BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Marusia
    replied
    Hehe, piknie - ledwo się tu wpisałam i już znalazłam

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Czy ja komuś nie pożyczyłam książki "Clone Brews" Szamatulskich? Mogło to być dawno, ale dopiero niedawno zaczęłam jej szukać

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Infam
    Okup jaki trza bedzie szykować.
    No to szykuj. Ja już szykuję skrzynkę

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Infam
    Ło matko! Zapomniałbym o swojej koszulce. To moja. Okup jaki trza bedzie szykować.
    Grunt, że tym razem nie zapomniałeś telefonu

    Leave a comment:


  • Infam
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
    Właśnie się zorientowałem, że w siatce z koszulką, którą zgarnałem ze zlotu, jest bonus w postaci dodatkowej koszulki w rozmiarze L. Grzecznie oddam, tylko nie wiem jeszcze, komu. Odbiór.
    Ło matko! Zapomniałbym o swojej koszulce. To moja. Okup jaki trza bedzie szykować.

    Leave a comment:


  • pirackamuza
    replied
    Ja swą posiadłszy...

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Pyk, pyk... Dobry trop, Watsonie... Pyk, pyk...

    1. pirackamuza (główny pirat, tj. kierownik)
    2. pirackamuzykantka
    3. browcian (majtek drelichowy)
    4. polaquita borracha (majtka jedwabna)
    5. Infam
    6. Szerlokleną

    Przeanalizujmy. Polaquita nie pasuje rozmiarowo... Pyk, pyk... Infama chyba widziałem w zlotowej koszulce, no i rozmiarowo też bardziej M. Pyk, pyk... Zostają trzy osoby, ale już nie jestem w stanie myśleć... Pyk, pyk... Czego oni dosypali do tego tytoniu? Pyk, pyk, pykkkkk.......

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Fido, Twoja/Sety koszulka (XL) wróciła do mnie przez ręce Budvara jesli dobrze pamiętam.

    Żą - sprawdź z kim byłeś zadomowiony - to jest zapewne koszulka jednego ze współlokatorów.

    Leave a comment:


  • fidoangel
    replied
    To się sprawa skomplikowała. Ta moja-sety była dużego rozmiaru i dlatego poszła do wora aby ktoś, na kogo jego okazała się za ciasna, wymienił na mniejszą. Jeszcze Arta podpytam czy coś w tej sprawie ma do powiedzenia.

    Jakby nikt się nie zgłosił to wychodzi, że to właśnie ta.

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    A to nie jest ta koszulka "setowa", tzn. dla Sety, której poszukiwał również fidoangel?
    Ona była odłożona w piątkowy zlotowy wieczór u Arta w kartonie właśnie w malowniczej foliówce...

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Bo sprzedam na allegro, a kasę przepiję!

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Właśnie się zorientowałem, że w siatce z koszulką, którą zgarnałem ze zlotu, jest bonus w postaci dodatkowej koszulki w rozmiarze L. Grzecznie oddam, tylko nie wiem jeszcze, komu. Odbiór.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Do Kentakiego, tancerza żywieckiego się zgłoś.

    Leave a comment:


  • naczelnik
    replied
    Kierownika browaru , ktory wydal na swiat ponizsze m.in. piwo, uprasza sie o zgloszenie do najblizszej placowki PW, celem odebrania dobrej rady, wuja
    Attached Files

    Leave a comment:


  • gleb
    replied
    BIAŁA KARTA na smyczy "30 Międzynarodowa Giełda Birofiliów TYCHY" - Częstochowa.

    Witam wszystkich!

    Dwa dni temu dostałem następującego maila:

    "Znalazłem w Częstochowie pod moim blokiem kartę jakąś białą i miała przyczepioną smyczkę 30 Międzynarodowa Giełda Birofiliów TYCHY. Moze to ktoś od was. Masz maila napisz, oddam właścicielowi."

    Właściciela zguby proszę o kontakt ze mną.


    Pozdrawiam,
    Gleb Piatikow
    optimist7@gmail.com

    Leave a comment:

Przetwarzanie...