BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ART
    replied
    Hm, nie wiem jak to dokładniej mam opisać, jeśli Ci nie wystarczy opis w moich poprzednich dwóch postach miała zostać wyprana w dzisiejszym praniu, bo nie była już pierwszej świeżości

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    a co, znalazła się w Trójmieście? Polar był z jednej strony, nie mogę napisać że po wewnętrznej, bo czapkę można wywijać i nie ma określonej "lewej strony" .
    A od środka czarna?

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
    Czapka Nike z polaru, szara?
    a co, znalazła się w Trójmieście? Polar był z jednej strony, nie mogę napisać że po wewnętrznej, bo czapkę można wywijać i nie ma określonej "lewej strony" .

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    Czapka Nike z polaru, szara?

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    stało się, że i ja muszę się wpisać:

    jeśli ktoś przypadkiem wczoraj na giełdzie w Krakowie znalazł czapkę admina - bez antenki, czarna od zewnątrz z wihajstrem Najki i od wewnątrz szaro-polarowa - proszę o kontakt, bo nie wiem czy nie muszę sobie przypadkiem sprawić nowej, bo wczoraj prawie łeb mi odpadł na wietrze i mrozie.

    aha - zgubiłem też rękewiczkę pędząc (w Opolu) - na pociąg. najlepsze jest to, że po powrocie z Krakowa idąc tą samą drogą z dworca - odnalazłem ją tam gdzie mi upadła

    Leave a comment:


  • dkrasnodebski
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pepek
    Uwaga!

    Na Opolskich Grudniowych Dniach Porterowych w niewyjaśnionych okolicznościach odeszła ode mnie czarna podkoszulka w rozmiarze XL z wizerunkiem piwosza i napisem BEER MAN'S BEST FRIEND. Znalazcę proszę o info o losach zaginionej. Poniżej jej foto.
    Pepku, czy posiadasz zdjęcia całej swojej garderoby?

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Mam te koszulkie, przywiozłam ją do Wrocka, zatem możesz już nie rozpaczać

    Leave a comment:


  • Pepek
    replied
    Uwaga!

    Na Opolskich Grudniowych Dniach Porterowych w niewyjaśnionych okolicznościach odeszła ode mnie czarna podkoszulka w rozmiarze XL z wizerunkiem piwosza i napisem BEER MAN'S BEST FRIEND. Znalazcę proszę o info o losach zaginionej. Poniżej jej foto.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Wujcio_Shaggy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
    Jakie nie na temat, ja przecież zgubiłam szklankę. może to o niej była mowa
    ... aaa, to sorry, nie doczytałem, że zgubiłaś szklankę-brzęczącą-samą-z-siebie... Niestety, to nie była ta...

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    A moja szklanka tuż przed stłuczeniem brzęczała - pewnikiem sama z siebie, bo nie wierzę, by stuknięcie z kufelkiem mogło wywołać takie brzdęki

    Leave a comment:


  • Maggyk
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
    Możliwe, że brzęczała, bo była popsuta; tak czy owak szklanki nie zgubiłem, więc w ogóle piszecie nie na temat i rozmydlacie (i jeszcze Adminiscencja dołączyła do takiego procederu...)
    Jakie nie na temat, ja przecież zgubiłam szklankę. może to o niej była mowa

    Leave a comment:


  • Wujcio_Shaggy
    replied
    To mnie nie martwi; gorzej by było, gdyby został samotny, porzucony na jakimś śmietnisku...

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Wujciu, mam dla Ciebie niepomyślną wiadomość. Twój zabytkowy obtłuczony garnuszek został w Zwierzyńcu. Ale nie martw się, będzie mu tam dobrze, zasili zapewne armię naczyń w "kuchni"

    Leave a comment:


  • Wujcio_Shaggy
    replied
    Możliwe, że brzęczała, bo była popsuta; tak czy owak szklanki nie zgubiłem, więc w ogóle piszecie nie na temat i rozmydlacie (i jeszcze Adminiscencja dołączyła do takiego procederu...)

    Leave a comment:


  • kham
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia
    Kurde, po pierwszym "głupim jasiu" już byłam
    No to szybkiego powrotu do zdrowia, życzymy

    Leave a comment:

Przetwarzanie...