BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ART
    replied
    jakaś trąba (bo zapewne natrąbiona ) zaiwaniła z GABowej skrzynki Ahumbowe piwo przeznaczone dla ARTa - było nawet podpisane

    Leave a comment:


  • Ark
    replied
    Masz rację, chyba jeszcze nie doszedłem do siebie . Więc jeśli słód znaleziony przez Maggyka jest nasz, to się dogaduj w kwestii odbioru

    Leave a comment:


  • dkrasnodebski
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ark
    Jeśli w podłuznej przezroczystej reklamówce (z małą dziurką z boku) to mój. Jeśli tak, to możesz go zatrzymać
    Panie Arku! 85% procent tego słodu było pana a reszta moja

    Leave a comment:


  • Ark
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
    W Hacjendzie znaleziono słód palony - najprawdopodobniej Kangura. Właściciela proszę o kontakt w celu ustalenia sposobu przekazania.
    Jeśli w podłuznej przezroczystej reklamówce typu 'kiszka' (z małą dziurką z boku) to mój. Jeśli tak, to możesz go zatrzymać
    Last edited by Ark; 20-06-2005, 16:54.

    Leave a comment:


  • Ark
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
    Gdyby Ark zastanawiał się, gdzie podział się jego długopis z browaru ORIFLAME to podpowiadam - przebywa obecnie w pewnym dużym mieście nad Wartą
    Spokojnie, pewnie kiedyś osobiście go odbiorę
    Wtedy będziesz miał za swoje

    Leave a comment:


  • Maggyk
    replied
    W Hacjendzie znaleziono słód palony - najprawdopodobniej Kangura. Właściciela proszę o kontakt w celu ustalenia sposobu przekazania.

    Leave a comment:


  • arcy
    replied
    Gdyby Ark zastanawiał się, gdzie podział się jego długopis z browaru ORIFLAME to podpowiadam - przebywa obecnie w pewnym dużym mieście nad Wartą

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Do Hacjendy dotarły, ale potem zniknęły, trzy tablice okolicznościowe, moja, Slavoya i Naczelnika. Podejrzewamy, że forumowicze w ferworze pakowania zgarnęli je niechcąco, posiadacze nadmiernej ilości tablić mogą się przyznać na PW

    Leave a comment:


  • sopista
    replied
    Tablica pod numery rejestracyjne autka mojego kolegi z którym byłem na giełdzie, a zakupiona na stoisku ze słodami i innymi garnkami została na giełdzie. Może ktoś ją spotkał?

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    widać, że jesteś juniorem (bez urazy), ale sam jeszcze nie wszystkich znam, wielu mnie za to zna i w tym gronie rzeczywiście niczego bym się nie obawiał, no może kaca na drugi dzień

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SNOOP
    No nie wiem, czy znasz tu wszystkich browarowiczów i czy zaprosił byś kogoś z drugiej części świata na wspólne oblewanie...

    Arcy napewno nie zna wszystkich, ale nie imprezujemy ze wszystkimi. Na przykład Ciebie nie znamy - miło by było, jakbys uzupełnił profil, przedstawił sie nam, a nie od razu wpychał w temat z wątpliwościami co do nasej uczciwości. To chyba niezbyt dobry początek, popraw się Twoje zdrowie

    Leave a comment:


  • arcy
    replied
    Zakładając, że taka sytuacja miałaby miejsce na wspólnej imprezie (bo inaczej ciężko byłoby o taki zbieg okoliczności), podtrzymuję to co napisałem.

    W chwili obecnej w drugiej części świata przebywa kilku Forumowiczów. Z wszystkimi chętnie bym się spotkał.

    Leave a comment:


  • SNOOP
    replied
    No nie wiem, czy znasz tu wszystkich browarowiczów i czy zaprosił byś kogoś z drugiej części świata na wspólne oblewanie...

    Leave a comment:


  • arcy
    replied
    Jestem dziwnie spokojny, że gdybym zgubił portfel i znalazłby go ktoś z Forumowiczów, portfel wróciłby do mnie nienaruszony.

    Naruszenie nastąpiłoby później, w trakcie wspólnego oblewania znaleziska

    Leave a comment:


  • SNOOP
    replied
    Tylko kto sie przyzna że znalazl np portfel??jak jest jeszcze w nim pare groszy, to mozna sobie kupic piwko...lub kilka

    Leave a comment:

Przetwarzanie...