Styczniowa Giełda w Warszawie (2005) - plotki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tumry
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 2003.01
    • 204

    koledzy z Litwy
    ale zbierali głównie PRIBAŁTIKU
    Attached Files
    Tumry
    sasiad47@gmail.com.pl
    (gdyby wszyscy piwosze dobrej woli ...)

    Comment

    • Tumry
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2003.01
      • 204

      uzupełnienie do postu wyżej:
      Z Litwy ci po lewej - po prawej dwóch naszych
      Tumry
      sasiad47@gmail.com.pl
      (gdyby wszyscy piwosze dobrej woli ...)

      Comment

      • darek99
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2002.04
        • 2147

        Gorące i szczególne podziękowanie dla wszystkich którzy pomogli przy rozstawianiu i uprzątnięciu stołów po imprezie, było tych osób sporo i wszystkim im wielkie dzięki.
        Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
        Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
        skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
        Epikur z Samos.

        Comment

        • Małażonka
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.03
          • 4602

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
          (...)Oczywiście nudną będę, jeśli w swoim i Maćka imieniu podziękuję Organizatorom za samą Giełdę: Wojtek, Darek jesteście wielcy! (...)
          Mała poprawka: Wojtek, Darek i Sławek - jesteście naprawdę WIELCY! Gratulacje i podziękowania!

          Comment

          • zythum
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2001.08
            • 8305

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
            Miałam już siedzieć cichutko, ale jako, że z natury gadatliwym babsztylem jestem , będę miała w tej sprawie ostatnie zdanie: Ustalenia nie zmieniły się. Gdybyście wypili w Hubertusie choć jednego Jurandzika doczekalibyście się reszty ekipy. A tak...Teresa była zadowolona
            Tu masz pełną rację ale ponieważ padały też propozycję Broka przy Dworcu uznaliśmy, że jednak tam poszliście.
            Winę za nietrafienie na zabawę biorę na siebie Byłem już trochę zmęczony i zamiast reagować przemyśleniem (ewentualnym kupnem karty telefonicznej) trochę się zdenerwowałem, że nikogo nie ma w Hubertusie.
            A tak przy okazji - jakoś trzeba się wybrać do Rybitwy bo kominek jest chyba jeszcze fajnieszy od "słoneczka"
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2004.01
              • 4628

              Za przyczyną pewnych komplikacji, mogłem uczestniczyć w Giełdzie jeno w wymiarze dwugodzinnym, ale i tak b. mi się podobało i przekazuję wyrazy uznania PT Organizatorom!

              A ponieważ później udało mi się wszystkie komplikacje rozwiązać, mój udział w części artystycznej był już pełniejszy - za co dzięki wszystkim współuczestnikom (mimo, że nałożyli na mnie pewną restrykcję. Ale co tam)
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • Maremali
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2002.05
                • 1955

                Serdeczne podziękowania dla organizatorów za przygotowanie tegorocznej giełdy. Dziękuję też wszystkim tym którzy przytaszczyli dla mnie piwka a wszeczólności Zythumowi za Żywe, Adamowi XVI za Racibora oraz Wzmacniaczowi i Zuberkowi za Rycerzyka . Z wafelków duzo mi nie doszło ale miło było poznać nowych forumowiczów i pogaworzyć ze starymi znajomymi. Żal jedynie gardło ściska, że nie mogłem zostać na część nieoficjalną tej imprezy. W porównaniu z zeszłoroczną giełdą to stwierdzić moge jedynie to, że nie załapałem się na degustację domowych wyrobów o ile takowa była.
                http://maremali.web-album.org/

                Comment

                • may
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2002.01
                  • 1508

                  Po giełdzie...

                  Dopisuję się do wpisów dobrych wrażeń. Giełda udana, świetna atmosfera - towarzystwo wyborne. Zbiór powiększył się o : 4 wzory Dojlidzkich, 2 wzory Szczyrzyckich Koszerów oraz pokaźny kpl. izraelskich etykiet z browaru MAKABI. Dziekuję organizatorom za umożliwienie uczestnictwa w tych wszystkich przyjemnościach .

                  Comment

                  • iron
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 2002.08
                    • 6717

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                    (...)
                    A tak przy okazji - jakoś trzeba się wybrać do Rybitwy bo kominek jest chyba jeszcze fajnieszy od "słoneczka"
                    A czy Teresa się już trochę udobruchała, czy ciągle na nas się dąsa?

                    No i ciekawe co na to, że kominek jest jeszcze fajniejszy od "słoneczka" powie Słoniątko
                    Last edited by iron; 07-02-2005, 12:17.
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • adam16
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2001.02
                      • 9865

                      Ja zaliczyłem giełdę właściwie w ostatniej chwili,... ale za to jakie miałem wejście
                      Zbiory nie rozrosły się w jakiś drastyczny sposób, ale nie to jest przecież najważniejsze.
                      Chylę czoła przed organizatorem Darkiem99, dziękuję Buremu Wilkowi za piwka, Nice za kawałek dachu nad głową i Cyborgowi za wskazywanie drogi w labiryncie stołecznych ulic.
                      Musicie też zauważyć, że giełda miała jeden, bardzo pozytywny efekt uboczny, w postaci reaktywacji naszej Niki.
                      Jeszcze raz dziękuję i polecam się na przyszłość.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Małażonka
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2003.03
                        • 4602

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                        (...)Musicie też zauważyć, że giełda miała jeden, bardzo pozytywny efekt uboczny, w postaci reaktywacji naszej Niki. (...)
                        E, tam - taka reaktywacja. Była Ci Ona dzisiaj na forum, ale milczała jak zaklęta. Napisałam nawet do Niej, co by gębę otworzyła, ale Ona jak ryba - cichutko siedzi...

                        Comment

                        • zythum
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2001.08
                          • 8305

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                          A czy Teresa się już trochę udobruchała, czy ciągle na nas się dąsa?

                          No i ciekawe co na to, że kominek jest jeszcze fajniejszy od "słoneczka" powie Słoniątko
                          No chyba jej trochę przeszło choć zburczała Artiego za to, że nie zamówił jedzenia razem ze mną i musiała drugi raz rozgrzewać patelnię. Jedzenie było pycha a Teresa wchodziła z nami w konwersacje nawet siatkarskie (oglądaliśmy mecz). Tak więc jak zwykle gburowata ale chyba tylko jak zwykle a nie specjalnie.

                          Co do drugiego to czy ja coś pisałem?????
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • adam16
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 2001.02
                            • 9865

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                            E, tam - taka reaktywacja. Była Ci Ona dzisiaj na forum, ale milczała jak zaklęta. Napisałam nawet do Niej, co by gębę otworzyła, ale Ona jak ryba - cichutko siedzi...
                            Powoli. Dajmy się jej rozkręcić. Doczytać zaległości. Zresztą jednego posta już zaliczyła
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Małażonka
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2003.03
                              • 4602

                              Co racja, to racja - papieros mi z głowy po prostu wypadł

                              Comment

                              • cyborg_marcel
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2003.03
                                • 3467

                                cóż poza podziękowaniami Organizatorom i Giełdowiczom, pragnę również dodać co następuje:

                                Nika> gratulacje za reaktywację
                                Pieczarku> jak mogło Twe serce mnie nie poznać? zwłaszcza, że byłam jedyną osobą, która odebrała telefon od Marusi dzwoniącej w imieniu poszukującej Cię żony
                                Molu> chyba nie spodziewałeś się zobaczyć Cyborga z Lechem w dłoni

                                no i wirtualne podziękowania dla Dzika, że jeszcze do tej pory mnie nie zabił

                                a do Powiśla na ostatnie piwko/piwka poszło 8 osób...
                                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...