Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krejn
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 07-2012
    • 102

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndyXaero
    Wczoraj w Biedronce w Krakowie Paulaner Hefe-Weissbier Naturtrueb 0,4l po 2,89zł (wcześniej był po 3,19 albo 3,29) i wygląda na to że to nie jest promocja tylko dumpingowa cena "regular" Biedronki. Jako amatora piw pszenicznych bardzo mnie to cieszy choć zdaję sobie sprawę że Paulaner to żaden szał ale solidny średniak.
    Tutaj pozwolę sobie nie zgodzić się. Paulaner jest ogólnodostępny i należy do koncernu, jednak dalej mamy do czynienia z klasowym przedstawicielem gatunku. Może sam wybiorę się do Biedry, sprawdzić czy we Wrocławiu, też wprowadzili tę ofertę.
    What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

    Comment

    • dlugas
      Major Piwnych Rewolucji
      🍼
      • 04-2006
      • 4014

      Z tego co zauważyłem w moim mieście i z postów kolegów z innych miejsc to wnioski są takie:
      Biedronka wprowadziła Paulanery po 3,49zł, później zeszli do 3,19zł a obecnie wyprzedają po jeszcze niższej cenie bo się całkowicie pozbywają tego piwa z oferty.

      Taki sezonowy rzut jak było z grodzkim, leżajskiem pszenicznym, zagłobą teraz wprowadzają jakieś czeskie itp.

      Paulaner to koncernówka, ale zarazem bardzo porządny przedstawiciel stylu, trzyma formę od długiego czasu.
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • AndyXaero
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 08-2011
        • 7

        Miałem tylko na myśli, że są jeszcze lepsze pszeniczniaki, np. Edelweiss.

        Jeśli to jednorazowy rzut to szkoda, bo Paulaner w stosunku cena/jakość jest w Biedronce piwem nr 1. Mnie się wydaje ze to piwo dobrze się sprzedaje w Biedronkach (Leżajsk Pszeniczny też był w tamtym roku niezły i też schodził na pniu), więc trochę nie rozumiem polityki, w której coś co się dobrze sprzedaje nie jest wznawiane. Może chodzi tylko o przyciągnięcie kilentów do sklepu.

        Swoją drogą, ciekawe w jakiej cenie Biedronka ma jeszcze na Paulanerze zysk, a od jakiej cena jest dumpingowa...

        Comment

        • dlugas
          Major Piwnych Rewolucji
          🍼
          • 04-2006
          • 4014

          No oczywiście że są lepsze pszeniczniaki, tylko że nie w takiej cenie jak obecnie paulaner

          Cena/jakość nawet nie w biedronce tego piwa nadal jest w świetnym stosunku

          Ja tylko gdybam z tymi sezonowymi rzutami w Biedronce tych różnym gatunków i marek piw.
          Oczywiście, że szkoda że niema ich w ciągłej sprzedaży (zagłoby nie żałuję ale raczej kupili/zamówili jakąś tam daną ilość w bardzo promocyjnych cenach i po sprzedaniu owej ilości raczej nie chcą ponawiać takich akcji.

          Dlaczego nie wiem :/

          Może Leżajsk pszeniczny wróci na lato ?
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • hassan10
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 10-2010
            • 40

            Gdańsk, E.Leclerc w Galeria Przymorze jest zamkowe export w cenie 0.99 zł z datą ważności do 14.04.2013

            Comment

            • Sokół83
              Major Piwnych Rewolucji
              • 12-2004
              • 1598

              w Kauflą (jak to wymawia mój francuski znajomy) jest promocja włoskich piw Mastri Birrai Umbri: Cotta 21 (orkiszowe), 37 i 74 (jakieś górnofermantecyjne dziwadła - pierwsze z groszkiem, drugie z soczewicą). Po 7zł za 0,375l
              Z INNEJ BECZKI

              www.fotopolska.eu

              Comment

              • kwarta81
                Kapral Kuflowy Chlupacz
                • 03-2011
                • 36

                W Intermarché jest promocja Paulanera 0,5 ml czteropak za 9,99 zł co daje w przeliczeniu za jedno piwo niespełna 2,5 zł. Dla mnie cena po prostu bomba. W tym przypadku Biedronka się chowa.

                Comment

                • kishar
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 10-2003
                  • 1691

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
                  w Kauflą (jak to wymawia mój francuski znajomy) jest promocja włoskich piw Mastri Birrai Umbri: Cotta 21 (orkiszowe), 37 i 74 (jakieś górnofermantecyjne dziwadła - pierwsze z groszkiem, drugie z soczewicą). Po 7zł za 0,375l
                  Przejrzałem gazetkę promocyjną Kauflanda i nie ma tego piwa....wiec mam pytanie czy ta promocja jest ogólnopolska?

                  Comment

                  • Doodeck
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 05-2003
                    • 1612

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar
                    Przejrzałem gazetkę promocyjną Kauflanda i nie ma tego piwa....wiec mam pytanie czy ta promocja jest ogólnopolska?
                    W Tychach na półkach jest po 6,99 zł.
                    Dalekosiężny
                    Obserwator
                    Obiektów
                    Dynamicznie
                    Epatujących
                    Ciekawymi
                    Koncepcjami

                    Comment

                    • kamcio1990
                      Porucznik Browarny Tester
                      • 11-2010
                      • 300

                      Piwa pojawiły się swego czasu w ramach tygodnia włoskiego. Przed świętami wielkanocnymi widziałem je po ok.12 zł/sztuke. Pewnie nie zeszły, i przecenili.

                      Comment

                      • yammy
                        Szeregowy Piwny Łykacz
                        • 03-2013
                        • 4

                        Witam na forum to moj 1 post

                        W Lidlu od 15.04 tydzien niemiecki i promocje na Veltins i Konig po 1,99zl [konserwy], Paulaner 3,33zł [but 400ml] i Grafenwalder 30zł [beczka 5l].

                        Comment

                        • legart
                          Kapitan Lagerowej Marynarki
                          • 06-2012
                          • 914

                          W warszawskiej Czarodziejce Gorzałce (Kabacki Dukt) - Podskalak - 2,30, Wrocławskie - 1,99 plus butelki

                          Comment

                          • forra6
                            Porucznik Browarny Tester
                            • 11-2008
                            • 413

                            W Bochni w Tesco Książęce Pszeniczne po 2.25zł (nie doliczają kaucji,więc po oddaniu gdzie indziej wychodzi 1.90zł) Za tą cenę warto, mimo średniej klasy piwa. Nie wiem jak w innych miastach, w gazetce promocji nie zauważyłem
                            Don't trust nobody, It will cost you much too much
                            Beware of the dagger, It caress you at first touch
                            O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                            Comment

                            • kosher
                              Major Piwnych Rewolucji
                              🥛🥛🥛🥛
                              • 04-2005
                              • 2308

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart
                              W warszawskiej Czarodziejce Gorzałce (Kabacki Dukt) - Podskalak - 2,30, Wrocławskie - 1,99 plus butelki
                              W monopolowym na Górczewskiej na wysokości Ciołka Wrocławskie też na promocji za 1,99. Może wyprzedają partię ze starymi etykietami.
                              Nowa warka ma już całkowicie zmienioną szatę graficzną.

                              Comment

                              • wasyll
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 09-2008
                                • 1823

                                W Społem promocja na Miłosław 5-pak: 3xPilzner, Niefiltrowane i Marcowe za 10,49zł.
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...