Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KobiNalewka
    Porucznik Browarny Tester
    • 05-2012
    • 286

    Ostatnimi dniami do "mojej" Żabki wróciła wyprzedaż piw, które posiadają problem z terminem spożycia... Jak się okazało po oględzinach, to były te same egzemplarze co podczas identycznej wyprzedaży na początku maja, tj z datami przydatności do spożycia w zależności od marki piwa 01.05.14 - 04.05.14. Delikatnie mówiąc: przesadzają.

    Comment

    • Mocho
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 01-2014
      • 92

      chociaż przecenione są, u mnie piwo przeterminowane o 2 miesiące stoi na półkach w regularnej cenie

      Comment

      • robox
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 11-2002
        • 8188

        W Kauflandzie od 22 do 28 maja, Krusovice Czarne 0,5l butelka po 3,39 złotego.
        Last edited by robox; 21-05-2014, 12:48.

        Comment

        • Pendragon
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛
          • 03-2006
          • 13952

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka
          Ostatnimi dniami do "mojej" Żabki wróciła wyprzedaż piw, które posiadają problem z terminem spożycia...
          U mnie w jednej Żabce Ciechan Lagerowe (kup 2 za 3,25) z datą 19.05 a w drugiej 19.06 - już z nową kontretykietą. Wiadomo, którą wybrałem, mimo że akurat w tej nie trzymają go w lodówce. Dobrze, że wróciło, no ale...

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • forra6
            Porucznik Browarny Tester
            • 11-2008
            • 413

            W mojej Żabce z kolei Kormoran Jasny, Okocim Wielkanocne po 1.99zł. Data na dniach lub lekko po.
            Don't trust nobody, It will cost you much too much
            Beware of the dagger, It caress you at first touch
            O, all small creatures, It is the twilight if the gods

            Comment

            • robox
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 11-2002
              • 8188

              W Almie, od 22 maja do 4 czerwca Porter z Okocimia w promocji po 3,79 złotego.

              Comment

              • kurgan
                Gość
                • 04-2004
                • 315

                Alma

                od którego zacząć?
                polskie portery w almie już mi wychodzą bokiem
                jak marka belhaven ma sie do polskiego rzemiosła, Pinta? Alebrowar?
                Attached Files

                Comment

                • Petitpierre
                  Major Piwnych Rewolucji
                  🥛🥛🥛🥛
                  • 01-2014
                  • 2565

                  Najpierw Scottish Ale, nie są to wyżyny, ale można.

                  Potem Wee Heavy, że można robić piwa mocne bez alkoholu wyczuwalnego, a słodkie i głębokie, a na deser stout'em warto zakończyć.

                  Twisted Thistle sprawdzi się na rano, na orzeźwienie/dotrzeźwienie.

                  O marce w roku 1827 sam austriacki cesarz pisał: "burgundy Szkocji, których smaku nie da się podrobić, słynne nie mniej niż bawarskie mocne piwa". Ja mogę dodać, że jeśli szukam stylu, to Belhaven jest odzwierciedleniem i wpisuje się w historię.

                  PINTA to jeszcze nie ta liga, a Ale Browar takich piw raczej nie warzy, i wątpię żeby kiedykolwiek zaczął.
                  Last edited by Petitpierre; 22-05-2014, 19:33.
                  Mały porterek-przyjaciel nerek

                  Comment

                  • yoda79
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 01-2013
                    • 861

                    Pinta nie ta liga? Przesada, Imperium niszczy to Ipa.

                    Comment

                    • Petitpierre
                      Major Piwnych Rewolucji
                      🥛🥛🥛🥛
                      • 01-2014
                      • 2565

                      Imperium proszę szanownego Pana, to Imperial IPA, a Twisted Thistle to de facto szkockie podejście do American IPA, o czym zresztą piszą na kontrze, choć rasowym AIPA, to to nie jest. Tak więc porównanie nie a propos, i to bardzo.
                      Mały porterek-przyjaciel nerek

                      Comment

                      • yoda79
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 01-2013
                        • 861

                        Zgadza się, ale ogólnie na polskim rynku jest kilka Ipa lepszych od tego z Belhaven.

                        Comment

                        • Petitpierre
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🥛🥛🥛🥛
                          • 01-2014
                          • 2565

                          Owszem, w kwestii sensu stricte AIPA, lepsza od Belhaven'a jest Grand Prix AIPA (naturalnie warka nr 1), co do tego nie ma wątpliwości, ale np. Belhaven jest smaczniejszy od King of Hop czy Rowing Jack'a. Co kto lubi, i czego kto szuka w stylu.
                          Mały porterek-przyjaciel nerek

                          Comment

                          • Pivotal
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 05-2013
                            • 671

                            Nie wiem jak jest w innych sklepach Społem na terenie kraju,ale w szczecińskich od 23.05'14 do 4.06'14 mają w promocji: Książęce Złote Pszeniczne,Czerwony Lager,Ciemne Łagodne i Jasne Ryżowe w cenie 2,89.- ; Świętojańskie (Okocim) za 3,29.- ; Grolsch za 3,59.- (puszka 0.5l) ; Carlsberg Citrus po 3,59.-(but.) i 3,70.-(pusz.) ; Lech Premium 4-pak (pusz.) po 10,99.-

                            Comment

                            • dlugas
                              Major Piwnych Rewolucji
                              🍼
                              • 04-2006
                              • 4014

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pivotal
                              Nie wiem jak jest w innych sklepach Społem na terenie kraju,ale w szczecińskich od 23.05'14 do 4.06'14 mają w promocji: Książęce Złote Pszeniczne,Czerwony Lager,Ciemne Łagodne i Jasne Ryżowe w cenie 2,89.- ; Świętojańskie (Okocim) za 3,29.- ; Grolsch za 3,59.- (puszka 0.5l) ; Carlsberg Citrus po 3,59.-(but.) i 3,70.-(pusz.) ; Lech Premium 4-pak (pusz.) po 10,99.-
                              która z tych cen ma mnie i innych zachęcić do kupienia któregoś z tych piw?

                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • kurgan
                                Gość
                                • 04-2004
                                • 315

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas
                                która z tych cen ma mnie i innych zachęcić do kupienia któregoś z tych piw?

                                to są regularne ceny jak nie drożej..

                                Comment

                                Przetwarzanie...