Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KrzychuN
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 12-2006
    • 74

    W InterMarche w Łodzi na Widzewie wczoraj nadal dużo Paulanerów.
    Cena super

    Comment

    • Pendragon
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛
      • 03-2006
      • 13952

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radous
      W moich Żabkach już wycofano piwa z browarów Ciechan, Lwówek, Kormoran i Amber.
      A jeszcze w piątek kupowałem Lwówek książęcy za 2 zł, a do piwa Żywe dostałem gratis otwieracz... Perły
      A pytałeś się o to? Może wykupiłeś wszystko, a poza tym terminy im się już dawno pokończyły i pochowali?
      U mnie Ciechan miał datę 27.09 (sprzedawali jeszcze tydzień po terminie), Lwówek 15.10, Kormorany 25.10 i 5.11.
      Last edited by Pendragon; 23-10-2012, 10:06.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • bartekpawel
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 08-2001
        • 138

        Piotr i Paweł (Pabianice) dziś: 5-pak Miłosław - 2x Koźlak, 2x Marcowe, 1x Pilzner, połączone za szyjki całkiem gustowną tekturą. Całość za 11,99. Kaucji za butelki nie biorą.
        www.kasperskysklep.pl

        Comment

        • dlugas
          Major Piwnych Rewolucji
          🍼
          • 04-2006
          • 4014

          a mi w ulotce pisze, że kaucja za te MIŁOSŁAWY dodatkowo plus 50gr/szt

          któraś tam strona pod koniec
          Last edited by dlugas; 24-10-2012, 17:16.
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • concerto
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            🍼
            • 09-2003
            • 859

            W gazetce faktycznie piszą, że butelki zwrotne. Ale jak zwykle co sklep to obyczaj.
            "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

            Comment

            • waclaw67
              Porucznik Browarny Tester
              • 06-2009
              • 487

              Są browary,które już sobie życzą kaucję 65 gr

              Comment

              • wasyll
                Major Piwnych Rewolucji
                • 09-2008
                • 1823

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67
                Są browary,które już sobie życzą kaucję 65 gr
                I bardzo dobrze, powinno byś jeszcze więcej, może ludzie by się nauczyli co oznacza termin 'butelka zwrotna'.
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • bartekpawel
                  Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                  • 08-2001
                  • 138

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas
                  a mi w ulotce pisze, że kaucja za te MIŁOSŁAWY dodatkowo plus 50gr/szt
                  Faktycznie piszą, ale nie wzięli nawet grosza. Na paragonie niestety też nie ma wzmianki, więc z oddaniem może być problem.
                  www.kasperskysklep.pl

                  Comment

                  • concerto
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    🍼
                    • 09-2003
                    • 859

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bartekpawel
                    Faktycznie piszą, ale nie wzięli nawet grosza. Na paragonie niestety też nie ma wzmianki, więc z oddaniem może być problem.
                    Co chcesz oddać jak dostałeś za darmo? Ew. możesz wymienić przy zakupie albo oddać gdzie indziej.
                    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                    Comment

                    • dlugas
                      Major Piwnych Rewolucji
                      🍼
                      • 04-2006
                      • 4014

                      Oddajesz w innym sklepie z takimi piwami i cena piwa zakupionego w PiP spada jeszcze bardziej.

                      Hmm może jednak się skuszę bo po odjęciu kaucji jak oddam gdzieś indziej to cena bardzo zachęcająca
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • kloss
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 03-2003
                        • 2526

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll
                        I bardzo dobrze, powinno byś jeszcze więcej, może ludzie by się nauczyli co oznacza termin 'butelka zwrotna'.
                        Pod warunkiem, ze sklepy przyjmowałyby zwroty. Spróbuj oddać butelki bez paragonu, jak nie masz zaprzyjażnionego sklepu.

                        Comment

                        • bartekpawel
                          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                          • 08-2001
                          • 138

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto
                          Co chcesz oddać jak dostałeś za darmo?
                          Chcę oddać butelki, bo nie jestem ich kolekcjonerem, a wyrzucać zwrotnych butelek nie chcę.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto
                          Ew. możesz wymienić przy zakupie albo oddać gdzie indziej.
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas
                          Oddajesz w innym sklepie z takimi piwami i cena piwa zakupionego w PiP spada jeszcze bardziej.
                          Hmm może jednak się skuszę bo po odjęciu kaucji jak oddam gdzieś indziej to cena bardzo zachęcająca
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
                          Pod warunkiem, ze sklepy przyjmowałyby zwroty. Spróbuj oddać butelki bez paragonu, jak nie masz zaprzyjażnionego sklepu.
                          Otóż to. Gdyby to było tak proste jak w teorii, to nie byłoby tematu. Aczkolwiek nawet gdybym miał te zwrotne butelki zwrócić do kosza na kolorowe szkło, to i tak cena za zestaw jest interesująca.
                          www.kasperskysklep.pl

                          Comment

                          • dlugas
                            Major Piwnych Rewolucji
                            🍼
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Choć z drugiej strony to różnie może być z tym oddaniem, spotkałem się z dwiema różnymi wersjami FORTUNY, te z TESCO były bezzwrotne, odrobinę niższe i z cienkiego szkła, a te ze sklepu specjalistycznego odrobinę się różniły od tych tescowych. Ja różnicy nie zauważyłem, zostałem uświadomiony przy próbie oddania wszystkich naraz w owym sklepie z regionalnymi piwami.

                            Choć PiP m ciekawą politykę z butelkami np. LAGEROWE i inne CIECHANY mają na rachunku kaucję ale Lwówki już nie a niczym się nie różnią od tych z innych sklepów i nie mają napisu że są bezzwrotne :]
                            Dlatego lubię kupować L.Książęcego w PiP bo wychodzi cena jak zwykłego koncerniaka a nawet taniej niż te drogie Żywce czy Lechy

                            ktoś doczytał do kiedy jest w promocji ten TRYBUNAŁ w bączku? bo nie pamiętam


                            ---------------------edit-----------
                            Butelki zwrotne wszystkie sklepy przyjmować muszą, bo tak nakazuje ustawa z tego co pamiętam, ale czy dostanie się za to kaskę to już jest tylko kwestia danego sklepu. No i jest to osobny temat na inny wątek
                            Last edited by dlugas; 25-10-2012, 15:31.
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • concerto
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              🍼
                              • 09-2003
                              • 859

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas

                              ktoś doczytał do kiedy jest w promocji ten TRYBUNAŁ w bączku? bo nie pamiętam

                              Zdaje się, że już po promocji
                              "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                              Comment

                              • KobiNalewka
                                Porucznik Browarny Tester
                                • 05-2012
                                • 286

                                W Zielonogórskim PiP`le nie naliczają kaucji za te 5-cio paki Miłosława, co sprawia, że 1 sztuka to wydatek 1,90 zł. Butelki spokojnie można oddać w innym miejscu.

                                Są też minusy.. marcowe niestety do pięt nie dorasta Złotemu Smokowi a szkoda..
                                Marcowe skojarzylo mi się natychmiast z Czerwonym Lagerem, gdzie panicznie próbowałem doszukać się jakiegokolwiek smaku.

                                Comment

                                Przetwarzanie...