BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Małażonka
    replied
    Nie! Sami posiadamy podobne zguby

    Leave a comment:


  • naczelnik
    replied
    Poszukuję zagubionych dwóch dni z życia naczelnika.
    Pomożecie?

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    Wczorajszego ranka został on wymyty i ustawiony do wysuszenia w Hacjendzie

    Leave a comment:


  • StaryKocur
    replied
    Nieutulony w żalu właściciel poszukuje nieopatrznie pozostawionego na pastwę niewiadomego w Hacjendzie kufla o kształcie obłym i pojemności 0,5 l z czerwonym napisem "Saris".

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    W "Przytułku u Marusi" czeka na właściciela porzucony w Hacjendzie popielaty polarek. Właściciel sandałków juz się znalazł

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Czy ja komuś pożyczałam książkę "Piwowarstwo", taką z okładką chmielową, bo nie moge znaleźć

    Leave a comment:


  • dkrasnodebski
    replied
    Marusia napisał(a)
    No to ładnie, kolega ma galopującą sklerozę - wszak się wymieniliśmy dyplomami dla urozmaicenia i ja mam Twój
    No to rzeczywiście ładnie.
    Zaraz się pod ziemię zapadnę ze wstydu.
    Ale gdzieś czytałem że brytyjscy naukowcy ustalili, iż częste i w miare obfite spożywanie piwa z wiekiem powoduje właśnie takie dolegliwości związane z pamięcią. Tylko czemu mnie to już teraz dopadło

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    No to ładnie, kolega ma galopującą sklerozę - wszak się wymieniliśmy dyplomami dla urozmaicenia i ja mam Twój

    Leave a comment:


  • dkrasnodebski
    replied
    Znalazłem w pudełeczku ze szkłankami certyfikat z Piwowarów Podlaskich wystawiony na koleżankę Agnieszkę W.
    Jak się tam znalazł nie wiem i wiedzieć nie chcę
    W sprawie powyższego proszę o kontakt na PW.

    Leave a comment:


  • yemiołka
    replied
    co z profilaktyka!

    u nas wala się dekielek od fotoaparatu, ciągle zapominam o tym powiadomić. nie pamiętam, jakiej marki i gdzie leży , ale gdzieś tam jest...
    Last edited by yemiołka; 28-04-2004, 12:53.

    Leave a comment:


  • may
    replied
    Po ostatnich imprezach "około" i "po" giełdowych zgubiłem ochotę na piwo.Może ktoś widział bądź przez przypadek zabrał do np. Wrocławia

    Leave a comment:


  • Marusia
    started a topic BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

    BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

    Ponieważ nagminnie po imprezach ktoś coś gdzieś zostawia, proponuję zgłaszać to w tym temacie - łatwiej będzie znaleźć zgubioną rzecz, lub właściciela rzeczy, w której posiadaniu niechcąco się znaleźliśmy

    To będzie na pewno jeden z bardziej ulubionych tematów np. Pieczarka
Przetwarzanie...