BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kopyr
    replied
    Biuro rzeczy znalezionych - III Warsztaty Piwowarskie we Wrocławiu

    Uprzejmie informuję, że w wyniku pomroczności jasnej zajumałem komuś egzemplarz książki "Jak warzyć piwo" Ziemowita Fałata. Rzeczona ksiązka leżała na ławce, przy stole do prezentowania piw domowych - po degustacji skitrałem ją do swojej torby z giftami i teraz chciałbym oddać. Jeżeli znajdzie sie własciciel to proszę na priv, w celu ustalenia adresu, pod który mam ją przesłać. Jeżeli nie to za kilka dni/tydzień pozwolę sobie wrócić do tematu, aby podarować książeczkę jakiemuś początkującemu piwowarowi, bowiem mi nie będzie przydatna.
    Przepraszam osobę, która została z książki ogołocona i postaram się jakoś zrekompensować straty.

    PS Osoby, które coś znalazły lub zgubiły mogą korzystać z tego tematu według potrzeby

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    Jestem ciekaw ,kto mógł zostawić u nas w domu koszulkę "browarową" z hasłem" Lud pragnie pszenicy" i z nickiem Abernacka
    Proszę się więc szybko przyznać
    Dzięki za przypomnienie ! Od siebie dodam, że oprócz koszulki zapomniałem Pirata Mocnego oraz Bosmana. Stasznie nam ich brakowało w pociągu!

    Leave a comment:


  • Pogoniarz
    replied
    Jestem ciekaw ,kto mógł zostawić u nas w domu koszulkę "browarową" z hasłem" Lud pragnie pszenicy" i z nickiem Abernacka
    Proszę się więc szybko przyznać

    Leave a comment:


  • cyborg_marcel
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika siostraaa
    Arek jest głęboko przekonany że wspomniany sweterek należy do Slavoya
    A przynajmniej są świadkowie, że S. ten "za mały" sweterek nosił

    Leave a comment:


  • siostraaa
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    2. Znalazłysmy z Siostrąąąą szaro-bury sweterek, za mały na Arka, Jerzego i Slavoya - może Irona?
    Arek jest głęboko przekonany że wspomniany sweterek należy do Slavoya

    Leave a comment:


  • jerzy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    1. Jerzy - mam Twój scyzoryk
    A właśnie w pociągu się zastanawiałem czy go wziąłem czy nie - ale szukać w plecaku mi się nie chciało.

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    Nie przyznajemy się!

    Ja bym stawiała na JAcksona ....
    Last edited by Małażonka; 04-01-2006, 19:22.

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    1. Jerzy - mam Twój scyzoryk
    2. Znalazłysmy z Siostrąąąą szaro-bury sweterek, za mały na Arka, Jerzego i Slavoya - może Irona? Jest do odbioru w Kadach

    Leave a comment:


  • mark33
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
    Skoro kufel Marka znalazł się u nas, to z przyjemnością informuję autora tych słów:, że znaleźne i tak nie będzie przyjęte
    Dokonamy przelewu złocistą walutą , za pomocą znalezionego naczynia

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    Skoro kufel Marka znalazł się u nas, to z przyjemnością informuję autora tych słów:
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
    (...)Znalazca, zostanie nagrodzony równowartością w PLN, w chwili doręczenia , lub dokonany zostanie przelew
    , że znaleźne i tak nie będzie przyjęte

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Kufel wytłaczany pasuje do rysopisu przedstawionego przez Marka33 i uzupełnionego przez Naczelnika. Jest u nas
    Poza kuflem Marka i portkami Arcego w naszym worze ze zgubami są:

    -kufel pewnej marki co to ją reklamowała Mariola o kocim spojrzeniu z ciemnozielonym napisem, białym koziołkiem na czerwonym tle i złotymi ornamentami z datą 1845
    -szklanka tej samej marki co opisany powyżej kufel z czarnym napisem, koziołkiem (biały na czerwonym tle) i nieco startymi złotymi ornamentami (także data 1845)


    Kto się przyznaje?

    Leave a comment:


  • arcy
    replied
    OK, póki jest ciepło, chodzę w krótkich

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    Będą wysyłane w najbliższym czasie (z zastrzeżeniem, że nie dzisiaj - nie zdążę na pocztę )

    Leave a comment:


  • arcy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
    Aaaa..., to jesteś bardziej spostrzegawczy niż my. Rzeczy znalezione spędziły dzisiejszą noc w samochodzie, i dopiero dziś po pracy chciałam sprawdzić jakie tam kufle posiadamy. Płonnych nadziei wzbudzać nie chciałam... Po pracy i tak sprawdzę, a potem potwierdzę wypowiedź naczelnika.

    A tak z innej beczki: spodnie są czarne, sztruksowe ze skórzanym paskiem, męskie niewątpliwie i w pasie nie za wąskie...
    Spodnie są moje Proszę o podpowiedź, jak je odzyśkać.

    Leave a comment:


  • arcy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
    Arcy,już się kapłeś co zostawiłeś w Rybaczówce?
    Nie

    Leave a comment:

Przetwarzanie...