukaj gdzieś indziej i kup od czasu do czasu przy świętach coś podobnego już w zwykłej cenie"

      PS Oczywiście nie mam nic przeciwko, aby takie "angielsko-belgijskie akcje" były choć tylko raz na rok co rok :]
      Last edited by dlugas; 16-03-2015, 18:04.
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • yoda79
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 01-2013
        • 861

        Na Złotego się rzucę

        Comment

        • crocco
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 12-2010
          • 590

          Mam gazetkę z takimi cenami wiec to prawda.

          Comment

          • chechaouen
            Major Piwnych Rewolucji
            🍼🍼
            • 01-2011
            • 1180

            Te Belgi to wszystko z browarów stale współpracujących z Lidlem, w innych krajach ta oferta pojawia się regularnie (pisałem o tym kilka miesięcy temu przepowiadając tę promocję ). Podobnie było z Anglikami, cała oferta to były produkty 2-3 browarów. Mają stały deal na atrakcyjnych warunkach - ogromne zamówienie a w zamian preferencyjna cena

            Comment

            • jaw7
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 10-2012
              • 173

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen
              Te Belgi to wszystko z browarów stale współpracujących z Lidlem, w innych krajach ta oferta pojawia się regularnie (pisałem o tym kilka miesięcy temu przepowiadając tę promocję ). Podobnie było z Anglikami, cała oferta to były produkty 2-3 browarów. Mają stały deal na atrakcyjnych warunkach - ogromne zamówienie a w zamian preferencyjna cena
              Dzięki za info - tak sądziłem.Sprawa wyjaśniona.

              Comment

              • e-prezes
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 05-2002
                • 19238

                Ładny offtop się zrobił. Reszta dyskusji o piwach belgijskich tutaj.
                Last edited by e-prezes; 17-03-2015, 14:11.

                Comment

                • Swiecz
                  Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                  • 03-2004
                  • 123

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Neptune
                  Z niemcami była już powtórka, z czechami tak samo, z azjatami również. Myślę, więc, że angole tez będą, ale to w przyszłości.
                  Sądzę, że belgi również jeszcze zobaczymy, ale dopiero za pół roku-rok.
                  Powtórka z piw niemieckich to w lidlu jest co roku w okolicach terminu oktoberfestu, tyle że w zeszłym roku trochę więcej marek rzucili a nie standardowy zestaw (paulaner, bitburger, veltins).
                  Jakoś nie sądzę żeby piwa z UK znowu się pokazały ... ale niech mnie zaskoczą
                  Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

                  Comment

                  • chechaouen
                    Major Piwnych Rewolucji
                    🍼🍼
                    • 01-2011
                    • 1180

                    W PiP w podwarszawskich Markach (kolo M1) wyprzedaż sulimarowego Wetlinera Mgły Sanu po 1,59 zl. Data przydatności do spoz to połowa kwietnia, ale mają tego strasznie dużo. Nie jest to jakis wybitny hefe-weizen ale w tej cenie glupio pogardzić

                    Comment

                    • blimak1
                      Kapral Kuflowy Chlupacz
                      • 01-2014
                      • 76

                      od 19 do 25 w Intermarche piwa Czeskie i Słowackie

                      Comment

                      • malt_worm
                        Kapral Kuflowy Chlupacz
                        • 01-2013
                        • 73

                        w lidlowej ofercie w Łodzi na Paradnej i Zakładowej nie ma Gulden Draak, Piraat i Leute. Ktoś może potwierdzić czy to ogólnopolskie braki, czy tylko Łódź?

                        Comment

                        • legart
                          Kapitan Lagerowej Marynarki
                          • 06-2012
                          • 914

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika malt_worm
                          w lidlowej ofercie w Łodzi na Paradnej i Zakładowej nie ma Gulden Draak, Piraat i Leute. Ktoś może potwierdzić czy to ogólnopolskie braki, czy tylko Łódź?
                          W "moim" Lidlu w Warszawie na ulicy Wolskiej dzisiaj rano braki były identyczne.

                          Comment

                          • lasica_lwd
                            Kapral Kuflowy Chlupacz
                            • 06-2014
                            • 73

                            Wszystkie są. Trzeba tylko połazić po całym Lidlu i posprawdzać palety.

                            W Warszawie przy Hynka dokładnie te trzy nie były wystawione na wierzchu z cenami jak reszta, tylko leżały w kartonach na palecie przy standardowej ofercie piwnej na środku alei.

                            Rzeczywiście mniej było tych kartonów niż reszty. Ja kupiłem całą ofertę po jednej sztuce.

                            Comment

                            • kogra
                              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                              • 03-2005
                              • 139

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika malt_worm
                              w lidlowej ofercie w Łodzi na Paradnej i Zakładowej nie ma Gulden Draak, Piraat i Leute. Ktoś może potwierdzić czy to ogólnopolskie braki, czy tylko Łódź?
                              Na Limanowskiego są ( były rano) wszystkie.

                              Comment

                              • genea
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 02-2006
                                • 1515

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika malt_worm
                                w lidlowej ofercie w Łodzi na Paradnej i Zakładowej nie ma Gulden Draak, Piraat i Leute. Ktoś może potwierdzić czy to ogólnopolskie braki, czy tylko Łódź?
                                Na Wyszyńskiego to samo. Pytałem pracownika i mają dojechać później. Ponoć nawet i dzisiaj. Po południu przejdę się jeszcze raz i mam nadzieję, że będą.
                                Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                                Bractwo Piwne

                                Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                                Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                                Comment

                                Przetwarzanie...