BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Małażonka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Infam
    (...)Poza tym mam jeszcze czyjeś mieszadło - to z innej bajki (spokojnie nie pali się, w dogodnym terminie)
    Tak się zastanawiam..., co byś powiedział na dzień jutrzejszy?
    Popołudnikiem napiszę PW

    Leave a comment:


  • Infam
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    Slavoya, Slavoya. Infam, Ty pijaku - sam do mnie powiedziałeś przy stole "pożyczam na chwilę nóż Slavoya", jeno ta chwila się nieco rozciągnęła
    Tylko nie pijaku. To musiało być po użyciu specyfików E-prezesa. Po piwie nie mam takich zaników (chociaż starość niesie różne niespodzianki).
    Trochę mi głupio... Całkowiry reset...
    Ciekawe ilu innych rzeczy o sobie ze zlotu się dowiem?
    Tylko proszę o dyskrecję (na PW)

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Slavoya, Slavoya. Infam, Ty pijaku - sam do mnie powiedziałeś przy stole "pożyczam na chwilę nóż Slavoya", jeno ta chwila się nieco rozciągnęła

    Leave a comment:


  • Infam
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
    Nóż to chyba Slavoya, ale mogę się mylić.
    Jak bym wiedział, to bym se głowy nie zawracał...

    Czekam na zgłoszenie / potwierdzenie.
    Last edited by Infam; 30-09-2008, 13:26.

    Leave a comment:


  • Maggyk
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Infam
    Mam do opchnięcia nóż (tępy jak diabli) z jasną rękojeścią (stylizowaną na kość czy cóś). Zgłaszam tak późno, bo było na allegro, a tam nie chcieli nawet za darmo (chyba, że z dopłatą i transportem).
    A tak na poważnie, to byłem niemal pewien, że zgłosiłem powyższy fakt w plotach ale chyba mi się tylko wydawało.
    Poza tym mam jeszcze czyjeś mieszadło - to z innej bajki (spokojnie nie pali się, w dogodnym terminie)
    Nóż to chyba Slavoya, ale mogę się mylić.

    Leave a comment:


  • Infam
    replied
    Mam do opchnięcia nóż (tępy jak diabli) z jasną rękojeścią (stylizowaną na kość czy cóś). Zgłaszam tak późno, bo było na allegro, a tam nie chcieli nawet za darmo (chyba, że z dopłatą i transportem).
    A tak na poważnie, to byłem niemal pewien, że zgłosiłem powyższy fakt w plotach ale chyba mi się tylko wydawało.
    Poza tym mam jeszcze czyjeś mieszadło - to z innej bajki (spokojnie nie pali się, w dogodnym terminie)
    Last edited by Infam; 30-09-2008, 13:15.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    zgubiłem ze trzy dni z życiorysu... ktoś widział?

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Po dokładnym zlustrowaniu, okazało się, że zapyziały mały kufelek jest czeski

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Podobnie jak mały zapyziały niemiecki kufelek

    Gwiazda ma u nas czerwoną narzutkę, Maidenowiec pedalską koszulkę warsztatową, a tajemniczy Ktoś niebieski ręcznik

    Czekamy na propozycje wykupu fantów
    Last edited by iron; 16-09-2008, 09:42.

    Leave a comment:


  • zythum
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
    Pogrążonych w żalu właścicieli: koszulki zlotowej 2008 w rozmiarze XL pozostawionej w domku nr 13 oraz niebieskiego ręcznika pozostawionego w tym samym domku uprasza się o kontakt w celu przekazania nieodżałowanych gadżetów
    Koszulka to moja jest

    Leave a comment:


  • mark33
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
    My zapraszamy pogrążonego w smutku właściciela kufla browarowego znalezionego w poniedziałek w domku nr 16.
    Kufelek został zidentyfikowany jako mój, nic nie powiedział, że chce zostać na zlocie

    Leave a comment:


  • Maggyk
    replied
    My zapraszamy pogrążonego w smutku właściciela kufla browarowego znalezionego w poniedziałek w domku nr 16.

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    Pogrążonych w żalu właścicieli: koszulki zlotowej 2008 w rozmiarze XL pozostawionej w domku nr 13 oraz niebieskiego ręcznika pozostawionego w tym samym domku uprasza się o kontakt w celu przekazania nieodżałowanych gadżetów

    Leave a comment:


  • zythum
    replied
    Dwa kufle giełdowe. Mogłem oddać lub pożyczyć ale nie pamiętam a nie mam

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Wsiąkł mi kufel giełdowy, czy ktoś widział? Łatwo poznać, są na nim moje odciski palców.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...