BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • wizura
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
    Gwoli ścisłości ja zgubiłem: kopertkę z kilkunastoma etykietami (m.in. Wschowa i Gościszewo) oraz dwoma kompletami podstawek otrzymanymi w cenie biletu, ale nie myślę żeby znalazca oddał to organizatorowi. A może się mylę?
    Niestety Masz rację, nikt nie dał mi takowej koperty zaginionej, a szkoda. Na następnej giełdzie, zgłoś się do mnie - podstawki odzyskasz.

    Leave a comment:


  • kibi
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizura
    Mimo szpiegostwa poznaniaka, było tak dobrze nadzorowane, że nikt nic nie zgubił, oprócz pamięci Pawła Piotrowskiego, który nie rozwiązał prostego dla siebie testu. Za rok 22 XI 2008 do zobaczenia !
    Gwoli ścisłości ja zgubiłem: kopertkę z kilkunastoma etykietami (m.in. Wschowa i Gościszewo) oraz dwoma kompletami podstawek otrzymanymi w cenie biletu, ale nie myślę żeby znalazca oddał to organizatorowi. A może się mylę?

    Leave a comment:


  • wizura
    replied
    nic

    Mimo szpiegostwa poznaniaka, było tak dobrze nadzorowane, że nikt nic nie zgubił, oprócz pamięci Pawła Piotrowskiego, który nie rozwiązał prostego dla siebie testu. Za rok 22 XI 2008 do zobaczenia !

    Leave a comment:


  • adam16
    replied
    Poszukuję zielonego wojskowego szala zaginionego w Spiżu na ostatniej giełdzie...

    Leave a comment:


  • banaszek
    replied
    Czy aby to nie były takie szare (kiedyś białe) kapcie z hotelu Palais de la Mediterranee? Moje. Poprosiłem (w pośpiechu), żeby obsługa je przeznaczyła na wysypisko.

    Leave a comment:


  • kot_z_cheshire
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
    W Trzciance ktoś w domku myśliwskim pozostawił przemocozne kapcie w worku - kapcie do odebrania w Trzciance lub na pobliskim wysypisku śmieci
    Całkiem milusie te kapcioszki były..takie...pusiate

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    A ja jakoś wkrótce zgłoszę się po beczkę ze Smoczej to może coś

    Leave a comment:


  • Maggyk
    replied
    Jestem posiadaczką pierścionka z oczkiem przeźroczystym. Ktos zgubił, bo mogę jeszcze oddać, póki się nie przywiązałam.

    W Trzciance ktoś w domku myśliwskim pozostawił przemocozne kapcie w worku - kapcie do odebrania w Trzciance lub na pobliskim wysypisku śmieci

    Leave a comment:


  • dkrasnodebski
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DanielJakubowski
    Wszystko możliwe , choć podejrzenia kierowałem w inną stronę*

    *Jarka lat 12 !
    A cóż ten Jarek znowu zbroił?

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    Nie, my to tylko tak zrozumieliśmy, a to serio Bombadil się pytał, czy ktoś nie znalazł polarku Piotra
    W takim razie byłem bardziej nieprzytomny, niż mi się wydawało

    Leave a comment:


  • DanielJakubowski
    replied
    Wszystko możliwe , choć podejrzenia kierowałem w inną stronę*

    *Jarka lat 12 !
    Last edited by DanielJakubowski; 11-09-2007, 12:47.

    Leave a comment:


  • kot_z_cheshire
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DanielJakubowski
    To ja może spytam, czy ktoś nie znalazł zbłąkanego kufelka bosmana z grubego szkła ? Pierwszego potłukłem, drugi pokal ktoś mi potłukł a trzeci gdzieś posiałem. Wszystko sobotniej nocy
    To na pewno przez te pląsy

    Leave a comment:


  • DanielJakubowski
    replied
    To ja może spytam, czy ktoś nie znalazł zbłąkanego kufelka bosmana z grubego szkła ? Pierwszego potłukłem, drugi pokal ktoś mi potłukł a trzeci gdzieś posiałem. Wszystko sobotniej nocy

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
    Nie no ja to pamiętam inaczej, że ktoś znalazł i się pytał czyj to polar mógł być. I w takiej sytuacji nie mogłem go znaleść, więc muszę powiedzieć NIE
    Nie, my to tylko tak zrozumieliśmy, a to serio Bombadil się pytał, czy ktoś nie znalazł polarku Piotra

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Nie no ja to pamiętam inaczej, że ktoś znalazł i się pytał czyj to polar mógł być. I w takiej sytuacji nie mogłem go znaleść, więc muszę powiedzieć NIE
    Last edited by Pendragon; 11-09-2007, 08:22.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...