Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yoreck
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 04-2004
    • 526

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki
    Znów piszę tylko po to, aby inni mi zazdrościli, bo wątpię, żeby w innych Żabkach w Polsce było też coś takiego.
    Otóż w tubylczej Żabce na ulicy Tuwima, piwo Bojan Black IPA kosztuje 1 zł. Dosłownie: JEDEN złotych. Piwo jest z terminem do 07.05.
    Spróbowałem... aromat wyraźnie chmielowy, trochę palony. W smaku goryczka średnia, sporo paloności. Piwo jest wytrawne ze sporą, ładną pianą. Żadnych oznak zepsucia, którego można by się spodziewać w związku ze zbliżającym się końcowym terminem.
    Biegnę w podskokach do Żabki po następne Black IPA za 1 zł
    hehe,w Lublinie Bojan Black IPA kosztuje 0,99 zł + butelka. ŻARTOWAŁEM !!! Byłem chyba w 5 czy 6 Żabkach i piwo z terminem do 07.05 wszędzie jest po 4,5 PLN +butelka.Ciekawy jestem od czego zależy ,że w jednym sklepie sieciowym piwo jest po 1 zł a w innym po 4,5?

    Comment

    • DariuszSawicki
      Major Piwnych Rewolucji
      🍼
      • 08-2012
      • 2869

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck
      hehe,w Lublinie Bojan Black IPA kosztuje 0,99 zł + butelka. ŻARTOWAŁEM !!! Byłem chyba w 5 czy 6 Żabkach i piwo z terminem do 07.05 wszędzie jest po 4,5 PLN +butelka.Ciekawy jestem od czego zależy ,że w jednym sklepie sieciowym piwo jest po 1 zł a w innym po 4,5?
      Myślę, że właściciel( właściciele) Żabki dają sporo autonomii kierownikom sklepów w poszczególnych regionach Polski.
      W związku z tym, że województwo warm-mazurskie uważane jest za prowincję, to i cena jest prowincjonalna, tak aby lud wypił a i piwo się sprzedało.
      Tu mają straty, ale w woj. mazowieckim sobie wyrównają.
      A tak wygląda promocyjna butelka( oczywiście opróżniona )
      Attached Files

      Comment

      • Szakali
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 08-2013
        • 572

        U mnie w żabce jest takie chamstwo, że nawet piwa po terminie sprzedają po normalnej cenie...o takiej promocji mogę pomarzyć. Nie raz robiłem awanturę w sklepie, że mają na półkach piwa po terminie a to jest ewidentny brak szacunku do klienta...ale po nich to spływa i tak mamy co pół roku nowego ajenta

        PS: Pamiętam jak raz brackie po terminie obniżyli z 2.59 do 2 zł pfff żenada. Obecnemu ajentowi daję góra 2 miesiące..już idą zakłady kiedy pójdzie z torbami
        Last edited by Szakali; 04-05-2014, 14:43.

        Comment

        • robox
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 11-2002
          • 8188

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki
          Myślę, że właściciel( właściciele) Żabki dają sporo autonomii kierownikom sklepów w poszczególnych regionach Polski.
          W związku z tym, że województwo warm-mazurskie uważane jest za prowincję, to i cena jest prowincjonalna, tak aby lud wypił a i piwo się sprzedało.
          Tu mają straty, ale w woj. mazowieckim sobie wyrównają.
          A tak wygląda promocyjna butelka( oczywiście opróżniona )
          Ostatnio widziałem w miejscowej Żabce całą skrzynkę Fortuny Śliwkowej z takimi naklejkami z 1,5 na kapslach.
          Powodem był też kończący się termin ważności.
          Last edited by robox; 04-05-2014, 16:37.

          Comment

          • robox
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 11-2002
            • 8188

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
            W Żabkach, w jakiejś promocji grillowej Miłosławy: Marcowy, Niefiltrowany, Pilzner "2 za 5 zł".
            W ramach tej samej promocji, jako ciekawostki można dodać:
            - Bavaria 0,0% Pszeniczne 0,33l "3 za 7,50 zł"
            - Bavaria 0,0% Jabłko, Brzoskiwnia 0,25l "3 za 6,50 zł"

            Comment

            • wasyll
              Major Piwnych Rewolucji
              • 09-2008
              • 1823

              We wrocławskich Fresho-Żabach promocji takiej brak, Boajnowa w ogóle nie widziałem, Lwówki z terminem do czerwca.
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • Sekator
                Porucznik Browarny Tester
                • 06-2013
                • 269

                Poznań, Alma - Stary Browar już/dopiero ma Bellhaveny.
                http://degustacjepodplotem.blogspot.com/

                Comment

                • forra6
                  Porucznik Browarny Tester
                  • 11-2008
                  • 413

                  U mnie w Żabce Pani z rozbrajającym uśmiechem przyznała że skoro data jest do dziś (warka do 4 maja) to cena jest normalna czyli 5.49zł czyli rozumiem że od jutra będą przeceniali i sprzedawali po terminie...
                  A żeby nie było off-a to owocowe piwko Frumalt w Tesco po 0,99zł (bez alk) lub 1,29zł (wersja alkoholowa) /puszki i butelki 0.33l/
                  Last edited by forra6; 05-05-2014, 14:52.
                  Don't trust nobody, It will cost you much too much
                  Beware of the dagger, It caress you at first touch
                  O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                  Comment

                  • abelincoln
                    Porucznik Browarny Tester
                    🥛🥛🥛
                    • 01-2010
                    • 292

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PociungWidmo
                    Cena Wielkanocnego spadła do 1.99, termin spożycia do 17 maja.
                    Ten sam niż zawędrował do Carrefoura w stołecznej Galerii Mokotów.
                    Analogicznie z produktami Żywca.

                    W ramach ciekawostki: pojawiło się pierwszy raz w tym miejscu piwo Żyguliewskoje w litrowych konserwach. Nie zapamiętałem producenta - ale sądząc po parametrach, nie opisane tutaj.

                    Comment

                    • Kryzys_Finansowy
                      Kapral Kuflowy Chlupacz
                      • 02-2009
                      • 58

                      Od 7 do 19 maja w Carrefour Festiwal Piwa. W gazetce na stronach z piwami regionalnymi warte uwagi są np. Komesy w cenie 3,99zł oraz Porter łódzki za 3,89zł.
                      Czuwaj

                      Comment

                      • kiszot
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        🍼🍼
                        • 08-2001
                        • 8105

                        W bytomskim Carrefour są jeszcze 3 kartony Wielkanocnego z Okocimia po 1.99
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • Petitpierre
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🥛🥛🥛🥛
                          • 01-2014
                          • 2565

                          W najnowszej gazetce TESCO pod szyldem: "1/2 litra piwa jest przestępstwem" i "sprzedaż czystego alkoholu etylowego osobom do lat 18" czy jakoś tak na promocji:

                          Rebel Kolendra 2,99
                          Rebel Dubeltowa Pszenica 2,69
                          Namysłów Pils 2,49
                          Żywe 3,49

                          a dla fanatyków złego smaku jest DWUNASTOPAK Herr Nasia (z takim wielkim zestawem się nie spotkałem jeszcze).
                          Mały porterek-przyjaciel nerek

                          Comment

                          • Mocho
                            Kapral Kuflowy Chlupacz
                            • 01-2014
                            • 92

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre
                            a dla fanatyków złego smaku jest DWUNASTOPAK Herr Nasia (z takim wielkim zestawem się nie spotkałem jeszcze).
                            zestaw juwenaliowy co roku na początku maja jest promocja na dwunastopak harnasia

                            Comment

                            • Rogerson
                              Porucznik Browarny Tester
                              • 08-2012
                              • 421

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll
                              We wrocławskich Fresho-Żabach promocji takiej brak, Boajnowa w ogóle nie widziałem, Lwówki z terminem do czerwca.
                              Bojanowo Black Ipa i Toporek są na stałe dostępne w moich dwóch żabkofreszach na odludziu (Stabłowice), podobnie jak Lagerowe, Belg, Wiedeńskie, Altbier i jeszcze parę innych wynalazków. A ostatnio w ramach promocji dorzucili Potrójnego i Poczwórnego Komesa w cenie 8 zł za 2. Z niewiadomych dla mnie przyczyn przestali sprowadzać za to Jasnego Kormorana.


                              A apropo tego Carrefour Festiwalu Piwa, to jak ostatnio puścili komunkat, że łódzki porter będzie dostępny, to we Wrocławiu na Hallera go ani razu nie widziałem.

                              Comment

                              • apaczu
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 10-2013
                                • 168

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kryzys_Finansowy
                                Od 7 do 19 maja w Carrefour Festiwal Piwa. W gazetce na stronach z piwami regionalnymi warte uwagi są np. Komesy w cenie 3,99zł oraz Porter łódzki za 3,89zł.
                                Czuwaj
                                To jakaś akcja lokalna, czy obowiązująca na cały kraj? Nie widzę tej oferty na stronie sklepu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...